Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Koszulki dziecięce | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stakuć Magdalena | Gdańsk | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | Rowersi Cycling Team | M | opłacono BM | |
2 | Stelmach Cezary | Kępice | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | MLKS Baszta Bytów | M | ||
3 | Wajs Bruno | Gdynia | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||
4 | Stelmach Karol | Kępice | Polska | Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | MLKS Baszta Bytów | M | ||
5 | Buzuk Aleksander | Gdynia | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | M | ||
6 | Drop Tomasz | Gdańsk | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | archiBLANCO | 122 | opłacono BM | |
7 | Bień Helena | Chwaszczyno | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | 122 | |||
8 | Bień Karolina | Chwaszczyno | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 134 | ||
9 | Chyczewska Katarzyna | Gdynia | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | ZDROWY ROWER TEAM | S | opłacono BM | |
10 | Łada Adam | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 134 | ||
11 | Frydrychowicz Piotr | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | XTrack.com | XL | opłacono BM | |
12 | Wiśniewski Jakub | Gdańsk | Polska | Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | KLIF TEAM CHŁAPOWO | M | ||
13 | Frydrychowicz Ewa | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | XTrack.com | 134 | ||
14 | Frydrychowicz Paweł | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | XTrack.com | 122 | ||
15 | BIELOWICZ MAREK | Gdynia | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | BST Banach Sport team | S | opłacono BM | |
16 | Stachurski Antoni | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | SP48 | M | ||
17 | Kobylinski Szymon | Gdansk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | 7ANNA RONDO NS BIKES | M | opłacono BM | |
18 | Ostajewski Gustaw | Kąpino | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Klif team | M | opłacono BM | |
19 | Tomaszewski Tymon | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | KS Tri Talent Team Gdańsk | S | ||
20 | Hercke Adam | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | GK STG | XS | ||
21 | Jańczak Michał | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | GKS Cartusia Kartuzy | |||
22 | Gosławska Michalina | Straszyn | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
23 | Styczewski Konrad | Władysławowo | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | KLIF TEAM CHŁAPOWO | 134 | ||
24 | Frydel Mateusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP23 | 146 | ||
25 | Machel Halszka | Gdańsk | Polska | Dziewczęta 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | S | 158 | |
26 | Płotka Adam | Rekowo Górne | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | KLIF TEAM CHŁAPOWO | S | 158 | |
27 | Drewniak Artur | Kielno | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
28 | Zastawny Krzysztof | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | DiverseExtremeTeam | S | opłacono BM | |
29 | Szymon Kłosak | gdansk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Sp nr 3 | S | 158 | |
30 | Śledziński Maciej | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | M | opłacono BM | ||
31 | Brytan Zuzanna | Władysławowo | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | KLIF TEAM CHŁAPOWO | 146 | ||
32 | Białecka Małgorzata | Gdynia | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | ASE Trek Gdynia | S | opłacono BM | |
33 | Wesołowska Lena | Gdańsk | Polska | Dziewczęta 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | GKS Cartusia Kartuzy | XS | ||
34 | Wiech Adam | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Evo Triathlon Team | 146 | ||
35 | Mrozewski Konrad | Sopot | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | ( ͡° ͜ʖ ͡°) | L | opłacono BM | |
36 | Wiśniewska Roksana | Władysławowo | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Klif team | 158 | ||
37 | Prościński Jarosław | Bydgoszcz | Polska | M5+ - około 10 000 m - 3 okrążenia | Sport Serwis Bydgoszcz | L | ||
38 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Ukraina | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | Centaur | L | 158 | opłacono BM |
39 | Muszyński Wojtek | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | 158 | |||
40 | Spychalski Filip | Rokitki | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||
41 | Miroński Marcel | Straszyn | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | S | |||
42 | Wiech Wiktoria | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Evo Triathlon Team | 134 | ||
43 | Banach Robert | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | BST Banach Sport Team | M | opłacono BM | |
44 | Derheld Jan | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 122 | ||
45 | Kamiński Szymon | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | XS | 146 | |
46 | Zwolak Julian | Bojano | Polska | Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | M | ||
47 | Karbowski Leon | BORKOWO | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 122 | ||
48 | Zaborowicz Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 134 | ||
49 | Juziuk Marcel | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
50 | Heimrath Bartlomiej | Gdynia | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
51 | Połubok Oskar | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Tri Talent Team Gdańsk | 158 | ||
52 | Jarmułowicz Tymon | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Tri Talent Team Gdańsk | 158 | ||
53 | PASZKUDZKI KRZYSZTOF PASZKUDZKI | Gdańsk | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | M | opłacono BM | ||
54 | Darmach Michał | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
55 | Gurzyńska Kamila | Grudziądz | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | S | opłacono BM | |
56 | Lewandowski Wiktor | Rumia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
57 | Kalisz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Tri Talent Team | 158 | ||
58 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
59 | Chodyna Borys | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | Belta Team Gdańsk | L | ||
60 | Horsten Tymon | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Tri Talent Team Gdańsk | M | opłacono | |
61 | Wydrowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | DiverseExtremeTeam | S | opłacono BM | |
62 | Lewandowski Paweł | Gdynia | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | Bogdziewicz Team | L | opłacono BM | |
63 | Przekop Michał | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Trek Gdynia | L | opłacono BM | |
64 | Piekarski Paweł | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | BST Banach Sport team | M | ||
65 | Warchoł Frania | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||
66 | Wasilewski Piotr | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | SP 43 | S | ||
67 | Wasilewski Szymon | Gdańsk | Polska | Chłopcy 15-17 l. - około 10 000 m - 3 okrążenia | LO nr 9 | L | ||
68 | Nowicki Stanisław | Gdanńk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team | 158 | ||
69 | Fularczyk Mateusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | SP_92 | 134 | ||
70 | Cieślik Tomasz | Gdansk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
71 | Wolff Antoni | Gdynia | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | MTB Kids Aga Patoka | S | ||
72 | Karbowski Jan | Borkowo | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
73 | Toporek Joanna | Gdynia | Polska | K Elita (osoby pełnoletnie) - około 16 500 m - 5 okrążeń | Królowa Majtek | XS | opłacono BM | |
74 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | M4 - około 16 500 m - 5 okrążeń | Fundacja Jeppesena | S | opłacono BM | |
75 | Zdrojewska Katarzyna | Kartuzy | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | MTB START KARTUZY | XS | ||
76 | Fiedorowicz Tymoteusz | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
77 | Dąbrowski Krzysztof | Wejherowo | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | S | opłacono BM | ||
78 | Golicki Kajetan | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Tczewska Grupa Trailowa | XL | opłacono BM | |
79 | Ciba Damian | Rumia | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | TA KO TEAM | M | opłacono BM | |
80 | Hoppe Mateusz | Gdansk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | ABCSURF TREK | L | opłacono BM | |
81 | Kanaiev Kiril | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | Tri Talent Team | S | ||
82 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | M3 - około 16 500 m - 5 okrążeń | STALSPEED SPEDYCJA | M | opłacono BM | |
83 | Dudziński Artur | Kętrzyn | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | M | opłacono BM | ||
84 | Gasiorowski Leszek | Gdansk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | XL | opłacono BM | ||
85 | Krzywy Ksawery | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
86 | Krzywy Krzysztof | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Cycling Planet | S | opłacono BM | |
87 | Kuflewski Bartosz | Bytów | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | MLKS Baszta Bytów | S | opłacono BM | |
88 | Nowacki Michał | Gdańsk | Polska | Chłopcy 13-14 l. - około 6600 m - 2 okrążenia | M | |||
89 | Ochociński Cyprian | Gdynia | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
90 | Żebrowski Jędrzej | Ostróda | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team | M | opłacono | |
91 | Wadas Filip | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | M | opłacono BM | ||
92 | LESZCZYŃSKI Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 134 | ||
93 | BANACH Bartosz | Gdansk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Bright Inventions | M | opłacono BM | |
94 | Mikołajczyk Pola | Rotmanka | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | 134 | |||
95 | Mikolajczyk Jakub | Rotmanka | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | 146 | |||
96 | Kruszewski Adam | Gdańsk | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | 146 | ||
97 | Kruszewski Dawid | Gdańsk | Polska | Chłopcy 11-12 l. - około 2000 m - 3 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | 158 | ||
98 | Gołębicki Paweł | Gdańsk | Polska | M Elita (osoby pełnoletnie) - około 19 800 m - 6 okrążeń | Torus Grom Gdańsk | S | opłacono BM | |
99 | ROSZAK WOJCIECH | GDAŃSK | Polska | Dzieci do l. 10 - około 650 m - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | 134 | ||
100 | Zalach Aleksandra | Gdańsk | Polska | K3 - około 10 000 m - 3 okrążenia | S | opłacono BM |
Wyświetleń: 19593