Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
2 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum biega
3 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
4 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono BM
5 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono BM
6 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn
7 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg 5km
8 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
9 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg 5km Grupa Malbork
10 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
11 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
12 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
13 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
14 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
15 GOLICKI ADAM TCZEW Bieg 5km Press Glass Biegamy i Wspieramy
16 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg 5km Malborskie Morsy
17 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km Piękny opłacono BM
18 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km opłacono BM
19 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono BM
20 Ostrowska Kamila Dębina Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
21 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team
22 Kollmann Kamila Nowy Dwór Gdański Bieg 5km opłacono BM
23 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega
24 Grabkowski Andrzej Iława Bieg 5km opłacono BM
25 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg 5km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
26 Bednarek Urszula Nowy Staw Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
27 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono BM
28 Matura Kajetan Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
29 Szablewski Piotr Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
30 Szablewska Anna Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
31 Smoszynska Beata Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
32 Matura Pawel Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
33 Kosianowska Monika Malbork Bieg 5km Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
34 Jędrzejewski Mariusz Malbork Bieg 5km opłacono BM
35 Szubowski Lukasz Tczew Bieg 5km opłacono BM
36 Szablewski Jakub Malbork Bieg 5km opłacono BM
37 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km Valdano Team opłacono BM
38 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 5km opłacono BM
39 Bednarek Szymon Nowy Staw Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
40 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono BM
41 Głodnicki Krzysztof Dębina Bieg 5km opłacono BM
42 Ceran Katarzyna Ceran Nowy staw Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
43 Hinc Stanisław Gdańsk Bieg 5km Żarta Wataha
44 Hinc Aldona Gdańsk Bieg 5km Żarta Wataha
45 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
46 Kałuziński Tomasz Malbork Bieg 5km opłacono BM
47 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg 5km Dąbrowski Team opłacono BM
48 Gwiazdowski Cezary Malbork Bieg 5km opłacono BM
49 Sidorowicz Anna Stogi Bieg 5km opłacono BM
50 Szarko Maciej Elbląg Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono BM
51 Ostrowski Piotr Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono BM
52 Marek Kamil Elbląg Bieg 5km opłacono BM
53 Skok Weronika Malbork Bieg 5km opłacono BM
54 Jakrzewski Piotr Gdańsk Bieg 5km opłacono BM
55 Jakrzewska Izabela Gdańsk Bieg 5km opłacono BM
56 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Bieg 5km
57 Horbach Bohdan Tczew Bieg 5km Press Glass Biegamy i Wspieram
58 Kolek Jagoda Tczew Bieg 5km
59 sojka zbigniew malbork Bieg 5km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono BM
60 Szczepański Mateusz Szembruk Bieg 5km Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
61 Zalewska Joanna Nowy Staw Nordic Walking 5km opłacono BM
62 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono BM
63 Strzelecka Paulina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
64 Skarżyńska Anna Chlebówka Nordic Walking 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
65 Duda Ewelina Nowy Staw Nordic Walking 5km opłacono BM
66 Chabowska Grażyna Sztum Nordic Walking 5km Sztum biega
67 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Nordic Walking 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
68 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
69 Dulęba Wioletta Szymankowo Nordic Walking 5km opłacono BM
70 Kudelska Ewelina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
71 Kuchta Anna Starogard Gdański Nordic Walking 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono BM
72 Malinowska Monika Sztum Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
73 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
74 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic Walking 5km Nordic Walking Malbork opłacono BM
75 Brylowska Agnieszka Lipinka Nordic Walking 5km opłacono BM
76 Weyer Joanna Lipinka Nordic Walking 5km opłacono BM
77 Socińska Izabela Lipinka Nordic Walking 5km opłacono BM
78 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5km opłacono BM
79 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
80 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
81 Adamska-Marek Małgorzata Elbląg Nordic Walking 5km opłacono BM
82 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 5km K S Elbląskie Włócz-Kije
83 Ananiew Agnieszka Malbork Nordic Walking 5km
84 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking 5km K S Elbląskie Włóczy-Kije
85 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team
86 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 5km morsik weteran opłacono BM
87 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking 5km opłacono BM
88 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 5km opłacono BM


Wyświetleń: 2292

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ