Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KLUB MORSÓW W PISZU | |||||||||
1 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | 2 km | KLUB MORSÓW W PISZU | |||||
Klub Morsow Walenie Biała Piska | |||||||||
2 | Cimoch Sebastian | Biała Piska | 2 km | Klub Morsow Walenie Biała Piska | |||||
3 | Kurzatkowski Paweł | Biała Piska | 2 km | Klub Morsow Walenie Biała Piska | |||||
Kolno Biega | |||||||||
4 | Wołczyński Adam | Kolno | 5 km | Kolno Biega | opłacono | ||||
5 | DARMETKO PAWEŁ | KOLNO | 5 km | Kolno Biega | opłacono | ||||
6 | Klimowicz Paulina | Kolno | 5 km | Kolno Biega | opłacono | ||||
7 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | 5 km | Kolno Biega | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
8 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
9 | Jerulank Wiesław | Grajewo | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
10 | Myszka Marcin | Grajewo | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
11 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
12 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
13 | Guzowski Radosław | Grajewo | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
14 | Guzowska Sylwia | Grajewo | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo-Ełk | |||||||||
15 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | 5 km | Maratonka Grajewo-Ełk | opłacono | ||||
Run Team Tygrysy Orzysz | |||||||||
16 | Szajdek Bogumiła | Orzysz | 5 km | Run Team Tygrysy Orzysz | |||||
17 | Szajdek Weronika | Orzysz | 5 km | Run Team Tygrysy Orzysz | |||||
SP1 | |||||||||
18 | Nosek Maja | Pisz | 2 km | SP1 | opłacono | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
19 | Cwaliński Marcin | Ełk | 5 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
20 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | 5 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
21 | Lisowska Ewelina | Ełk | 5 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
22 | Prawdzik Renata | Ełk | 5 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
23 | Czaplejewicz Marta | Elk | 5 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
24 | Gabruś Dariusz | EŁK | 5 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Szkoła Muzyczna w Piszu | |||||||||
25 | Krzynówek Nadia | Pisz | 2 km | Szkoła Muzyczna w Piszu | opłacono | ||||
26 | Samełko Michał | Pisz | 2 km | Szkoła Muzyczna w Piszu | opłacono | ||||
27 | Samełko Natalia | Pisz | 2 km | Szkoła Muzyczna w Piszu | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa | |||||||||
28 | Puczyłowski Filip | Pisz | 2 km | Szkoła Podstawowa | opłacono | ||||
29 | Maciejewski Maksymilian Wojciech | Pisz | 2 km | Szkoła Podstawowa | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Biała Piska | |||||||||
30 | Lemańska Agata | Biała Piska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Biała Piska | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||||||
31 | Wierzbicka Natalia | Pisz | 2 km | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
32 | Łaskowska Marzena | Olecko | 5 km | ||||||
33 | Łaskowski Tomasz | Olecko | 5 km | ||||||
34 | Nyczka Julia | Pisz | 2 km | ||||||
35 | Nyczka Julian | Pisz | 2 km | ||||||
36 | Nyczka Rafał | Pisz | 2 km | ||||||
37 | Nyczka Katarzyna | Pisz | 2 km | ||||||
38 | Zielińska Marlena | Pisz | 5 km | ||||||
39 | Zieliński Michał | Pisz | 5 km | ||||||
40 | Pietkiewicz Marcel | Pisz | 2 km | ||||||
41 | Pietkiewicz Łukasz | Pisz | 2 km | ||||||
42 | Cimoch Gabrysia | Biała Piska | 2 km | ||||||
43 | skulmowska agnieszka | imionek | 5 km | ||||||
44 | Kurzatkowska Amelia | Biała Piska | 2 km | ||||||
45 | Wiktorko Marzena | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
46 | Ulążko Wiktoria | Pisz | 2 km | ||||||
47 | Ulążko Alan | Pisz | 2 km | ||||||
48 | Ulążko Daniel | Pisz | 2 km | ||||||
49 | Ulążko Monika | Pisz | 2 km | ||||||
50 | Anusiewicz-Żmuda Paulina | Pisz | 2 km | ||||||
51 | Żmuda Dominik | Pisz | 2 km | ||||||
52 | Swięconek Aleksander | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
53 | Święconek Martyna | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
54 | Święconek Maja | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
55 | Święconek Lena | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
56 | Święconek Roksana | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
57 | Boho Artur | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
58 | Boho Ryszard | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
59 | Wyłudek Weronika | Warszawa | 2 km | opłacono | |||||
60 | Radziewska-Wyłudek Ola | Warszawa | 2 km | opłacono | |||||
61 | Szymborska Sonia | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
62 | Szymborska Laura | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
63 | Szymborska Kamila | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
64 | Szymborski Arkadiusz | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
65 | Zarzycki Michał | Olsztyn | 2 km | opłacono | |||||
66 | Zarzycki Rafał | Olsztyn | 2 km | opłacono | |||||
67 | Zarzycki Jacek | Olsztyn | 2 km | opłacono | |||||
68 | Ostrowski Ryszard | Pisz | 2 km | ||||||
69 | Gązka Bogusława | Pisz | 2 km | ||||||
70 | Ostrowska Blanka | Pisz | 2 km | ||||||
71 | Ostrowska Maja | Pisz | 2 km | ||||||
72 | Wójcicka Zuzanna | Pisz | 2 km | ||||||
73 | Chylinski Dominik | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
74 | Kaczyńska Anna | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
75 | Kuliś Agata | Pisz | 2 km | ||||||
76 | Lachowicz Monika | Pisz | 2 km | ||||||
77 | Drej Konrad | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
78 | Biedrzycka Renata | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
79 | Bazan Monika | Pisz | 2 km | ||||||
80 | Zarzecka Katarzyna | Pisz | 2 km | ||||||
81 | Zarzecka Pola | Pisz | 2 km | ||||||
82 | Szypczyńska Natalia | Pisz | 2 km | ||||||
83 | Szypczyńska Anna | Pisz | 2 km | ||||||
84 | Olszewska Weronika | Mikosze Osada | 5 km | opłacono | |||||
85 | Gąska Iwona | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
86 | Gąska zuzanna | BIAŁA PISKA | 2 km | opłacono | |||||
87 | Jaskuła Magda | Pisz | 2 km | ||||||
88 | Dąbkowska Agata | Pisz | 2 km | ||||||
89 | Dąbkowska Aneta | Pisz | 2 km | ||||||
90 | Romanowicz Pola | Pisz | 2 km | ||||||
91 | Romanowicz Klara | Pisz | 2 km | ||||||
92 | Łukasik Gabieria | Pisz | 2 km | ||||||
93 | Tyc Nikodem | Łyse | 2 km | ||||||
94 | Tyc Kornelia | Łyse | 2 km | ||||||
95 | Nicewicz Mgdalena | Łyse | 2 km | ||||||
96 | Zamojska Małgorzata | Pisz | 2 km | ||||||
97 | Bałdyga Artur | Pisz | 2 km | ||||||
98 | Bałdyga Paweł | Pisz | 2 km | ||||||
99 | Sznajder Beata | Pisz | 2 km | ||||||
100 | Knapp Leo | Pisz | 2 km | ||||||
101 | Knapp Monika | Pisz | 2 km | ||||||
102 | Smolińska Lena | Pisz | 2 km | ||||||
103 | Smolińska Jagna | Pisz | 2 km | ||||||
104 | Smolińska Maja | Pisz | 2 km | ||||||
105 | Paulin Filip | Pisz | 2 km | ||||||
106 | Lemańska Karolina | Biała Piska | 2 km | opłacono | |||||
107 | Lemańska Marta Lemańska | Biała Piska | 2 km | opłacono | |||||
108 | Zarzycka Marta | Olsztyn | 5 km | opłacono | |||||
109 | Banach Aleksandra | Pisz | 2 km | ||||||
110 | Banach Aleksander | Pisz | 2 km | ||||||
111 | Fydrych Emilia | Piecki | 2 km | opłacono | |||||
112 | Janecki Franciszek | Łęgajny | 2 km | ||||||
113 | Janecka Zofia | Łęgajny | 2 km | ||||||
114 | Janecki Piotr | Łęgajny | 2 km | ||||||
115 | Janecka Anna | Łęgajny | 2 km | ||||||
116 | Szymanowski Kamil | Łupki | 2 km | ||||||
117 | Górecka Sandra | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
118 | Zalewska Joanna | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
119 | Gromadzka Justyna | Pisz | 2 km | ||||||
120 | Krzynówek Kamila | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
121 | Sutuła Oliwier | Pisz | 2 km | ||||||
122 | Białobrzeski Jan | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
123 | OŻAROWSKA PATRYCJA | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
124 | Ożarowska Barbara | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
125 | Puczyłowska Anna | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
126 | Bajno Marcel | Pisz | 2 km | ||||||
127 | Kamiński Paweł | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
128 | Maciejewska Wiktoria | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
129 | Skulmowska Teresa | Pisz | 2 km | ||||||
130 | Skulmowski Franek | Pisz | 2 km | ||||||
131 | Skulmowski Antek | Pisz | 2 km | ||||||
132 | Skulmowski Wojtek | Pisz | 2 km | ||||||
133 | Skulmowska Agnieszka | Pisz | 2 km | ||||||
134 | Baranowski Łukasz | Kolno | 5 km | ||||||
135 | Koniecko Anita | Ełk | 5 km | opłacono | |||||
136 | Ferenc Adrian | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
137 | ŁUKASIKIK IZABELA | SNOPKI | 5 km | ||||||
138 | ŁUKASIK GABRIELA | SNOPKI | 5 km | opłacono | |||||
139 | Wierzbicki Rafał | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
140 | Wierzbicka Ania | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
141 | Wierzbicka Marianna | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
142 | Zduńczyk Małgorzata | Łomża | 5 km | opłacono | |||||
143 | Lenkiewicz Wioleta | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
144 | Szymborski Andrzej | Pisz | 2 km | ||||||
145 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | 5 km | opłacono | |||||
146 | Jerominek Laura | Pisz | 2 km | ||||||
147 | Jerominek Dawid | Pisz | 2 km | ||||||
148 | Krzyżanowska Magdalena | Pisz | 2 km | ||||||
149 | Szymanowski Jan | Łupki | 2 km | ||||||
150 | Szymanowska Magdalena | Łupki | 2 km | ||||||
151 | Szymanowska Daria | Łupki | 2 km | ||||||
152 | Przychodzeń Karolina | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
153 | Przychodzeń Jan | Łupki | 2 km | opłacono | |||||
154 | Szczepkowska Zuzia | Pisz | 2 km | ||||||
155 | Szczepkowski Rafał | Pisz | 2 km | ||||||
156 | Gutowska Martyna | Pisz | 2 km | ||||||
157 | Raszczyk Iwona Raszczyk | Pisz | 5 km | ||||||
158 | Przychodzeń Tomasz | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
159 | Przybysz Hubert | Olsztyn | 2 km | ||||||
160 | Przybysz Łukasz | Olsztyn | 2 km | ||||||
161 | Przybysz Julia | Olsztyn | 2 km | ||||||
162 | Maciejewska Maja | Pisz | 2 km | ||||||
163 | Maciejewska Sylwia | Pisz | 2 km | ||||||
164 | Maciejewski Piotr | Pisz | 2 km | ||||||
165 | Krzywda Jolanta | Pisz | 2 km | ||||||
166 | Malinowski Marcin | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
167 | Malinowska Anna | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
168 | Siwik Agnieszka | Pisz | 2 km | ||||||
169 | Siwik Dawid | Pisz | 2 km | ||||||
170 | Siwik Olaf | Pisz | 2 km | ||||||
171 | Siwik Nela | Pisz | 2 km | ||||||
172 | Siwik Marcela | Pisz | 2 km | ||||||
173 | Siwik Paula | Pisz | 2 km | ||||||
174 | Kowalkiewicz Dariusz | Brodnica | 2 km | ||||||
175 | Kowalkiewicz Katarzyna | Brodnica | 2 km | ||||||
176 | Czajkowski Igor | Kutno | 2 km | ||||||
177 | Czajkowski Michał | Kutno | 2 km | ||||||
178 | Czajkowska Oliwia | Kutno | 2 km | ||||||
179 | Czajkowska Nina | Kutno | 2 km | ||||||
180 | Zuzga Sebuś | Pisz | 2 km | ||||||
181 | Zuzga Sebastian | Pisz | 2 km | ||||||
182 | Jaszczur Amelia | Pisz | 2 km | ||||||
183 | Maciejewska-Makowska Anna | Pisz | 5 km | ||||||
184 | Gentek Marcin | Pisz | 5 km | ||||||
185 | Gentek Tosia | Pisz | 2 km | ||||||
186 | Gentek Magda | Pisz | 5 km | ||||||
187 | łepicki Piotr | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
188 | Igor Łepicki Igor | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
189 | Bobrowski Jan | Ełk | 5 km | opłacono | |||||
190 | Kachel Karolina | Pisz | 2 km | ||||||
191 | Kalinowska Halina | Pisz | 2 km | ||||||
192 | Masiak Filip | Pisz | 2 km | ||||||
193 | Klimek Aldona | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
194 | Semeniuk Robert | Pisz | 2 km | ||||||
195 | Getek Marcin | Ełk | 5 km | opłacono | |||||
196 | Wszeborowska Magdalena Wszeborowska | Ełk | 5 km | opłacono | |||||
197 | Zalewski Kuba | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
198 | Trzcianka Ewelina | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
199 | Zacharewicz Hubert | Ełk | 5 km | opłacono | |||||
200 | Pliszka Mariusz Pliszka | mrągowo | 5 km | opłacono | |||||
201 | Makowska Pola | Pisz | 2 km | ||||||
202 | Bajno ŁUKASZ | Pisz | 5 km | ||||||
203 | MILEWSKA AGATA | Pisz | 2 km | ||||||
204 | Milewski Jacek | Pisz | 2 km | ||||||
205 | Milewska Łucja | Pisz | 2 km | ||||||
206 | Milewska Justyna | Pisz | 2 km | ||||||
207 | Zalewski Bartosz | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
208 | Zalewska Emilia | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
209 | Zalewska Marzena | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
210 | Zalewski Maciej | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
211 | Kijewski Maciej | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
212 | Kijewski Patrycja | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
213 | Kijewska Marta | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
214 | Ugniewska Barbara | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
215 | Matyjasek Katarzyna | Lincoln | 5 km | opłacono | |||||
216 | Kaczyńska Barbara | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
217 | Kaczyński Jakub | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
218 | Kaczyńska Alicja | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
219 | Kowalczyk Dominika | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
220 | Zalewski Filip | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
221 | Zalewski Igor | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
222 | Zalewska Małgorzata | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
223 | Darmetko Paweł | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
224 | Bastek Zuzanna | Pisz | 5 km | opłacono | |||||
225 | Maciejewski Wojciech | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
226 | Maciejewska Wioletta | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
227 | Gąska Aleksander | BIAŁA PISKA | 2 km | opłacono | |||||
228 | Borzymowska-Gąska Alina | BIAŁA PISKA | 2 km | opłacono | |||||
229 | ŁUKASIK IZABELA | PISZ | 5 km | opłacono | |||||
230 | Żbikowska Marietta | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
231 | Żbikowski Mariusz | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
232 | Żbikowska Justyna | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
233 | Krakowski Wiktor | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
234 | Krakowska Laura | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
235 | Krakowski Ksawery | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
236 | Krakowska Magda | Pisz | 2 km | opłacono | |||||
237 | Sapun Gabryś | Orzysz | 5 km | opłacono | |||||
238 | Sapun Izabela | Orzysz | 5 km | opłacono | |||||
ks Kowalki | |||||||||
239 | śniosek Patrycja | KOWALKI | 2 km | ks Kowalki | opłacono | ||||
240 | Śniosek Patryk | KOWALKI | 5 km | ks Kowalki | opłacono | ||||
241 | Śniosek Krzysztof | Kowalki | 5 km | ks Kowalki | opłacono |
Wyświetleń: 6387