Na nogach i kołach wokół Pachołka - wyścigi kolarskie MTB XC
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Koszulki dziecięce Do zapłaty
1 Jakubek Aleksandra Gdańsk K5+ - około 10 000 m - 3 okrążenia XS opłacono BM
2 Ożga Dastin Słupsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie 146
3 Ożga Michał Słupsk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń L opłacono BM
4 Wadas Filip Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń M opłacono BM
5 Sobieralski Piotr tczew M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M
6 Mikolajczyk Jakub Rotmanka Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia 146
7 Mikołajczyk Pola Rotmanka Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie 134
8 Brylowski Bartosz Goręczyno Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia 146
9 Bień Helena Chwaszczyno Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie 122
10 Klawitter Wiktoria GDYNIA K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
11 Gaca Marek Gdańsk M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
12 Miroński Marcel Straszyn Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia S
13 Śledziński Maciej Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń M opłacono BM
14 Truszczyński Mateusz Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń XL
15 Dąbrowski Krzysztof Wejherowo M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń S opłacono BM
16 Gasiorowski Leszek Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń XL opłacono BM
17 Drewniak Artur Kielno M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
18 Heimrath Bartlomiej Gdynia M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
19 Dudziński Artur Kętrzyn M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń M opłacono BM
20 Rawicz-Zegrzda Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda Gdańsk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń L opłacono BM
21 Nowacki Michał Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia M
22 Kasprzak Radosław Gdynia M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
23 Rosiński Michał Gdańsk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
24 PASZKUDZKI KRZYSZTOF PASZKUDZKI Gdańsk M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
25 Muszyński Wojtek Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia 158
26 Wojciszke Wojciech Gdansk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
27 Zalach Aleksandra Gdańsk K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia S opłacono BM
28 Mrozewski Konrad Sopot M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) L opłacono BM
29 Kobylinski Szymon Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń 7ANNA RONDO NS BIKES M opłacono BM
30 Hoppe Mateusz Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń ABCSURF TREK L opłacono BM
31 Drop Tomasz Gdańsk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń archiBLANCO 122 opłacono BM
32 Białecka Małgorzata Gdynia K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń ASE Trek Gdynia S opłacono BM
33 Nowicki Stanisław Gdanńk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team 158
34 SOBIERAJ JAN GDAŃSK Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia BELTA TEAM GDANSK L
35 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń BELTA TEAM GDANSK L opłacono BM
36 Florczak Lena Kowale Dziewczęta 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 146
37 Kruszewski Dawid Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
38 Kruszewski Adam Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
39 LESZCZYŃSKI Szymon Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 134
40 Karbowski Jan Borkowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 158
41 Karbowski Leon BORKOWO Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 122
42 Gardzielewski Kacper Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia Belta Team Gdańsk 158
43 Gardzielewski Igor Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
44 Krzywy Ksawery Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 146
45 Kuptz Filip Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
46 Geremus Igor Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 158
47 Miszewski Tymon Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
48 Chodyna Borys Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia Belta Team Gdańsk L
49 Mackiewicz Cyprian Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 134
50 Juziuk Marcel Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
51 Zaborowicz Jan Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 134
52 Machel Halszka Gdańsk Dziewczęta 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk S 158
53 Cieślik Tomasz Gdansk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
54 Ploszaj Stanislaw Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 158
55 Gosławska Michalina Straszyn Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
56 Zaborowicz Jan Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
57 Dąbrowski Maksymilian Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
58 Darmach Michał Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
59 Kucharska Tosia Gdynia Dziewczęta 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk XS
60 Gosławski Antoni Straszyn Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
61 Kucharska Jadzia Gdynia Dziewczęta 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia Belta Team Gdańsk M
62 Frydrychowicz Franek Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk / XTrack.com 146
63 Frydrychowicz Rita Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk / XTrack.com 122
64 Lewandowski Paweł Gdynia M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń Bogdziewicz Team L opłacono BM
65 BANACH Bartosz Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Bright Inventions M opłacono BM
66 BIELOWICZ MAREK Gdynia M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń BST Banach Sport team S opłacono BM
67 Piekarski Paweł Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń BST Banach Sport team M
68 Banach Robert Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń BST Banach Sport Team M opłacono BM
69 Iefymenko Oleksandr Sopot M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń Centaur L 158 opłacono BM
70 Krzywy Krzysztof Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Cycling Planet S opłacono BM
71 Wydrowska Elżbieta Gdańsk K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń DiverseExtremeTeam S opłacono BM
72 Zastawny Krzysztof Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń DiverseExtremeTeam S opłacono BM
73 Wiech Wiktoria Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Evo Triathlon Team 134
74 Wiech Adam Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Evo Triathlon Team 146
75 Jamruszka Paweł Gdansk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń Frirajd serwis rowerowy L
76 Sułek Grzegorz Rzeszów M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń Fundacja Jeppesena S opłacono BM
77 Hercke Adam Starogard Gdański Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia GK STG XS
78 Wesołowska Lena Gdańsk Dziewczęta 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia GKS Cartusia Kartuzy XS
79 Jańczak Michał Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia GKS Cartusia Kartuzy
80 Żebrowski Jędrzej Ostróda M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M opłacono
81 Wiśniewska Roksana Władysławowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Klif team 158
82 Ostajewski Gustaw Kąpino M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Klif team M opłacono BM
83 Wiśniewski Jakub Gdańsk Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia KLIF TEAM CHŁAPOWO M
84 Brytan Zuzanna Władysławowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie KLIF TEAM CHŁAPOWO 146
85 Płotka Adam Rekowo Górne Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia KLIF TEAM CHŁAPOWO S 158
86 Styczewski Konrad Władysławowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie KLIF TEAM CHŁAPOWO 134
87 RZESZUTEK PIOTR SIERAKOWICE M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK XL opłacono BM
88 Toporek Joanna Gdynia K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń Królowa Majtek XS opłacono BM
89 Tomaszewski Tymon Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia KS Tri Talent Team Gdańsk S
90 Wasilewski Szymon Gdańsk Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia LO nr 9 L
91 Stelmach Karol Kępice Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia MLKS Baszta Bytów M
92 Stelmach Cezary Kępice Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia MLKS Baszta Bytów M
93 Kuflewski Bartosz Bytów M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń MLKS Baszta Bytów S opłacono BM
94 ROSZAK WOJCIECH GDAŃSK Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Młodzi Rajderzy 134
95 Rawicz-Zegrzda Lilianna Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Młodzi Rajderzy 122
96 Rawicz-Zegrzda Alicja Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Młodzi Rajderzy 122
97 Łada Adam Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie MTB Kids Aga Patoka 134
98 Bień Karolina Chwaszczyno Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie MTB Kids Aga Patoka 134
99 Zwolak Julian Bojano Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia MTB Kids Aga Patoka M
100 Buzuk Aleksander Gdynia Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia MTB Kids Aga Patoka M


Wyświetleń: 5257

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ