Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Koszulki dziecięce | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Łada Adam | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 134 | ||
102 | Bień Karolina | Chwaszczyno | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 134 | ||
103 | Buzuk Aleksander | Gdynia | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | M | ||
104 | Wajs Bruno | Gdynia | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||
105 | Brylowska Monika | Goręczyno | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | MTB START KARTUZY | S | opłacono BM | |
106 | Zdrojewska Katarzyna | Kartuzy | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | MTB START KARTUZY | XS | ||
107 | Brzeziński Artur | Lębork | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | POMERANIA MTB TEAM | S | opłacono BM | |
108 | Malikowska Izabela | Lębork | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | POMERANIA MTB TEAM | S | opłacono BM | |
109 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole 75 | 122 | ||
110 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole 75 | 122 | ||
111 | RUTKOWSKI Julian | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Przedszkole nr 20 | 122 | ||
112 | Wiczling Patryk | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Rowersi Cycling Team | S | opłacono BM | |
113 | Stakuć Magdalena | Gdańsk | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | Rowersi Cycling Team | M | opłacono BM | |
114 | Sowiński Artur | Gdansk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Rowery Jan Kodzik | S | opłacono BM | |
115 | Gurzyńska Kamila | Grudziądz | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | S | opłacono BM | |
116 | Wasilewski Piotr | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | SP 43 | S | ||
117 | Szymon Kłosak | gdansk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Sp nr 3 | S | 158 | |
118 | Fularczyk Mateusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP_92 | 134 | ||
119 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP23 | 134 | ||
120 | Frydel Mateusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP23 | 146 | ||
121 | Wojciszke Kaja | Gdansk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP38 | 134 | ||
122 | Wojciszke Artur | Gdansk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP38 | 134 | ||
123 | Stachurski Antoni | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | SP48 | M | ||
124 | Prościński Jarosław | Bydgoszcz | Polska | M5+ - około 10 000 m - 3 okrążenia | Sport Serwis Bydgoszcz | L | ||
125 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | STALSPEED SPEDYCJA | M | opłacono BM | |
126 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Szkoła 25 w Elblągu | 134 | ||
127 | Potaszkin Jan | GDANSK | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Szkoła podstawowa nr 24 | 134 | ||
128 | Ciba Damian | Rumia | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | TA KO TEAM | M | opłacono BM | |
129 | Golicki Kajetan | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Tczewska Grupa Trailowa | XL | opłacono BM | |
130 | Gołębicki Paweł | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Torus Grom Gdańsk | S | opłacono BM | |
131 | Przekop Michał | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Trek Gdynia | L | opłacono BM | |
132 | Iwoła Jan | Pogórze | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
133 | Ochociński Cyprian | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
134 | Fiedorowicz Tymoteusz | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
135 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
136 | Lewandowski Wiktor | Rumia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
137 | Kamiński Szymon | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | XS | 146 | |
138 | Derheld Jan | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 122 | ||
139 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Tri Talent Team | S | opłacono BM | |
140 | Nowogórski Rafał | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Tri Talent Team | 146 | ||
141 | Kanaiev Kiril | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | Tri Talent Team | S | ||
142 | Kalisz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Tri Talent Team | 158 | ||
143 | Horsten Tymon | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Tri Talent Team Gdańsk | M | opłacono | |
144 | Jarmułowicz Tymon | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Tri Talent Team Gdańsk | 158 | ||
145 | Połubok Oskar | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Tri Talent Team Gdańsk | 158 | ||
146 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | VeloGD | M | opłacono BM | |
147 | Zielonka Maciej | Banino | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Vo2Max MTB Team | L | ||
148 | Polus Piotr | Bydgoszcz | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Wysepka Team | S | opłacono BM | |
149 | Osińska Adrianna Osińska | Ramoty | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | Wysepka Team | S | opłacono BM | |
150 | Frydrychowicz Jacek | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | XTrack.com | L | opłacono BM | |
151 | Frydrychowicz Paweł | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | XTrack.com | 122 | ||
152 | Frydrychowicz Ewa | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | XTrack.com | 134 | ||
153 | Frydrychowicz Piotr | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | XTrack.com | XL | opłacono BM | |
154 | Grabowiecka Apolonia | Gdańsk | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | XTrack.com - UCI World Team | XS | opłacono BM | |
155 | Felon Michal | Gdynia | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | ZDROWY ROWER TEAM | L | opłacono BM | |
156 | Chyczewska Katarzyna | Gdynia | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | ZDROWY ROWER TEAM | S | opłacono BM |
Wyświetleń: 19599