Na nogach i kołach wokół Pachołka - wyścigi kolarskie MTB XC
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Koszulki dziecięce Do zapłaty
1 Zielonka Maciej Banino M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Vo2Max MTB Team L
2 Zwolak Julian Bojano Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia MTB Kids Aga Patoka M
3 Karbowski Jan Borkowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 158
4 Karbowski Leon BORKOWO Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 122
5 Polus Piotr Bydgoszcz M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Wysepka Team S opłacono BM
6 Prościński Jarosław Bydgoszcz M5+ - około 10 000 m - 3 okrążenia Sport Serwis Bydgoszcz L
7 Kuflewski Bartosz Bytów M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń MLKS Baszta Bytów S opłacono BM
8 Bień Karolina Chwaszczyno Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie MTB Kids Aga Patoka 134
9 Bień Helena Chwaszczyno Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie 122
10 Czerniak Julia Elbląg Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Szkoła 25 w Elblągu 134
11 Nowicki Stanisław Gdanńk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team 158
12 Hoppe Mateusz Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń ABCSURF TREK L opłacono BM
13 Gasiorowski Leszek Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń XL opłacono BM
14 Szymon Kłosak gdansk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Sp nr 3 S 158
15 Jamruszka Paweł Gdansk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń Frirajd serwis rowerowy L
16 Potaszkin Jan GDANSK Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Szkoła podstawowa nr 24 134
17 Cieślik Tomasz Gdansk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
18 Kobylinski Szymon Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń 7ANNA RONDO NS BIKES M opłacono BM
19 Wojciszke Kaja Gdansk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie SP38 134
20 Wojciszke Artur Gdansk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie SP38 134
21 Wojciszke Wojciech Gdansk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
22 BANACH Bartosz Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Bright Inventions M opłacono BM
23 Sowiński Artur Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Rowery Jan Kodzik S opłacono BM
24 Jakubek Aleksandra Gdańsk K5+ - około 10 000 m - 3 okrążenia XS opłacono BM
25 ROSZAK WOJCIECH GDAŃSK Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Młodzi Rajderzy 134
26 Gołębicki Paweł Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Torus Grom Gdańsk S opłacono BM
27 Wadas Filip Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń M opłacono BM
28 Kruszewski Dawid Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
29 Wesołowska Lena Gdańsk Dziewczęta 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia GKS Cartusia Kartuzy XS
30 Frydrychowicz Paweł Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie XTrack.com 122
31 Kruszewski Adam Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
32 Frydrychowicz Ewa Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie XTrack.com 134
33 Wiczling Patryk Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Rowersi Cycling Team S opłacono BM
34 Wiśniewski Jakub Gdańsk Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia KLIF TEAM CHŁAPOWO M
35 Frydrychowicz Piotr Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń XTrack.com XL opłacono BM
36 LESZCZYŃSKI Szymon Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 134
37 RUTKOWSKI Julian Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Przedszkole nr 20 122
38 Połubok Oskar Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Tri Talent Team Gdańsk 158
39 Wiech Wiktoria Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Evo Triathlon Team 134
40 Frydrychowicz Franek Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk / XTrack.com 146
41 Frydrychowicz Rita Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk / XTrack.com 122
42 Gardzielewski Kacper Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia Belta Team Gdańsk 158
43 Gardzielewski Igor Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
44 Przekop Michał Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Trek Gdynia L opłacono BM
45 Drop Tomasz Gdańsk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń archiBLANCO 122 opłacono BM
46 Gaca Marek Gdańsk M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
47 Krzywy Krzysztof Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Cycling Planet S opłacono BM
48 Kanaiev Kiril Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia Tri Talent Team S
49 Krzywy Ksawery Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 146
50 Kuptz Filip Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
51 Geremus Igor Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 158
52 Wasilewski Szymon Gdańsk Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia LO nr 9 L
53 Golicki Kajetan Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Tczewska Grupa Trailowa XL opłacono BM
54 Wasilewski Piotr Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia SP 43 S
55 Śledziński Maciej Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń M opłacono BM
56 Truszczyński Mateusz Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń XL
57 Wydrowska Elżbieta Gdańsk K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń DiverseExtremeTeam S opłacono BM
58 Zastawny Krzysztof Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń DiverseExtremeTeam S opłacono BM
59 Miszewski Tymon Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
60 Horsten Tymon Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Tri Talent Team Gdańsk M opłacono
61 Chodyna Borys Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia Belta Team Gdańsk L
62 Mackiewicz Cyprian Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 134
63 Kalisz Mikołaj Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Tri Talent Team 158
64 Nowogórski Rafał Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Tri Talent Team 146
65 Juziuk Marcel Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
66 Zaborowicz Jan Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 134
67 Frydrychowicz Jacek Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń XTrack.com L opłacono BM
68 Stakuć Magdalena Gdańsk K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia Rowersi Cycling Team M opłacono BM
69 Piekarski Paweł Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń BST Banach Sport team M
70 Machel Halszka Gdańsk Dziewczęta 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk S 158
71 Frydel Mateusz Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie SP23 146
72 Ploszaj Stanislaw Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 158
73 Rawicz-Zegrzda Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda Gdańsk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń L opłacono BM
74 Nowacki Michał Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia M
75 Rawicz-Zegrzda Lilianna Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Młodzi Rajderzy 122
76 Rawicz-Zegrzda Alicja Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Młodzi Rajderzy 122
77 Zaborowicz Jan Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
78 Dąbrowski Maksymilian Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
79 Jańczak Michał Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia GKS Cartusia Kartuzy
80 Wysłouch Michał Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Tri Talent Team S opłacono BM
81 Jaworski Juliusz Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie SP23 134
82 Darmach Michał Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
83 Grabowiecka Apolonia Gdańsk K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń XTrack.com - UCI World Team XS opłacono BM
84 Fularczyk Mateusz Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie SP_92 134
85 Tomaszewski Tymon Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia KS Tri Talent Team Gdańsk S
86 SOBIERAJ JAN GDAŃSK Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia BELTA TEAM GDANSK L
87 Rosiński Michał Gdańsk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
88 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń BELTA TEAM GDANSK L opłacono BM
89 PASZKUDZKI KRZYSZTOF PASZKUDZKI Gdańsk M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
90 Wiech Adam Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Evo Triathlon Team 146
91 Stachurski Antoni Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia SP48 M
92 Łukwińska Lidia Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Przedszkole 75 122
93 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Przedszkole 75 122
94 Muszyński Wojtek Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia 158
95 Wiśniewski Michał Gdańsk M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń VeloGD M opłacono BM
96 Zalach Aleksandra Gdańsk K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia S opłacono BM
97 Jarmułowicz Tymon Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Tri Talent Team Gdańsk 158
98 Banach Robert Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń BST Banach Sport Team M opłacono BM
99 BIELOWICZ MAREK Gdynia M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń BST Banach Sport team S opłacono BM
100 Łada Adam Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie MTB Kids Aga Patoka 134


Wyświetleń: 5260

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ