Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22BLT | |||||||||
1 | Groszkowski Marcin | Malbork | Start Komtur | 22BLT | opłacono on-line | ||||
2 | Koman Dariusz | Sztum | Start Komtur | 22BLT | opłacono on-line | ||||
BGS IŁAWA | |||||||||
3 | Zięba Mariusz | Iława | Start Komtur | BGS IŁAWA | opłacono on-line | ||||
4 | Trzebiatowski Michał | Iława | Start Komtur | BGS IŁAWA | opłacono on-line | ||||
5 | Jankowski Karol | Iława | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | BGS IŁAWA | |||||
BIEGAJ Z BARTKIEM | |||||||||
6 | Szarko Maciej | Elbląg | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | BIEGAJ Z BARTKIEM | |||||
Better Biżu | |||||||||
7 | Pivavarevich Andrei | Elbląg | Start Komtur | Better Biżu | opłacono on-line | ||||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
8 | Skwarczyńska Patrycja | Malbork | Start Komtur | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | ||||
9 | Klawikowski Jakub | Malbork | Start Komtur | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | ||||
10 | KULIK Grzegorz | MALBORK | Start Komtur | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
11 | Dywelski Mirosław | Tczew | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Biegający Tczew | |||||
Biegam czystą przyjemnością | |||||||||
12 | Herkt Kajetan | Kwidzyn | Start Komtur | Biegam czystą przyjemnością | opłacono on-line | ||||
13 | Herkt Jacek | Kwidzyn | Start Komtur | Biegam czystą przyjemnością | opłacono on-line | ||||
14 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Start Komtur | Biegam czystą przyjemnością | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
15 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Start Komtur | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
CrossElite | |||||||||
16 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Start Komtur (bieg z psem) | CrossElite | opłacono on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
17 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Start Komtur | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
18 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Start Komtur | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
19 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
20 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Start Komtur | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
21 | Demko Wojciech Demko | Dzierzgoń | Start Komtur | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
22 | Zima Jan | Minięta | Start Komtur | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
DZIERZGOŃ TEAM | |||||||||
23 | Sokołowska Ewa | Jasna | Start Komtur | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line | ||||
Drużyna Olbrzyma | |||||||||
24 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Start Komtur | Drużyna Olbrzyma | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
25 | Czwerenko Paulina | Dzierzgoń | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
26 | Michalski Paweł | Poliksy | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
27 | Leoniak Ewa | Gdynia | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
28 | Leoniak Renata | Dzierzgoń | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
29 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
30 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
31 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
32 | Kaliszewska Justyna | Dzierzgoń | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
33 | Smolarczyk Tomasz | Dzierzgoń | Start Komtur | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
34 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Start Komtur | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
ELBLĄG | |||||||||
35 | Trzos Łukasz | Elbląg | Start Komtur | ELBLĄG | opłacono on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
36 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Start Komtur | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
Elbląg Bejbi | |||||||||
37 | Zygmuntowicz Tomasz | Elbląg | Start Komtur | Elbląg Bejbi | opłacono on-line | ||||
Elita FCC TEAM Sztum | |||||||||
38 | Łachacz Mariusz | Stare Miasto | Start Komtur | Elita FCC TEAM Sztum | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
39 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Elite Team | |||||
Eurofins Malbork | |||||||||
40 | Kamiński Piotr | Malbork | Start Komtur | Eurofins Malbork | opłacono on-line | ||||
First Malbork Team | |||||||||
41 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Start Komtur | First Malbork Team | opłacono on-line | ||||
First Malbork Team - VOUCHER | |||||||||
42 | Szewczyk Adam | Malbork | Start Komtur | First Malbork Team - VOUCHER | opłacono | ||||
Fit koleżanki | |||||||||
43 | Typa Aleksandra | Iława | Start Komtur | Fit koleżanki | opłacono on-line | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
44 | Frankiewicz Maciej | Malbork | Start Komtur | GRUPA MALBORK | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
45 | Tul Paulina | Kwidzyn | Start Komtur | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
46 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Start Komtur | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
47 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Start Komtur | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Godlewski Runners | |||||||||
48 | Godlewski Łukasz | Malbork | Start Komtur | Godlewski Runners | opłacono on-line | ||||
Grupa Trójmiasto | |||||||||
49 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Grupa Trójmiasto | |||||
H+H Polska | |||||||||
50 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Start Komtur | H+H Polska | |||||
Husaria Race Team | |||||||||
51 | Dąbrowski Stanisław | Prabuty | Start Komtur | Husaria Race Team | opłacono on-line | ||||
ID Sport Team | |||||||||
52 | Berk Piotr | Dzierzgoń | Start Komtur | ID Sport Team | opłacono on-line | ||||
KRAM TEAM | |||||||||
53 | Przybysz Zbigniew | Dzierzgoń | Start Komtur | KRAM TEAM | opłacono | ||||
54 | Kubiński Grzegorz | Dzierzgoń | Start Komtur | KRAM TEAM | opłacono on-line | ||||
KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO | |||||||||
55 | Wodzyński Bogusław | Działdowo | Start Komtur | KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
56 | Schulz Łukasz | Działdowo | Start Komtur | KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
57 | Pietruszka Magdalena | Działdowo | Start Komtur | KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
58 | KOWALSKA AGNIESZKA | Działdowo | Start Komtur | KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
59 | Kołakowski Rafał | Działdowo | Start Komtur | KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
60 | Żmijewski Paweł | Działdowo | Start Komtur | KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
KlugeTeam | |||||||||
61 | Kwiatkowska Agata | Elbląg | Start Komtur | KlugeTeam | opłacono on-line | ||||
62 | Maltsev Artem | Elbląg | Start Komtur | KlugeTeam | opłacono on-line | ||||
63 | Waśniewska Martyna | Elbląg | Start Komtur | KlugeTeam | opłacono on-line | ||||
Kurzętnik Biega | |||||||||
64 | Piątkowski Tadeusz | Nowe Miasto Lubawskie | Start Komtur | Kurzętnik Biega | opłacono on-line | ||||
65 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Kurzętnik Biega | |||||
66 | Patalon Adam | Marzęcice | Start Komtur | Kurzętnik Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
67 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Start Komtur | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
68 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Start Komtur | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
69 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Start Komtur | Kwidzyn Biega | |||||
70 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Start Komtur | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
71 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Start Komtur | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega/OSP Kwidzyn | |||||||||
72 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Start Komtur | Kwidzyn Biega/OSP Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
73 | Giembicki Jan | Sztum | Start Komtur | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
74 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Start Komtur | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
75 | Klonowski Marcin | Sztum | Start Komtur | LKS Zantyr Sztum | |||||
76 | Najda Sławomir | Sztum | Start Komtur | LKS Zantyr Sztum | |||||
77 | Cebula Bogdan | Sztum | Start Komtur | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum - Voucher | |||||||||
78 | Mazerski Bartosz | Sztum | Start Komtur | LKS Zantyr Sztum - Voucher | opłacono | ||||
METTAP | |||||||||
79 | Malinowski Sławomir | Dzierzgoń | Start Komtur | METTAP | opłacono on-line | ||||
MIAZGA NOCĄ | |||||||||
80 | Kierchner Cezary | Rumia | Start Komtur | MIAZGA NOCĄ | opłacono on-line | ||||
81 | Kierchner Anna | Rumia | Start Komtur | MIAZGA NOCĄ | opłacono on-line | ||||
82 | Mostrąg-Gajewska Małgorzata | Sopot | Start Komtur | MIAZGA NOCĄ | opłacono on-line | ||||
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | |||||||||
83 | Sojka Zbigniew | malbork | Start Komtur | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono on-line | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
84 | Kamiński Dawid | Żukowo | Start Komtur | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
85 | Kamiński Jacek | Żukowo | Start Komtur | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
NONE | |||||||||
86 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | Start Komtur | NONE | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
87 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Start Komtur | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
88 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Start Komtur | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
89 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | Start Komtur | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
90 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Start Komtur | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
91 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Start Komtur | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
92 | Ślęzak Adam | Elbląg | Start Komtur | OSP POGRODZIE | |||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
93 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Start Komtur | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
Piękny | |||||||||
94 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Piękny | |||||
Polipack Team GWE | |||||||||
95 | Toporek Rafał | Przodkowo | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Polipack Team GWE | |||||
Radomno Biega | |||||||||
96 | Kisicki Tomasz | Radomno | Start Komtur | Radomno Biega | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Pasłęk | |||||||||
97 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Start Komtur | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
98 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Start Komtur | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
99 | Cap Dorota | Susz | Start Komtur | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
100 | Cap Tomasz | Susz | Start Komtur | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
101 | Suliński Darek | Susz | Start Komtur | Rozbiegany Susz | |||||
Runbasador Gronowo Elb. | |||||||||
102 | Koszykowski Mirek | Gronowo Elbląskie | Start Komtur | Runbasador Gronowo Elb. | |||||
S4H | |||||||||
103 | Kotlenga Przemysław | Iława | Start Komtur (bieg z psem) | S4H | opłacono on-line | ||||
Samrun STG | |||||||||
104 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Start Komtur | Samrun STG | opłacono on-line | ||||
Sosnowa Team Grudziądz | |||||||||
105 | Szytniewski Grzegorz | Grudziądz | Start Komtur | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Sztum biega | |||||||||
106 | Chabowski Tomasz | sztum | Start Komtur | Sztum biega | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
107 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
108 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Start Komtur | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line | ||||
VOUCHER | |||||||||
109 | Markowicz Paulina | Malbork | Start Komtur | VOUCHER | opłacono | ||||
VOUCHER | |||||||||
110 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Start Komtur | VOUCHER | opłacono | ||||
Wilcza Sfora | |||||||||
111 | Kubacka Aleksandra | Gardeja | Start Komtur | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
112 | Skonieczna-Nowogrodzka Patrycja | Kwidzyn | Start Komtur (bieg z psem) | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
113 | Kubacka-Cieślak Anna | Kwidzyn | Start Komtur (bieg z psem) | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
114 | Kubacka Malwina | Cygany | Start Komtur (bieg z psem) | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
115 | Mroczkowska Martyna | Czarne Dolne | Start Komtur (bieg z psem) | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
116 | Kopecki Krzysztof | Gardeja | Start Komtur | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
117 | Kopecka Monika | Gardeja | Start Komtur (bieg z psem) | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
118 | Nałęcz Marzena | Czarne Dolne | Start Komtur (bieg z psem) | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
119 | iljin Mirosław | Kwidzyn | Start Komtur (bieg z psem) | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
120 | Stawicki Karol | Czarne Małe | Start Komtur | Wilcza Sfora | |||||
121 | Stawicka Sylwia | Czarne Małe | Start Komtur (bieg z psem) | Wilcza Sfora | |||||
WnW Runer's | |||||||||
122 | Dejewski Tomasz | Grudziądz Nowa Wieś | Start Komtur | WnW Runer's | opłacono on-line | ||||
Zitadelle | |||||||||
123 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Start Komtur | Zitadelle | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
124 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Start Komtur | ||||||
125 | Rosiak Przemysław | Kwidzyn | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
126 | Rosiak Paulina | Kwidzyn | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
127 | Kałuziński Tomasz | Malbork | Start Komtur | opłacono | |||||
128 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
129 | Kraśniewski Krzysztof | Braniewo | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
130 | Pogorzelska Natalia | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
131 | Jankowicz Artur | Malbork | Start Komtur | ||||||
132 | Skłodowski Piotr | Markusy | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
133 | Wąs Zofia | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
134 | Drobotko Julita | Iława | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
135 | Corbova Janka | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
136 | Markowicz Łukasz | Malbork | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | ||||||
137 | Kolpert Izabela | Elbląg | Start Komtur | ||||||
138 | Kolpert Arkadiusz | Elbląg | Start Komtur | ||||||
139 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
140 | Turowicz Krzysztof | KWIDZYN | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
141 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
142 | Wesołowski Krzysztof | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
143 | Czałpiński Krzysztof | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
144 | Czałpińska Małgorzata | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
145 | Krysiak Beata | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
146 | Chamerski Bartosz | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
147 | Leszczyńska Kamila Leszczyńska | Łabuń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
148 | Zawacki Sylwester | Grodziczno | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
149 | Tomczak Katarzyna | Sztum | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
150 | Cybulski Janusz Cybulski | Iława | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
151 | Bakuła Andrzej | Bruk | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
152 | Podsiadlik Karolina | Nowiny | Start Komtur | opłacono | |||||
153 | Dziweńka Beata | Malbork | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
154 | Okulska Joanna | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono | |||||
155 | Pietrzak Anna | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
156 | Jesionkowski Grzegorz | Malbork | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
157 | Piłat Henryk | Susz Białe Błoto | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
158 | Bakuła Katarzyna | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
159 | Zając Bartosz | Kierzliny | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
160 | Wesołowski Gabriel | Dzierzgon | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
161 | Jedrzejak Malgorzata | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
162 | Dąbrowska Zuzanna | Milikowo | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
163 | Łuczyk Remigiusz | Malbork | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
164 | Nazarewicz Ewa | Zakręty | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
165 | Cichocka-Wydrachowska Agnieszka | Grodziczno | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
166 | Turlej Aleksandra | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
167 | Goliński Krzysztof | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
168 | Łachacz Wiktoria | Stare Miasto | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
169 | Bartoszewicz Antoni | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
170 | Wydrachowski Jarosław | Grodziczno | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
171 | Brzezińska Martyna | Litewki | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
172 | Szymański Wojciech | Kwidzyn | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
173 | Bartoszewicz Radosław | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
174 | Rogalski Radosław | Elbląg | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
175 | Dąbrowski Adam | Milikowo | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
176 | Krauze Alicja | Malbork | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
177 | Nowacki Tomasz | Nowa Wieś Malborska | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
178 | Przybylska Anna | Cedry Wielkie | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
179 | Banaszak Joanna | Sztumskie Pole | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
180 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
181 | Bączek Barbara | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
182 | Węzina Jarosław | Nowa Wieś Malborska | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
183 | Urbański Daniel | Stary Targ | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
184 | Dąbrowska Agnieszka Dąbrowska | Milikowo | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | ||||||
185 | Czajkowski Bartosz | Iława | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
186 | Kowalski Grzegorz | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
187 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
188 | KURAJK EWA | GDAŃSK | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | ||||||
189 | KURAJK MARIAN | GDAŃSK | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | ||||||
190 | Strzelczyk Przemek | Mortęgi | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
191 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | ||||||
192 | Dydymska Monika | Rumia | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | ||||||
193 | Wojas Anna | Nowa Wieś Malborska | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
194 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
195 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
196 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
197 | Rogalska Paula | Elbląg | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
198 | Skowronski Darek | Dzierzgon | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
199 | Rudek Małgorzata | Rumia | Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | ||||||
200 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Start Komtur | ||||||
201 | Łachacz Justyna | Stare Miasto | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
202 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Start Komtur | ||||||
203 | Bałdyga Renata | Elbląg | Start Komtur | ||||||
204 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
205 | Zegadło Ela | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
206 | Koralewska Irena | Sadlinki | Start Komtur | ||||||
207 | Biskup Magdalena | Sztum | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
208 | Wesołowska Monika | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
209 | Kamińska Joanna | Malbork | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
210 | Ostrowska - Hendzel Izabela | Barcice | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
211 | Koziara Zuzanna | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
212 | Topolski Krzysztof | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
213 | Weisner Barbara | Benowo | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
214 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
215 | Jarocki Bartosz | Korzeniewo | Start Komtur | opłacono on-line | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
216 | Hinc Aldona | Gdańsk | Start Komtur | Żarta Wataha | opłacono on-line | ||||
217 | Hinc Stanisław | Gdańsk | Start Komtur | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13781