Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Koszulki dziecięce | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiśniewska Roksana | Władysławowo | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Klif team | 158 | ||
2 | Brytan Zuzanna | Władysławowo | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | KLIF TEAM CHŁAPOWO | 146 | ||
3 | Styczewski Konrad | Władysławowo | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | KLIF TEAM CHŁAPOWO | 134 | ||
4 | Dąbrowski Krzysztof | Wejherowo | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | S | opłacono BM | ||
5 | Sobieralski Piotr | tczew | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | |||
6 | Gosławski Antoni | Straszyn | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
7 | Miroński Marcel | Straszyn | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | S | |||
8 | Gosławska Michalina | Straszyn | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
9 | Hercke Adam | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | GK STG | XS | ||
10 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Ukraina | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | Centaur | L | 158 | opłacono BM |
11 | Mrozewski Konrad | Sopot | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | ( ͡° ͜ʖ ͡°) | L | opłacono BM | |
12 | Ożga Dastin | Słupsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | 146 | |||
13 | Ożga Michał | Słupsk | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | L | opłacono BM | ||
14 | RZESZUTEK PIOTR | SIERAKOWICE | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | XL | opłacono BM | |
15 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | Fundacja Jeppesena | S | opłacono BM | |
16 | Ciba Damian | Rumia | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | TA KO TEAM | M | opłacono BM | |
17 | Lewandowski Wiktor | Rumia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
18 | Mikolajczyk Jakub | Rotmanka | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | 146 | |||
19 | Mikołajczyk Pola | Rotmanka | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | 134 | |||
20 | Spychalski Filip | Rokitki | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||
21 | Płotka Adam | Rekowo Górne | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | KLIF TEAM CHŁAPOWO | S | 158 | |
22 | Osińska Adrianna Osińska | Ramoty | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | Wysepka Team | S | opłacono BM | |
23 | Iwoła Jan | Pogórze | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
24 | Żebrowski Jędrzej | Ostróda | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team | M | opłacono | |
25 | Brzeziński Artur | Lębork | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | POMERANIA MTB TEAM | S | opłacono BM | |
26 | Malikowska Izabela | Lębork | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | POMERANIA MTB TEAM | S | opłacono BM | |
27 | Florczak Lena | Kowale | Polska | Dziewczęta 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
28 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | STALSPEED SPEDYCJA | M | opłacono BM | |
29 | Drewniak Artur | Kielno | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
30 | Dudziński Artur | Kętrzyn | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | M | opłacono BM | ||
31 | Stelmach Karol | Kępice | Polska | Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | MLKS Baszta Bytów | M | ||
32 | Stelmach Cezary | Kępice | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | MLKS Baszta Bytów | M | ||
33 | Ostajewski Gustaw | Kąpino | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Klif team | M | opłacono BM | |
34 | Zdrojewska Katarzyna | Kartuzy | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | MTB START KARTUZY | XS | ||
35 | Gurzyńska Kamila | Grudziądz | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | S | opłacono BM | |
36 | Brylowski Bartosz | Goręczyno | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | 146 | |||
37 | Brylowska Monika | Goręczyno | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | MTB START KARTUZY | S | opłacono BM | |
38 | Felon Michal | Gdynia | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | ZDROWY ROWER TEAM | L | opłacono BM | |
39 | Klawitter Wiktoria | GDYNIA | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
40 | Kasprzak Radosław | Gdynia | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
41 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Dziewczęta 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | XS | ||
42 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | Dziewczęta 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | Belta Team Gdańsk | M | ||
43 | Ochociński Cyprian | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
44 | Fiedorowicz Tymoteusz | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
45 | Toporek Joanna | Gdynia | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | Królowa Majtek | XS | opłacono BM | |
46 | Wolff Antoni | Gdynia | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | S | ||
47 | Warchoł Frania | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||
48 | Lewandowski Paweł | Gdynia | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | Bogdziewicz Team | L | opłacono BM | |
49 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
50 | Heimrath Bartlomiej | Gdynia | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
51 | Kamiński Szymon | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | XS | 146 | |
52 | Derheld Jan | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 122 | ||
53 | Białecka Małgorzata | Gdynia | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | ASE Trek Gdynia | S | opłacono BM | |
54 | BIELOWICZ MAREK | Gdynia | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | BST Banach Sport team | S | opłacono BM | |
55 | Łada Adam | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 134 | ||
56 | Chyczewska Katarzyna | Gdynia | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | ZDROWY ROWER TEAM | S | opłacono BM | |
57 | Buzuk Aleksander | Gdynia | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | M | ||
58 | Wajs Bruno | Gdynia | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||
59 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole 75 | 122 | ||
60 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole 75 | 122 | ||
61 | Truszczyński Mateusz | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | XL | |||
62 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk / XTrack.com | 146 | ||
63 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk / XTrack.com | 122 | ||
64 | Frydrychowicz Jacek | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | XTrack.com | L | opłacono BM | |
65 | Miszewski Tymon | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
66 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | VeloGD | M | opłacono BM | |
67 | RUTKOWSKI Julian | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole nr 20 | 122 | ||
68 | Gardzielewski Kacper | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
69 | Gardzielewski Igor | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
70 | Gaca Marek | Gdańsk | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
71 | Grabowiecka Apolonia | Gdańsk | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | XTrack.com - UCI World Team | XS | opłacono BM | |
72 | Rosiński Michał | Gdańsk | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
73 | Kuptz Filip | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
74 | Ploszaj Stanislaw | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
75 | Rawicz-Zegrzda Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda | Gdańsk | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | L | opłacono BM | ||
76 | Rawicz-Zegrzda Lilianna | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | 122 | ||
77 | Rawicz-Zegrzda Alicja | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | 122 | ||
78 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | BELTA TEAM GDANSK | L | ||
79 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | BELTA TEAM GDANSK | L | opłacono BM | |
80 | Zaborowicz Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
81 | Dąbrowski Maksymilian | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
82 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Tri Talent Team | S | opłacono BM | |
83 | Jakubek Aleksandra | Gdańsk | Polska | K5+ - około 10 000 m - 3 okrążenia | XS | opłacono BM | ||
84 | Wiczling Patryk | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Rowersi Cycling Team | S | opłacono BM | |
85 | Geremus Igor | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
86 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP23 | 134 | ||
87 | Nowogórski Rafał | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Tri Talent Team | 146 | ||
88 | Mackiewicz Cyprian | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 134 | ||
89 | Zalach Aleksandra | Gdańsk | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | S | opłacono BM | ||
90 | ROSZAK WOJCIECH | GDAŃSK | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | 134 | ||
91 | Gołębicki Paweł | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Torus Grom Gdańsk | S | opłacono BM | |
92 | Kruszewski Dawid | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
93 | Kruszewski Adam | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
94 | LESZCZYŃSKI Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 134 | ||
95 | Wadas Filip | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | M | opłacono BM | ||
96 | Nowacki Michał | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | M | |||
97 | Krzywy Krzysztof | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Cycling Planet | S | opłacono BM | |
98 | Krzywy Ksawery | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
99 | Kanaiev Kiril | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | Tri Talent Team | S | ||
100 | Golicki Kajetan | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Tczewska Grupa Trailowa | XL | opłacono BM |
Wyświetleń: 19924