Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Palczewski Mieszko Borek Wielkopolski Dzieci 2015-2016 dystans 200 m WISŁA BOREK WLKP
2 Dajewski Michal Dajewski Gostyń Bieg główny 4 km
3 Roszak Leon Borek Wielkopolski Dzieci 2014-2013 dystans 250 m KB MIŚ Borek Wlkp.
4 Roszak Marcin Borek Wielkopolski Bieg główny 4 km KB MIŚ Borek Wlkp.
5 Napierała Bartosz Siedmiorogów Drugi Bieg główny 4 km Wisła Borek Wlkp.
6 Tomaszewska Dominika Borek Wlkp. Dzieci 2012-2011 dystans 400 m KB MIŚ Borek Wlkp.
7 MATUSZAK Piotr Brześnica Bieg główny 4 km MKL Jarocin
8 Kurzawski Stanisław Borek Wielkopolski Bieg główny 4 km
9 Dzierżawczyk Maja Śrem Dzieci 2012-2011 dystans 400 m
10 Dzierżawczyk Marcin Śrem Bieg główny 4 km
11 Roszak Martyna Borek Wielkpolski Dzieci 2008-2006 dystans 1 000 m Wisła Borek Wlkp.
12 Roszak Antoni Borek Wielkopolski Dzieci 2010-2009 dystans 400 m Wisła Borek Wlkp.
13 Dajewski Jakub Bruczkow Dzieci 2014-2013 dystans 250 m
14 Zaremba Maksymilian Ustronie Dzieci 2015-2016 dystans 200 m Wisła Borek Wlkp.
15 Porzucek Maria Strumiany Dzieci 2017-2018 dystans 70 m
16 Gruszka Filip Siedmiorogów Drugi Bieg główny 4 km Wisła Borek Wlkp.
17 Zakrzewska Julia Borek Wielkopolski Dzieci 2014-2013 dystans 250 m WISŁA BOREK WLKP
18 Gorwa Aneta Skoków Bieg główny 4 km
19 Szymański Robert Borek Wlkp Bieg główny 4 km
20 Szymańska Wioletta Borek Wlkp Bieg główny 4 km
21 Szymański Adrian Borek Wlkp Dzieci 2010-2009 dystans 400 m ZSPBorek
22 Jagodzik Helena Leszno Dzieci 2017-2018 dystans 70 m
23 Jagodzik Maria Leszno Dzieci 2014-2013 dystans 250 m Dwunastka Leszno
24 Jagodzik Michał Leszno Bieg główny 4 km #FeiferTrenuje
25 Nowak Daniel Koźmin Wielkopolski Bieg główny 4 km
26 Jankowiak Krzysztof Śrem Dzieci 2012-2011 dystans 400 m
27 Matysiak Oriana Leszno Dzieci 2010-2009 dystans 400 m
28 Jankowiak Martyna Śrem Dzieci 2008-2006 dystans 1 000 m
29 Sobański Antoni Poręba Dzieci 2017-2018 dystans 70 m WISŁA BOREK WLKP
30 Sobański Stanisław Poręba Dzieci 2015-2016 dystans 200 m WISŁA BOREK WLKP
31 Wujek Roksana Dąbrówka Dzieci 2010-2009 dystans 400 m Wisła Borek
32 Wujek Gabriela Dąbrówka Dzieci 2015-2016 dystans 200 m Wisła Borek
33 Tomaszewski Jakub Borek Wielkopolski Dzieci 2014-2013 dystans 250 m Wisła Borek Wlkp.
34 Jaskulski Franciszek Piaski Dzieci 2017-2018 dystans 70 m
35 Jaskulska Hanna Piaski Dzieci 2017-2018 dystans 70 m
36 Mielcarz Mikołaj Koźmin Wielkopolski Dzieci 2012-2011 dystans 400 m GOS Koźmin
37 Tomaszewska Natalia Borek Wlkp. Dzieci 2010-2009 dystans 400 m KB MIŚ Borek Wlkp.
38 Tomaszewski Artur Borek Wlkp. Bieg główny 4 km KB MIŚ Borek Wlkp.
39 Stachowiak Damian Karolew Bieg główny 4 km
40 Mikołajczyk Miłosz Karolew Dzieci 2017-2018 dystans 70 m
41 Mikołajczyk Eryk Karolew Dzieci 2015-2016 dystans 200 m WISŁA BOREK WLKP
42 Matuszak Filip Koźmin Wielkopolski Dzieci 2014-2013 dystans 250 m GOS Koźmin
43 Matuszak Agata Koźmin Wielkopolski Dzieci 2012-2011 dystans 400 m GOS Koźmin
44 Maciejewska Lena Koźmin Wielkopolski Dzieci 2010-2009 dystans 400 m Szkoła podstawowa nr.3 w Koźminie Wlkp.
45 Majchrzak Oliwia Gostyń Dzieci 2010-2009 dystans 400 m
46 Majchrzak Nikola Gostyń Dzieci 2014-2013 dystans 250 m APR Gostyń
47 Wojtkowiak Piotr Gostyń Bieg główny 4 km
48 Fabisiak Zuzanna Śrem Dzieci 2012-2011 dystans 400 m MKS MOS ŚREM
49 Fabisiak Agata Śrem Dzieci 2008-2006 dystans 1 000 m MKS MOS ŚREM
50 ADAMKIEWICZ IGOR Borek Wielkopolski Dzieci 2014-2013 dystans 250 m WISŁA BOREK WLKP
51 Szymański Karol Bruczków Bieg główny 4 km
52 Mrówczyńska Małgorzata Jeżewo Bieg główny 4 km
53 Szymańska Janina Jeżewo Bieg główny 4 km
54 Gendera Halina Jeżewo Bieg główny 4 km
55 Szymanska Maria Jeżewo Bieg główny 4 km
56 Roszkiewicz Alina Jeżewo Bieg główny 4 km
57 Matelska Bogumiła Jeżewo Bieg główny 4 km
58 Majchrzak Anna Jeżewo Bieg główny 4 km
59 Rebelka Kinga Jeżewo Bieg główny 4 km
60 Gruszka Gosia Jeżewo Bieg główny 4 km
61 Sowiński Nikodem Borek Wielkopolski Dzieci 2015-2016 dystans 200 m
62 Sowińska Iga Borek Wielkopolski Dzieci 2015-2016 dystans 200 m
63 Grzemski Łukasz Bruczków Bieg główny 4 km
64 Kaźmierczak Franciszek Borek Wielkopolski Dzieci 2014-2013 dystans 250 m Wisła Borek Wlkp.
65 Kaźmierczak Gabriela Borek Wielkopolski Dzieci 2017-2018 dystans 70 m Wisła Borek Wlkp.
66 Bonawenturczyk Zuzanna Jawory Dzieci 2017-2018 dystans 70 m
67 Bonawenturczyk Adrian Jawory Dzieci 2012-2011 dystans 400 m Wisła Borek Wlkp.
68 Osiewicz Mikołaj Borek Wielkopolski Dzieci 2015-2016 dystans 200 m
69 Porzucek Kazimierz Strumiany Dzieci 2017-2018 dystans 70 m
70 Konarkowski Hubert Borek Wielkopolski Dzieci 2015-2016 dystans 200 m
71 Konarkowski Tomasz Borek Wielkopolski Dzieci 2012-2011 dystans 400 m Szkolne Koło Lok
72 Idkowski Wojtek Borek Wielkopolski Dzieci 2015-2016 dystans 200 m Wisła Borek Wlkp.
73 Lewandowski Przemysław Śrem Bieg główny 4 km KB MIŚ Borek Wlkp.
74 Grzemski Maciej Bruczków Bieg główny 4 km
75 Mikołajczak Piotr Brajan Bruczków Dzieci 2012-2011 dystans 400 m KB MIŚ Borek Wlkp.
76 Grzemska Julia Bruczków Dzieci 2015-2016 dystans 200 m KB MIŚ Borek Wlkp.
77 Grzemska Zofia Bruczków Dzieci 2017-2018 dystans 70 m KB MIŚ Borek Wlkp.
78 Grzemski Błażej Bruczków Bieg główny 4 km KB MIŚ Borek Wlkp.
79 Grzemska Alicja Bruczków Dzieci 2017-2018 dystans 70 m KB MIŚ Borek Wlkp.
80 Grzemska Magdalena Bruczków Dzieci 2012-2011 dystans 400 m KB MIŚ Borek Wlkp.
81 Zaremba Zuzanna Ustronie Bieg główny 4 km UKS Jedynka Gostyń


Wyświetleń: 2276

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ