II Nocny Bieg Komtura Dzierzgońskiego - Dzierzgoń Team
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
22BLT
1 Groszkowski Marcin Malbork Start Komtur 22BLT opłacono on-line
2 Koman Dariusz Sztum Start Komtur 22BLT opłacono on-line
BGS IŁAWA
3 Zięba Mariusz Iława Start Komtur BGS IŁAWA opłacono on-line
4 Trzebiatowski Michał Iława Start Komtur BGS IŁAWA opłacono on-line
5 Jankowski Karol Iława Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) BGS IŁAWA
BIEGAJ Z BARTKIEM
6 Szarko Maciej Elbląg Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) BIEGAJ Z BARTKIEM
Better Biżu
7 Pivavarevich Andrei Elbląg Start Komtur Better Biżu opłacono on-line
Beztlenowi Malbork
8 Skwarczyńska Patrycja Malbork Start Komtur Beztlenowi Malbork opłacono on-line
9 Klawikowski Jakub Malbork Start Komtur Beztlenowi Malbork opłacono on-line
10 KULIK Grzegorz MALBORK Start Komtur Beztlenowi Malbork opłacono on-line
Biegający Tczew
11 Dywelski Mirosław Tczew Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Biegający Tczew
Biegam czystą przyjemnością
12 Herkt Kajetan Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
13 Herkt Jacek Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
14 Kogut Piotr Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
BigYellowFoot Adventure Team
15 Wasilewski Marcin Gdynia Start Komtur BigYellowFoot Adventure Team
CrossElite
16 Szczyglak Mariusz Tczew Start Komtur (bieg z psem) CrossElite opłacono on-line
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
17 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
18 Mańka Sandra Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
19 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
20 Mańka Eryk Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
21 Demko Wojciech Demko Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
22 Zima Jan Minięta Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
DZIERZGOŃ TEAM
23 Sokołowska Ewa Jasna Start Komtur DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
Drużyna Olbrzyma
24 Nadolski Tomasz Prabuty Start Komtur Drużyna Olbrzyma opłacono on-line
Dzierzgoń Team
25 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
26 Michalski Paweł Poliksy Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
27 Leoniak Ewa Gdynia Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
28 Leoniak Renata Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono
29 Karabin Anetta Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
30 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
31 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
32 Kaliszewska Justyna Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
33 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
Dąbrowski Team
34 Wąsik Krzysztof Malbork Start Komtur Dąbrowski Team opłacono on-line
ELBLĄG
35 Trzos Łukasz Elbląg Start Komtur ELBLĄG opłacono on-line
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
36 Kawski Bartłomiej Kisielice Start Komtur EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
Elbląg Bejbi
37 Zygmuntowicz Tomasz Elbląg Start Komtur Elbląg Bejbi opłacono on-line
Elita FCC TEAM Sztum
38 Łachacz Mariusz Stare Miasto Start Komtur Elita FCC TEAM Sztum opłacono on-line
Elite Team
39 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Elite Team
Eurofins Malbork
40 Kamiński Piotr Malbork Start Komtur Eurofins Malbork opłacono on-line
First Malbork Team
41 Bieńkowski Dawid Malbork Start Komtur First Malbork Team opłacono on-line
First Malbork Team - VOUCHER
42 Szewczyk Adam Malbork Start Komtur First Malbork Team - VOUCHER opłacono
Fit koleżanki
43 Typa Aleksandra Iława Start Komtur Fit koleżanki opłacono on-line
GRUPA MALBORK
44 Frankiewicz Maciej Malbork Start Komtur GRUPA MALBORK opłacono on-line
Gmina Gardeja Biega
45 Tul Paulina Kwidzyn Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
46 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
47 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
Godlewski Runners
48 Godlewski Łukasz Malbork Start Komtur Godlewski Runners opłacono on-line
Grupa Trójmiasto
49 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Grupa Trójmiasto
H+H Polska
50 Dembowski Mariusz Lidzbark Start Komtur H+H Polska
Husaria Race Team
51 Dąbrowski Stanisław Prabuty Start Komtur Husaria Race Team opłacono on-line
ID Sport Team
52 Berk Piotr Dzierzgoń Start Komtur ID Sport Team opłacono on-line
KRAM TEAM
53 Przybysz Zbigniew Dzierzgoń Start Komtur KRAM TEAM opłacono
54 Kubiński Grzegorz Dzierzgoń Start Komtur KRAM TEAM opłacono on-line
KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO
55 Wodzyński Bogusław Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
56 Schulz Łukasz Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
57 Pietruszka Magdalena Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
58 KOWALSKA AGNIESZKA Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
59 Kołakowski Rafał Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
60 Żmijewski Paweł Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
KlugeTeam
61 Kwiatkowska Agata Elbląg Start Komtur KlugeTeam opłacono on-line
62 Maltsev Artem Elbląg Start Komtur KlugeTeam opłacono on-line
63 Waśniewska Martyna Elbląg Start Komtur KlugeTeam opłacono on-line
Kurzętnik Biega
64 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Start Komtur Kurzętnik Biega opłacono on-line
65 Szymański Jerzy Kurzętnik Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Kurzętnik Biega
66 Patalon Adam Marzęcice Start Komtur Kurzętnik Biega opłacono on-line
Kwidzyn Biega
67 Szymańska Beata Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
68 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
69 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega
70 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
71 Wójcik Piotr PRABUTY Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
Kwidzyn Biega/OSP Kwidzyn
72 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega/OSP Kwidzyn opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
73 Giembicki Jan Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
74 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Start Komtur LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
75 Klonowski Marcin Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum
76 Najda Sławomir Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum
77 Cebula Bogdan Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum - Voucher
78 Mazerski Bartosz Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum - Voucher opłacono
METTAP
79 Malinowski Sławomir Dzierzgoń Start Komtur METTAP opłacono on-line
MIAZGA NOCĄ
80 Kierchner Cezary Rumia Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
81 Kierchner Anna Rumia Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
82 Mostrąg-Gajewska Małgorzata Sopot Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK
83 Sojka Zbigniew malbork Start Komtur MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
Motywatornia Team
84 Kamiński Dawid Żukowo Start Komtur Motywatornia Team opłacono on-line
85 Kamiński Jacek Żukowo Start Komtur Motywatornia Team opłacono on-line
NONE
86 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Start Komtur NONE opłacono on-line
Nordic Walking Pasłęk
87 Kozłowska Anna Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
88 Chojnicka Joanna Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
89 Obszańska Małgorzata Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
90 Bujnicka Magdalena Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
91 Bujnicki Marcin Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
OSP POGRODZIE
92 Ślęzak Adam Elbląg Start Komtur OSP POGRODZIE
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA
93 Derlaga Kamil Szymankowo Start Komtur PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
Piękny
94 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Piękny
Polipack Team GWE
95 Toporek Rafał Przodkowo Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Polipack Team GWE
Radomno Biega
96 Kisicki Tomasz Radomno Start Komtur Radomno Biega opłacono on-line
Rozbiegany Pasłęk
97 Satkiewicz Piotr Pasłęk Start Komtur Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
98 MARNIK Janusz Pasłęk Start Komtur Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
Rozbiegany Susz
99 Cap Dorota Susz Start Komtur Rozbiegany Susz opłacono on-line
100 Cap Tomasz Susz Start Komtur Rozbiegany Susz opłacono on-line
101 Suliński Darek Susz Start Komtur Rozbiegany Susz
Runbasador Gronowo Elb.
102 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie Start Komtur Runbasador Gronowo Elb.
S4H
103 Kotlenga Przemysław Iława Start Komtur (bieg z psem) S4H opłacono on-line
Samrun STG
104 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Start Komtur Samrun STG opłacono on-line
Sosnowa Team Grudziądz
105 Szytniewski Grzegorz Grudziądz Start Komtur Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
Sztum biega
106 Chabowski Tomasz sztum Start Komtur Sztum biega opłacono on-line
Traktor team gmina Kwidzyn
107 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Traktor team gmina Kwidzyn
Traktor team gm kwidzyn
108 Hapke Tomasz Wilkowo Start Komtur Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
VOUCHER
109 Markowicz Paulina Malbork Start Komtur VOUCHER opłacono
VOUCHER
110 Ruchlewicz Urszula Sztum Start Komtur VOUCHER opłacono
Wilcza Sfora
111 Kubacka Aleksandra Gardeja Start Komtur Wilcza Sfora opłacono on-line
112 Skonieczna-Nowogrodzka Patrycja Kwidzyn Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
113 Kubacka-Cieślak Anna Kwidzyn Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
114 Kubacka Malwina Cygany Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
115 Mroczkowska Martyna Czarne Dolne Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
116 Kopecki Krzysztof Gardeja Start Komtur Wilcza Sfora opłacono on-line
117 Kopecka Monika Gardeja Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
118 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
119 iljin Mirosław Kwidzyn Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
120 Stawicki Karol Czarne Małe Start Komtur Wilcza Sfora
121 Stawicka Sylwia Czarne Małe Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora
WnW Runer's
122 Dejewski Tomasz Grudziądz Nowa Wieś Start Komtur WnW Runer's opłacono on-line
Zitadelle
123 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Start Komtur Zitadelle opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
124 Bładzikowski Rafał Tczew Start Komtur
125 Rosiak Przemysław Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
126 Rosiak Paulina Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
127 Kałuziński Tomasz Malbork Start Komtur opłacono
128 Demko Katarzyna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
129 Kraśniewski Krzysztof Braniewo Start Komtur opłacono on-line
130 Pogorzelska Natalia Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
131 Jankowicz Artur Malbork Start Komtur
132 Skłodowski Piotr Markusy Start Komtur opłacono on-line
133 Wąs Zofia Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
134 Drobotko Julita Iława Start Komtur opłacono on-line
135 Corbova Janka Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
136 Markowicz Łukasz Malbork Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
137 Kolpert Izabela Elbląg Start Komtur
138 Kolpert Arkadiusz Elbląg Start Komtur
139 Jabłoński Robert Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
140 Turowicz Krzysztof KWIDZYN Start Komtur opłacono on-line
141 Uciechowski Sławomir Malbork Start Komtur opłacono on-line
142 Wesołowski Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
143 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
144 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
145 Krysiak Beata Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
146 Chamerski Bartosz Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
147 Leszczyńska Kamila Leszczyńska Łabuń Start Komtur opłacono on-line
148 Zawacki Sylwester Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
149 Tomczak Katarzyna Sztum Start Komtur opłacono on-line
150 Cybulski Janusz Cybulski Iława Start Komtur opłacono on-line
151 Bakuła Andrzej Bruk Start Komtur opłacono on-line
152 Podsiadlik Karolina Nowiny Start Komtur opłacono
153 Dziweńka Beata Malbork Start Komtur opłacono on-line
154 Okulska Joanna Dzierzgoń Start Komtur opłacono
155 Pietrzak Anna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
156 Jesionkowski Grzegorz Malbork Start Komtur opłacono on-line
157 Piłat Henryk Susz Białe Błoto Start Komtur opłacono on-line
158 Bakuła Katarzyna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
159 Zając Bartosz Kierzliny Start Komtur opłacono on-line
160 Wesołowski Gabriel Dzierzgon Start Komtur opłacono on-line
161 Jedrzejak Malgorzata Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
162 Dąbrowska Zuzanna Milikowo Start Komtur opłacono on-line
163 Łuczyk Remigiusz Malbork Start Komtur opłacono on-line
164 Nazarewicz Ewa Zakręty Start Komtur opłacono on-line
165 Cichocka-Wydrachowska Agnieszka Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
166 Turlej Aleksandra Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
167 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
168 Łachacz Wiktoria Stare Miasto Start Komtur opłacono on-line
169 Bartoszewicz Antoni Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
170 Wydrachowski Jarosław Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
171 Brzezińska Martyna Litewki Start Komtur opłacono on-line
172 Szymański Wojciech Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
173 Bartoszewicz Radosław Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
174 Rogalski Radosław Elbląg Start Komtur opłacono on-line
175 Dąbrowski Adam Milikowo Start Komtur opłacono on-line
176 Krauze Alicja Malbork Start Komtur opłacono on-line
177 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
178 Przybylska Anna Cedry Wielkie Start Komtur opłacono on-line
179 Banaszak Joanna Sztumskie Pole Start Komtur opłacono on-line
180 Sawicki Radosław Stare Pole Start Komtur opłacono on-line
181 Bączek Barbara Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
182 Węzina Jarosław Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
183 Urbański Daniel Stary Targ Start Komtur opłacono on-line
184 Dąbrowska Agnieszka Dąbrowska Milikowo Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
185 Czajkowski Bartosz Iława Start Komtur opłacono on-line
186 Kowalski Grzegorz Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
187 Wierzbicki Jakub Malbork Start Komtur opłacono on-line
188 KURAJK EWA GDAŃSK Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
189 KURAJK MARIAN GDAŃSK Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
190 Strzelczyk Przemek Mortęgi Start Komtur opłacono on-line
191 Dydymski Krzysztof RUMIA Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
192 Dydymska Monika Rumia Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
193 Wojas Anna Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
194 Fedoruk Wojciech Prabuty Start Komtur opłacono on-line
195 Kamińska Joanna Aniołowo Start Komtur opłacono on-line
196 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Start Komtur opłacono on-line
197 Rogalska Paula Elbląg Start Komtur opłacono on-line
198 Skowronski Darek Dzierzgon Start Komtur opłacono on-line
199 Rudek Małgorzata Rumia Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
200 Ścisłowska Aleksandra Parpary Start Komtur
201 Łachacz Justyna Stare Miasto Start Komtur opłacono on-line
202 Dębski Tomasz Kwidzyn Start Komtur
203 Bałdyga Renata Elbląg Start Komtur
204 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
205 Zegadło Ela Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
206 Koralewska Irena Sadlinki Start Komtur
207 Biskup Magdalena Sztum Start Komtur opłacono on-line
208 Wesołowska Monika Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
209 Kamińska Joanna Malbork Start Komtur opłacono on-line
210 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice Start Komtur opłacono on-line
211 Koziara Zuzanna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
212 Topolski Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
213 Weisner Barbara Benowo Start Komtur opłacono on-line
214 Ołowski Kamil Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
215 Jarocki Bartosz Korzeniewo Start Komtur opłacono on-line
Żarta Wataha
216 Hinc Aldona Gdańsk Start Komtur Żarta Wataha opłacono on-line
217 Hinc Stanisław Gdańsk Start Komtur Żarta Wataha opłacono on-line


Wyświetleń: 9802

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ