Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palczewski Mieszko | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | WISŁA BOREK WLKP | |
2 | Dajewski Michal Dajewski | Gostyń | Polska | Bieg główny 4 km | ||
3 | Roszak Leon | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
4 | Roszak Marcin | Borek Wielkopolski | Polska | Bieg główny 4 km | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
5 | Napierała Bartosz | Siedmiorogów Drugi | Polska | Bieg główny 4 km | Wisła Borek Wlkp. | |
6 | Tomaszewska Dominika | Borek Wlkp. | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
7 | MATUSZAK Piotr | Brześnica | Polska | Bieg główny 4 km | MKL Jarocin | |
8 | Kurzawski Stanisław | Borek Wielkopolski | Polska | Bieg główny 4 km | ||
9 | Dzierżawczyk Maja | Śrem | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | ||
10 | Dzierżawczyk Marcin | Śrem | Polska | Bieg główny 4 km | ||
11 | Roszak Martyna | Borek Wielkpolski | Polska | Dzieci 2008-2006 dystans 1 000 m | Wisła Borek Wlkp. | |
12 | Roszak Antoni | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2010-2009 dystans 400 m | Wisła Borek Wlkp. | |
13 | Dajewski Jakub | Bruczkow | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | ||
14 | Zaremba Maksymilian | Ustronie | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | Wisła Borek Wlkp. | |
15 | Porzucek Maria | Strumiany | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | ||
16 | Gruszka Filip | Siedmiorogów Drugi | Polska | Bieg główny 4 km | Wisła Borek Wlkp. | |
17 | Zakrzewska Julia | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | WISŁA BOREK WLKP | |
18 | Gorwa Aneta | Skoków | Polska | Bieg główny 4 km | ||
19 | Szymański Robert | Borek Wlkp | Bieg główny 4 km | |||
20 | Szymańska Wioletta | Borek Wlkp | Polska | Bieg główny 4 km | ||
21 | Szymański Adrian | Borek Wlkp | Dzieci 2010-2009 dystans 400 m | ZSPBorek | ||
22 | Jagodzik Helena | Leszno | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | ||
23 | Jagodzik Maria | Leszno | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | Dwunastka Leszno | |
24 | Jagodzik Michał | Leszno | Polska | Bieg główny 4 km | #FeiferTrenuje | |
25 | Nowak Daniel | Koźmin Wielkopolski | Polska | Bieg główny 4 km | ||
26 | Jankowiak Krzysztof | Śrem | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | ||
27 | Matysiak Oriana | Leszno | Polska | Dzieci 2010-2009 dystans 400 m | ||
28 | Jankowiak Martyna | Śrem | Polska | Dzieci 2008-2006 dystans 1 000 m | ||
29 | Sobański Antoni | Poręba | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | WISŁA BOREK WLKP | |
30 | Sobański Stanisław | Poręba | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | WISŁA BOREK WLKP | |
31 | Wujek Roksana | Dąbrówka | Polska | Dzieci 2010-2009 dystans 400 m | Wisła Borek | |
32 | Wujek Gabriela | Dąbrówka | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | Wisła Borek | |
33 | Tomaszewski Jakub | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | Wisła Borek Wlkp. | |
34 | Jaskulski Franciszek | Piaski | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | ||
35 | Jaskulska Hanna | Piaski | Republika Południowej Afryki | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | ||
36 | Mielcarz Mikołaj | Koźmin Wielkopolski | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | GOS Koźmin | |
37 | Tomaszewska Natalia | Borek Wlkp. | Polska | Dzieci 2010-2009 dystans 400 m | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
38 | Tomaszewski Artur | Borek Wlkp. | Polska | Bieg główny 4 km | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
39 | Stachowiak Damian | Karolew | Polska | Bieg główny 4 km | ||
40 | Mikołajczyk Miłosz | Karolew | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | ||
41 | Mikołajczyk Eryk | Karolew | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | WISŁA BOREK WLKP | |
42 | Matuszak Filip | Koźmin Wielkopolski | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | GOS Koźmin | |
43 | Matuszak Agata | Koźmin Wielkopolski | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | GOS Koźmin | |
44 | Maciejewska Lena | Koźmin Wielkopolski | Polska | Dzieci 2010-2009 dystans 400 m | Szkoła podstawowa nr.3 w Koźminie Wlkp. | |
45 | Majchrzak Oliwia | Gostyń | Polska | Dzieci 2010-2009 dystans 400 m | ||
46 | Majchrzak Nikola | Gostyń | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | APR Gostyń | |
47 | Wojtkowiak Piotr | Gostyń | Polska | Bieg główny 4 km | ||
48 | Fabisiak Zuzanna | Śrem | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | MKS MOS ŚREM | |
49 | Fabisiak Agata | Śrem | Polska | Dzieci 2008-2006 dystans 1 000 m | MKS MOS ŚREM | |
50 | ADAMKIEWICZ IGOR | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | WISŁA BOREK WLKP | |
51 | Szymański Karol | Bruczków | Polska | Bieg główny 4 km | ||
52 | Mrówczyńska Małgorzata | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
53 | Szymańska Janina | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
54 | Gendera Halina | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
55 | Szymanska Maria | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
56 | Roszkiewicz Alina | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
57 | Matelska Bogumiła | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
58 | Majchrzak Anna | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
59 | Rebelka Kinga | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
60 | Gruszka Gosia | Jeżewo | Polska | Bieg główny 4 km | ||
61 | Sowiński Nikodem | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | ||
62 | Sowińska Iga | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | ||
63 | Grzemski Łukasz | Bruczków | Polska | Bieg główny 4 km | ||
64 | Kaźmierczak Franciszek | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2014-2013 dystans 250 m | Wisła Borek Wlkp. | |
65 | Kaźmierczak Gabriela | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | Wisła Borek Wlkp. | |
66 | Bonawenturczyk Zuzanna | Jawory | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | ||
67 | Bonawenturczyk Adrian | Jawory | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | Wisła Borek Wlkp. | |
68 | Osiewicz Mikołaj | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | ||
69 | Porzucek Kazimierz | Strumiany | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | ||
70 | Konarkowski Hubert | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | ||
71 | Konarkowski Tomasz | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | Szkolne Koło Lok | |
72 | Idkowski Wojtek | Borek Wielkopolski | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | Wisła Borek Wlkp. | |
73 | Lewandowski Przemysław | Śrem | Polska | Bieg główny 4 km | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
74 | Grzemski Maciej | Bruczków | Polska | Bieg główny 4 km | ||
75 | Mikołajczak Piotr Brajan | Bruczków | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
76 | Grzemska Julia | Bruczków | Polska | Dzieci 2015-2016 dystans 200 m | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
77 | Grzemska Zofia | Bruczków | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
78 | Grzemski Błażej | Bruczków | Polska | Bieg główny 4 km | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
79 | Grzemska Alicja | Bruczków | Polska | Dzieci 2017-2018 dystans 70 m | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
80 | Grzemska Magdalena | Bruczków | Polska | Dzieci 2012-2011 dystans 400 m | KB MIŚ Borek Wlkp. | |
81 | Zaremba Zuzanna | Ustronie | Polska | Bieg główny 4 km | UKS Jedynka Gostyń |
Wyświetleń: 7010