Bieg Charytatywny -  „Bieg o Honor Żołnierza - Tobie Ojczyzno...Przysięgam!"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czupa Oskar Barcino Bieg o Honor Żołnierza 11 km
2 Budziewski Bartosz Barwino Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m
3 Hojka Piotr Gorzów Wlkp Bieg o Honor Żołnierza 11 km Trening z Olimpijczykiem
4 Nesterowicz Adam Kępice Marsz o Honor Żołnierza 11 km Fundacja Valetudinaria
5 Żurawik Piotr Kępice Bieg o Honor Żołnierza 11 km
6 Małachowska Agnieszka Kępice Marsz o Honor Żołnierza 11 km
7 Małachowska Joanna Kępice Marsz o Honor Żołnierza 11 km
8 Ciżmowska Barbara Kępice Bieg o Honor Żołnierza 11 km MTS HAMER Miastko
9 Adamczyk Marcel Kępice Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m
10 Adamczyk Dawid Kępice Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m
11 Górak Ewa Kobylnica Marsz o Honor Żołnierza 11 km Delfin travel
12 Rozental Barbara Rozental Kobylnica Bieg o Honor Żołnierza 11 km
13 Sobala Wiktoria Korzybie Bieg Ochotniczek (dziewczynki 7-9 lat) 400 m
14 Sobala Patryk Korzybie Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m
15 Radomski Michał Łomianki Bieg o Honor Żołnierza 11 km 32 dr OP
16 Treder Marian Łosino Bieg o Honor Żołnierza 11 km
17 Zabieglik Danuta Łódź Marsz o Honor Żołnierza 11 km
18 Szopiński Tomasz Nacmierz Bieg o Honor Żołnierza 11 km KB Bryza Postomino
19 Laczkowski Grzegorz Ostrołęka Bieg o Honor Żołnierza 11 km BLF
20 Wielgat Łukasz Pieńkowo Bieg o Honor Żołnierza 11 km KB Bryza Postomino
21 Ufniak Piotr Rokitno Bieg o Honor Żołnierza 11 km 35 drOP
22 Rahoza Szymon Siemianice Bieg o Honor Żołnierza 11 km Orzeł Siemianice
23 Gogolewski Michał Skwierzyna Bieg o Honor Żołnierza 11 km 35 dr OP Skwierzyna
24 Rzeczkowska Edyta Sławno Bieg o Honor Żołnierza 11 km
25 Czerwińska Anna Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km Night Wolves Ultra Runners
26 Krasowski Kacper Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km
27 Pacak Katarzyna Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km
28 Minko Tomasz Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km
29 klejdysz Beata słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km
30 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km WuPeKa Słoń Tim
31 Dutkiewicz Maria Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km
32 Łubkowska Magdalena Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km
33 Sagała Patrycja Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km
34 Kęsik Agnieszka Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km Świat Płytek u Kryspina
35 Kucharski Patryk Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km Best Beasts
36 Kamińska Monika Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km Ananaski z 3fal
37 Kamiński Sebastian Słupsk Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m
38 Guzowski Denis Słupsk Marsz o Honor Żołnierza 11 km JW 3775
39 Stec Kuba Słupsk Bieg o Honor Żołnierza 11 km Best Beasts
40 Kmiecik Joanna Starkowo Bieg o Honor Żołnierza 11 km GOPS Trzebielino
41 Kmiecik Maciej Starkowo Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m SP Starkowo
42 Kmiecik Jędrzej Starkowo Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m SP Starkowo
43 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg o Honor Żołnierza 11 km Talex Borzytuchom
44 Kowalczyk Klaudia Warszawa Bieg o Honor Żołnierza 11 km 32 dr OP
45 Domżał Magdalena Warszawa Bieg o Honor Żołnierza 11 km 32 dr OP
46 Siemieńczuk Bodumił Warszawa Bieg o Honor Żołnierza 11 km
47 Cybulska Katarzyna Cybulska Warszawa Bieg o Honor Żołnierza 11 km
48 Koczwara Agnieszka Warszawa Bieg o Honor Żołnierza 11 km 32 dr OP
49 Piłczyński Paweł Widzino Bieg o Honor Żołnierza 11 km
50 Piłat Paweł Włynkowo Bieg o Honor Żołnierza 11 km Best Beasts
51 Jaciubek Jakub Zgierz Marsz o Honor Żołnierza 11 km
52 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg o Honor Żołnierza 11 km W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA
53 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg o Honor Żołnierza 11 km W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA
54 Sieciński Marcin Żukowo Bieg o Honor Żołnierza 11 km 33 dr OP


Wyświetleń: 1571

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ