Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Koszulki dziecięce | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Belta Team | |||||||||
1 | Nowicki Stanisław | Gdanńk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team | 158 | ||||
Belta Team Gdańsk | |||||||||
2 | Gosławska Michalina | Straszyn | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||||
3 | Karbowski Leon | BORKOWO | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 122 | ||||
4 | Zaborowicz Jan | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 134 | ||||
5 | Darmach Michał | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||||
6 | Karbowski Jan | Borkowo | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 158 | ||||
7 | LESZCZYŃSKI Szymon | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 134 | ||||
8 | Kruszewski Adam | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||||
9 | Mackiewicz Cyprian | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 134 | ||||
10 | Geremus Igor | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 158 | ||||
11 | Dąbrowski Maksymilian | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||||
12 | Zaborowicz Jan | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||||
13 | Ploszaj Stanislaw | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 158 | ||||
14 | Kuptz Filip | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||||
15 | Miszewski Tymon | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||||
Belta Team Gdańsk / XTrack.com | |||||||||
16 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk / XTrack.com | 122 | ||||
17 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk / XTrack.com | 146 | ||||
Evo Triathlon Team | |||||||||
18 | Wiech Wiktoria | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Evo Triathlon Team | 134 | ||||
KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||||||
19 | Styczewski Konrad | Władysławowo | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | KLIF TEAM CHŁAPOWO | 134 | ||||
20 | Brytan Zuzanna | Władysławowo | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | KLIF TEAM CHŁAPOWO | 146 | ||||
Klif team | |||||||||
21 | Wiśniewska Roksana | Władysławowo | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Klif team | 158 | ||||
MTB Kids Aga Patoka | |||||||||
22 | Bień Karolina | Chwaszczyno | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 134 | ||||
23 | Łada Adam | Gdynia | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 134 | ||||
24 | Spychalski Filip | Rokitki | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||||
25 | Warchoł Frania | Gdynia | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||||
Młodzi Rajderzy | |||||||||
26 | ROSZAK WOJCIECH | GDAŃSK | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | 134 | ||||
27 | Rawicz-Zegrzda Alicja | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | 122 | ||||
28 | Rawicz-Zegrzda Lilianna | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | 122 | ||||
Przedszkole 75 | |||||||||
29 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole 75 | 122 | ||||
30 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole 75 | 122 | ||||
Przedszkole nr 20 | |||||||||
31 | RUTKOWSKI Julian | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole nr 20 | 122 | ||||
SP23 | |||||||||
32 | Frydel Mateusz | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP23 | 146 | ||||
33 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP23 | 134 | ||||
SP38 | |||||||||
34 | Wojciszke Artur | Gdansk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP38 | 134 | ||||
35 | Wojciszke Kaja | Gdansk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP38 | 134 | ||||
SP_92 | |||||||||
36 | Fularczyk Mateusz | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP_92 | 134 | ||||
Sp nr 3 | |||||||||
37 | Szymon Kłosak | gdansk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Sp nr 3 | S | 158 | |||
Szkoła 25 w Elblągu | |||||||||
38 | Czerniak Julia | Elbląg | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Szkoła 25 w Elblągu | 134 | ||||
Szkoła podstawowa nr 24 | |||||||||
39 | Potaszkin Jan | GDANSK | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Szkoła podstawowa nr 24 | 134 | ||||
Trek Gdynia Młode Wilki | |||||||||
40 | Derheld Jan | Gdynia | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 122 | ||||
41 | Kamiński Szymon | Gdynia | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | XS | 146 | |||
42 | Lewandowski Wiktor | Rumia | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||||
43 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||||
44 | Fiedorowicz Tymoteusz | Gdynia | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||||
45 | Ochociński Cyprian | Gdynia | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||||
46 | Iwoła Jan | Pogórze | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||||
Tri Talent Team | |||||||||
47 | Kalisz Mikołaj | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Tri Talent Team | 158 | ||||
48 | Nowogórski Rafał | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Tri Talent Team | 146 | ||||
XTrack.com | |||||||||
49 | Frydrychowicz Ewa | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | XTrack.com | 134 | ||||
50 | Frydrychowicz Paweł | Gdańsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | XTrack.com | 122 | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
51 | Bień Helena | Chwaszczyno | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | 122 | |||||
52 | Mikołajczyk Pola | Rotmanka | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | 134 | |||||
53 | Ożga Dastin | Słupsk | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | 146 |
Wyświetleń: 19601