Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czupa Oskar | Barcino | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
2 | Budziewski Bartosz | Barwino | Polska | Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m | ||
3 | Hojka Piotr | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Trening z Olimpijczykiem | |
4 | Adamczyk Marcel | Kępice | Polska | Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m | ||
5 | Adamczyk Dawid | Kępice | Polska | Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m | ||
6 | Żurawik Piotr | Kępice | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
7 | Małachowska Joanna | Kępice | Polska | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | ||
8 | Małachowska Agnieszka | Kępice | Polska | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | ||
9 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | MTS HAMER Miastko | |
10 | Nesterowicz Adam | Kępice | Polska | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | Fundacja Valetudinaria | |
11 | Górak Ewa | Kobylnica | Polska | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | Delfin travel | |
12 | Rozental Barbara Rozental | Kobylnica | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
13 | Sobala Patryk | Korzybie | Polska | Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m | ||
14 | Sobala Wiktoria | Korzybie | Polska | Bieg Ochotniczek (dziewczynki 7-9 lat) 400 m | ||
15 | Radomski Michał | Łomianki | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |
16 | Treder Marian | Łosino | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
17 | Zabieglik Danuta | Łódź | Polska | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | ||
18 | Szopiński Tomasz | Nacmierz | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | KB Bryza Postomino | |
19 | Laczkowski Grzegorz | Ostrołęka | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | BLF | |
20 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | KB Bryza Postomino | |
21 | Ufniak Piotr | Rokitno | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 35 drOP | |
22 | Rahoza Szymon | Siemianice | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Orzeł Siemianice | |
23 | Gogolewski Michał | Skwierzyna | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 35 dr OP Skwierzyna | |
24 | Rzeczkowska Edyta | Sławno | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
25 | Kucharski Patryk | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |
26 | Czerwińska Anna | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Night Wolves Ultra Runners | |
27 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Świat Płytek u Kryspina | |
28 | Stec Kuba | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |
29 | Dutkiewicz Maria | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
30 | Guzowski Denis | Słupsk | Polska | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | JW 3775 | |
31 | Kamiński Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m | ||
32 | Kamińska Monika | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Ananaski z 3fal | |
33 | Krasowski Kacper | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
34 | Minko Tomasz | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
35 | klejdysz Beata | słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
36 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
37 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | WuPeKa Słoń Tim | |
38 | Pacak Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
39 | Sagała Patrycja | Słupsk | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
40 | Kmiecik Jędrzej | Starkowo | Polska | Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m | SP Starkowo | |
41 | Kmiecik Maciej | Starkowo | Polska | Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m | SP Starkowo | |
42 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | GOPS Trzebielino | |
43 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Talex Borzytuchom | |
44 | Domżał Magdalena | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |
45 | Siemieńczuk Bodumił | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
46 | Koczwara Agnieszka | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |
47 | Cybulska Katarzyna Cybulska | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
48 | Kowalczyk Klaudia | Warszawa | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |
49 | Piłczyński Paweł | Widzino | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||
50 | Piłat Paweł | Włynkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |
51 | Jaciubek Jakub | Zgierz | Polska | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | ||
52 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | |
53 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | |
54 | Sieciński Marcin | Żukowo | Polska | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 33 dr OP |
Wyświetleń: 6481