Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czerwińska Anna | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Night Wolves Ultra Runners | |
2 | Koczwara Agnieszka | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |
3 | Minko Tomasz | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
4 | Krasowski Kacper | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
5 | Kucharski Patryk | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |
6 | Kamińska Monika | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Ananaski z 3fal | |
7 | Piłat Paweł | Włynkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |
8 | Stec Kuba | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |
9 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Świat Płytek u Kryspina | |
10 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | MTS HAMER Miastko | |
11 | Czupa Oskar | Barcino | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
12 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Talex Borzytuchom | |
13 | klejdysz Beata | słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
14 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | KB Bryza Postomino | |
15 | Rahoza Szymon | Siemianice | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Orzeł Siemianice | |
16 | Siemieńczuk Bodumił | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
17 | Gogolewski Michał | Skwierzyna | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 35 dr OP Skwierzyna | |
18 | Hojka Piotr | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Trening z Olimpijczykiem | |
19 | Laczkowski Grzegorz | Ostrołęka | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | BLF | |
20 | Ufniak Piotr | Rokitno | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 35 drOP | |
21 | Kowalczyk Klaudia | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |
22 | Radomski Michał | Łomianki | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |
23 | Szopiński Tomasz | Nacmierz | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | KB Bryza Postomino | |
24 | Sieciński Marcin | Żukowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 33 dr OP | |
25 | Piłczyński Paweł | Widzino | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
26 | Treder Marian | Łosino | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
27 | Rzeczkowska Edyta | Sławno | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
28 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | GOPS Trzebielino | |
29 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
30 | Cybulska Katarzyna Cybulska | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
31 | Domżał Magdalena | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |
32 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | |
33 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | |
34 | Dutkiewicz Maria | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
35 | Sagała Patrycja | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
36 | Rozental Barbara Rozental | Kobylnica | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
37 | Żurawik Piotr | Kępice | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
38 | Pacak Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
39 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | WuPeKa Słoń Tim |
Wyświetleń: 6441