II Nocny Bieg Komtura Dzierzgońskiego - Dzierzgoń Team
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
102 Malinowski Sławomir Dzierzgoń Start Komtur METTAP opłacono on-line
103 Maltsev Artem Elbląg Start Komtur KlugeTeam opłacono on-line
104 Mańka Eryk Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
105 Mańka Sandra Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
106 Markowicz Łukasz Malbork Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) limit osiągnięty
107 Markowicz Paulina Malbork Start Komtur VOUCHER opłacono
108 MARNIK Janusz Pasłęk Start Komtur Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
109 Mazerski Bartosz Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum - Voucher opłacono
110 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
111 Michalski Paweł Poliksy Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
112 Mostrąg-Gajewska Małgorzata Sopot Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
113 Mroczkowska Martyna Czarne Dolne Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
114 Nadolski Tomasz Prabuty Start Komtur Drużyna Olbrzyma opłacono on-line
115 Nazarewicz Ewa Zakręty Start Komtur opłacono on-line
116 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
117 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Start Komtur Samrun STG opłacono on-line
118 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
119 Obszańska Małgorzata Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
120 Okulska Joanna Dzierzgoń Start Komtur opłacono
121 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
122 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice Start Komtur opłacono on-line
123 Ołowski Kamil Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
124 Patalon Adam Marzęcice Start Komtur Kurzętnik Biega opłacono on-line
125 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Start Komtur Kurzętnik Biega opłacono on-line
126 Pietruszka Magdalena Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
127 Pietrzak Anna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
128 Pivavarevich Andrei Elbląg Start Komtur Better Biżu opłacono on-line
129 Piłat Henryk Susz Białe Błoto Start Komtur opłacono on-line
130 Podsiadlik Karolina Nowiny Start Komtur opłacono
131 Pogorzelska Natalia Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
132 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Elite Team limit osiągnięty
133 Przybylska Anna Cedry Wielkie Start Komtur opłacono on-line
134 Przybysz Zbigniew Dzierzgoń Start Komtur KRAM TEAM opłacono
135 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
136 Rogalska Paula Elbląg Start Komtur opłacono on-line
137 Rogalski Radosław Elbląg Start Komtur opłacono on-line
138 Rosiak Paulina Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
139 Rosiak Przemysław Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
140 Ruchlewicz Urszula Sztum Start Komtur VOUCHER opłacono
141 Rudek Małgorzata Rumia Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) limit osiągnięty
142 Satkiewicz Piotr Pasłęk Start Komtur Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
143 Sawicki Radosław Stare Pole Start Komtur opłacono on-line
144 Schulz Łukasz Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
145 Skonieczna-Nowogrodzka Patrycja Kwidzyn Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
146 Skowronski Darek Dzierzgon Start Komtur opłacono on-line
147 Skwarczyńska Patrycja Malbork Start Komtur Beztlenowi Malbork opłacono on-line
148 Skłodowski Piotr Markusy Start Komtur opłacono on-line
149 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
150 Sojka Zbigniew malbork Start Komtur MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
151 Sokołowska Ewa Jasna Start Komtur DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
152 Strzelczyk Przemek Mortęgi Start Komtur opłacono on-line
153 Szarko Maciej Elbląg Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) BIEGAJ Z BARTKIEM limit osiągnięty
154 Szczyglak Mariusz Tczew Start Komtur (bieg z psem) CrossElite opłacono on-line
155 Szewczyk Adam Malbork Start Komtur First Malbork Team - VOUCHER opłacono
156 Szymańska Beata Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
157 Szymański Jerzy Kurzętnik Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Kurzętnik Biega limit osiągnięty
158 Szymański Wojciech Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
159 Szytniewski Grzegorz Grudziądz Start Komtur Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
160 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
161 Tomczak Katarzyna Sztum Start Komtur opłacono on-line
162 Topolski Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
163 Toporek Rafał Przodkowo Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Polipack Team GWE limit osiągnięty
164 Trzebiatowski Michał Iława Start Komtur BGS IŁAWA opłacono on-line
165 Trzos Łukasz Elbląg Start Komtur ELBLĄG opłacono on-line
166 Tul Paulina Kwidzyn Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
167 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Traktor team gmina Kwidzyn limit osiągnięty
168 Turlej Aleksandra Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
169 Turowicz Krzysztof KWIDZYN Start Komtur opłacono on-line
170 Typa Aleksandra Iława Start Komtur Fit koleżanki opłacono on-line
171 Uciechowski Sławomir Malbork Start Komtur opłacono on-line
172 Urbański Daniel Stary Targ Start Komtur opłacono on-line
173 Wąs Zofia Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
174 Wąsik Krzysztof Malbork Start Komtur Dąbrowski Team opłacono on-line
175 Waśniewska Martyna Elbląg Start Komtur KlugeTeam opłacono on-line
176 Weisner Barbara Benowo Start Komtur opłacono on-line
177 Wesołowska Monika Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
178 Wesołowski Gabriel Dzierzgon Start Komtur opłacono on-line
179 Wesołowski Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
180 Węzina Jarosław Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
181 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Start Komtur opłacono on-line
182 Wierzbicki Jakub Malbork Start Komtur opłacono on-line
183 Wodzyński Bogusław Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
184 Wojas Anna Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
185 Wójcik Piotr PRABUTY Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
186 Wydrachowski Jarosław Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
187 Zając Bartosz Kierzliny Start Komtur opłacono on-line
188 Zawacki Sylwester Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
189 Zegadło Ela Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
190 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Start Komtur LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
191 Zięba Mariusz Iława Start Komtur BGS IŁAWA opłacono on-line
192 Zima Jan Minięta Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
193 Żmijewski Paweł Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
194 Zygmuntowicz Tomasz Elbląg Start Komtur Elbląg Bejbi opłacono on-line
195 Łachacz Justyna Stare Miasto Start Komtur opłacono on-line
196 Łachacz Mariusz Stare Miasto Start Komtur Elita FCC TEAM Sztum opłacono on-line
197 Łachacz Wiktoria Stare Miasto Start Komtur opłacono on-line
198 Łuczyk Remigiusz Malbork Start Komtur opłacono on-line


Wyświetleń: 10769

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ