Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
32 dr OP | |||||||||
1 | Domżał Magdalena | Warszawa | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |||||
2 | Koczwara Agnieszka | Warszawa | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |||||
3 | Kowalczyk Klaudia | Warszawa | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |||||
4 | Radomski Michał | Łomianki | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 32 dr OP | |||||
33 dr OP | |||||||||
5 | Sieciński Marcin | Żukowo | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 33 dr OP | |||||
35 drOP | |||||||||
6 | Ufniak Piotr | Rokitno | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 35 drOP | |||||
35 dr OP Skwierzyna | |||||||||
7 | Gogolewski Michał | Skwierzyna | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | 35 dr OP Skwierzyna | |||||
Ananaski z 3fal | |||||||||
8 | Kamińska Monika | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Ananaski z 3fal | |||||
BLF | |||||||||
9 | Laczkowski Grzegorz | Ostrołęka | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | BLF | |||||
Best Beasts | |||||||||
10 | Kucharski Patryk | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |||||
11 | Stec Kuba | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |||||
Best Beasts | |||||||||
12 | Piłat Paweł | Włynkowo | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Best Beasts | |||||
Delfin travel | |||||||||
13 | Górak Ewa | Kobylnica | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | Delfin travel | |||||
Fundacja Valetudinaria | |||||||||
14 | Nesterowicz Adam | Kępice | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | Fundacja Valetudinaria | |||||
GOPS Trzebielino | |||||||||
15 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | GOPS Trzebielino | |||||
JW 3775 | |||||||||
16 | Guzowski Denis | Słupsk | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | JW 3775 | |||||
KB Bryza Postomino | |||||||||
17 | Szopiński Tomasz | Nacmierz | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | KB Bryza Postomino | |||||
18 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | KB Bryza Postomino | |||||
MTS HAMER Miastko | |||||||||
19 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | MTS HAMER Miastko | |||||
Night Wolves Ultra Runners | |||||||||
20 | Czerwińska Anna | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Night Wolves Ultra Runners | |||||
Orzeł Siemianice | |||||||||
21 | Rahoza Szymon | Siemianice | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Orzeł Siemianice | |||||
SP Starkowo | |||||||||
22 | Kmiecik Jędrzej | Starkowo | Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m | SP Starkowo | |||||
23 | Kmiecik Maciej | Starkowo | Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m | SP Starkowo | |||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
24 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Talex Borzytuchom | |||||
Trening z Olimpijczykiem | |||||||||
25 | Hojka Piotr | Gorzów Wlkp | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Trening z Olimpijczykiem | |||||
W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | |||||||||
26 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | |||||
27 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | |||||
WuPeKa Słoń Tim | |||||||||
28 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | WuPeKa Słoń Tim | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Adamczyk Dawid | Kępice | Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m | ||||||
30 | Adamczyk Marcel | Kępice | Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m | ||||||
31 | Budziewski Bartosz | Barwino | Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m | ||||||
32 | Cybulska Katarzyna Cybulska | Warszawa | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
33 | Czupa Oskar | Barcino | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
34 | Dutkiewicz Maria | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
35 | Jaciubek Jakub | Zgierz | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
36 | Kamiński Sebastian | Słupsk | Bieg Młodzików (chłopcy 7-9 lat) 400 m | ||||||
37 | klejdysz Beata | słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
38 | Krasowski Kacper | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
39 | Małachowska Agnieszka | Kępice | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
40 | Małachowska Joanna | Kępice | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
41 | Minko Tomasz | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
42 | Pacak Katarzyna | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
43 | Piłczyński Paweł | Widzino | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
44 | Rozental Barbara Rozental | Kobylnica | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
45 | Rzeczkowska Edyta | Sławno | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
46 | Sagała Patrycja | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
47 | Siemieńczuk Bodumił | Warszawa | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
48 | Sobala Patryk | Korzybie | Bieg Wywiadowców (chłopcy 10-12 lat) 600 m | ||||||
49 | Sobala Wiktoria | Korzybie | Bieg Ochotniczek (dziewczynki 7-9 lat) 400 m | ||||||
50 | Treder Marian | Łosino | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
51 | Zabieglik Danuta | Łódź | Marsz o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
52 | Żurawik Piotr | Kępice | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
53 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | ||||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
54 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Bieg o Honor Żołnierza 11 km | Świat Płytek u Kryspina |
Wyświetleń: 6452