Na nogach i kołach wokół Pachołka - wyścigi kolarskie MTB XC
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Koszulki dziecięce Do zapłaty
1 Stakuć Magdalena Gdańsk K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia Rowersi Cycling Team M opłacono BM
2 Stelmach Cezary Kępice Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia MLKS Baszta Bytów M
3 Wajs Bruno Gdynia Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia MTB Kids Aga Patoka 146
4 Stelmach Karol Kępice Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia MLKS Baszta Bytów M
5 Buzuk Aleksander Gdynia Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia MTB Kids Aga Patoka M
6 Drop Tomasz Gdańsk M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń archiBLANCO 122 opłacono BM
7 Bień Helena Chwaszczyno Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie 122
8 Bień Karolina Chwaszczyno Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie MTB Kids Aga Patoka 134
9 Chyczewska Katarzyna Gdynia K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń ZDROWY ROWER TEAM S opłacono BM
10 Łada Adam Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie MTB Kids Aga Patoka 134
11 Frydrychowicz Piotr Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń XTrack.com XL opłacono BM
12 Wiśniewski Jakub Gdańsk Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia KLIF TEAM CHŁAPOWO M
13 Frydrychowicz Ewa Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie XTrack.com 134
14 Frydrychowicz Paweł Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie XTrack.com 122
15 BIELOWICZ MAREK Gdynia M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń BST Banach Sport team S opłacono BM
16 Stachurski Antoni Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia SP48 M
17 Kobylinski Szymon Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń 7ANNA RONDO NS BIKES M opłacono BM
18 Ostajewski Gustaw Kąpino M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Klif team M opłacono BM
19 Tomaszewski Tymon Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia KS Tri Talent Team Gdańsk S
20 Hercke Adam Starogard Gdański Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia GK STG XS
21 Jańczak Michał Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia GKS Cartusia Kartuzy
22 Gosławska Michalina Straszyn Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
23 Styczewski Konrad Władysławowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie KLIF TEAM CHŁAPOWO 134
24 Frydel Mateusz Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie SP23 146
25 Machel Halszka Gdańsk Dziewczęta 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk S 158
26 Płotka Adam Rekowo Górne Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia KLIF TEAM CHŁAPOWO S 158
27 Drewniak Artur Kielno M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
28 Zastawny Krzysztof Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń DiverseExtremeTeam S opłacono BM
29 Szymon Kłosak gdansk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Sp nr 3 S 158
30 Śledziński Maciej Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń M opłacono BM
31 Brytan Zuzanna Władysławowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie KLIF TEAM CHŁAPOWO 146
32 Białecka Małgorzata Gdynia K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń ASE Trek Gdynia S opłacono BM
33 Wesołowska Lena Gdańsk Dziewczęta 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia GKS Cartusia Kartuzy XS
34 Wiech Adam Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Evo Triathlon Team 146
35 Mrozewski Konrad Sopot M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) L opłacono BM
36 Wiśniewska Roksana Władysławowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Klif team 158
37 Prościński Jarosław Bydgoszcz M5+ - około 10 000 m - 3 okrążenia Sport Serwis Bydgoszcz L
38 Iefymenko Oleksandr Sopot M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń Centaur L 158 opłacono BM
39 Muszyński Wojtek Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia 158
40 Spychalski Filip Rokitki Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie MTB Kids Aga Patoka 146
41 Miroński Marcel Straszyn Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia S
42 Wiech Wiktoria Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Evo Triathlon Team 134
43 Banach Robert Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń BST Banach Sport Team M opłacono BM
44 Derheld Jan Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Trek Gdynia Młode Wilki 122
45 Kamiński Szymon Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Trek Gdynia Młode Wilki XS 146
46 Zwolak Julian Bojano Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia MTB Kids Aga Patoka M
47 Karbowski Leon BORKOWO Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 122
48 Zaborowicz Jan Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 134
49 Juziuk Marcel Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
50 Heimrath Bartlomiej Gdynia M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
51 Połubok Oskar Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Tri Talent Team Gdańsk 158
52 Jarmułowicz Tymon Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Tri Talent Team Gdańsk 158
53 PASZKUDZKI KRZYSZTOF PASZKUDZKI Gdańsk M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń M opłacono BM
54 Darmach Michał Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
55 Gurzyńska Kamila Grudziądz K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń Sara Workwear Wheel Brothers Racing S opłacono BM
56 Lewandowski Wiktor Rumia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Trek Gdynia Młode Wilki 146
57 Kalisz Mikołaj Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Tri Talent Team 158
58 Chmielarski Grzegorz Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Trek Gdynia Młode Wilki 146
59 Chodyna Borys Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia Belta Team Gdańsk L
60 Horsten Tymon Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Tri Talent Team Gdańsk M opłacono
61 Wydrowska Elżbieta Gdańsk K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń DiverseExtremeTeam S opłacono BM
62 Lewandowski Paweł Gdynia M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń Bogdziewicz Team L opłacono BM
63 Przekop Michał Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Trek Gdynia L opłacono BM
64 Piekarski Paweł Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń BST Banach Sport team M
65 Warchoł Frania Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie MTB Kids Aga Patoka 146
66 Wasilewski Piotr Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia SP 43 S
67 Wasilewski Szymon Gdańsk Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia LO nr 9 L
68 Nowicki Stanisław Gdanńk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team 158
69 Fularczyk Mateusz Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie SP_92 134
70 Cieślik Tomasz Gdansk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
71 Wolff Antoni Gdynia Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia MTB Kids Aga Patoka S
72 Karbowski Jan Borkowo Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 158
73 Toporek Joanna Gdynia K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń Królowa Majtek XS opłacono BM
74 Sułek Grzegorz Rzeszów M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń Fundacja Jeppesena S opłacono BM
75 Zdrojewska Katarzyna Kartuzy K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia MTB START KARTUZY XS
76 Fiedorowicz Tymoteusz Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Trek Gdynia Młode Wilki 146
77 Dąbrowski Krzysztof Wejherowo M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń S opłacono BM
78 Golicki Kajetan Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Tczewska Grupa Trailowa XL opłacono BM
79 Ciba Damian Rumia M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń TA KO TEAM M opłacono BM
80 Hoppe Mateusz Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń ABCSURF TREK L opłacono BM
81 Kanaiev Kiril Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia Tri Talent Team S
82 Stalka Przemysław Kościerzyna M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń STALSPEED SPEDYCJA M opłacono BM
83 Dudziński Artur Kętrzyn M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń M opłacono BM
84 Gasiorowski Leszek Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń XL opłacono BM
85 Krzywy Ksawery Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 146
86 Krzywy Krzysztof Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Cycling Planet S opłacono BM
87 Kuflewski Bartosz Bytów M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń MLKS Baszta Bytów S opłacono BM
88 Nowacki Michał Gdańsk Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia M
89 Ochociński Cyprian Gdynia Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Trek Gdynia Młode Wilki 146
90 Żebrowski Jędrzej Ostróda M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M opłacono
91 Wadas Filip Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń M opłacono BM
92 LESZCZYŃSKI Szymon Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 134
93 BANACH Bartosz Gdansk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Bright Inventions M opłacono BM
94 Mikołajczyk Pola Rotmanka Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie 134
95 Mikolajczyk Jakub Rotmanka Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia 146
96 Kruszewski Adam Gdańsk Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Belta Team Gdańsk 146
97 Kruszewski Dawid Gdańsk Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
98 Gołębicki Paweł Gdańsk M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń Torus Grom Gdańsk S opłacono BM
99 ROSZAK WOJCIECH GDAŃSK Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie Młodzi Rajderzy 134
100 Zalach Aleksandra Gdańsk K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia S opłacono BM


Wyświetleń: 5261

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ