Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bolace Piszczele Bełchatów | |||||||||
1 | KALUZNY KAROL | Podwody | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Bolace Piszczele Bełchatów | |||||
Bolące Piszczele Bełchatów | |||||||||
2 | Banaszkiewicz Sylwia | Bełchatów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
Bolące Piszczele Bełchatów | |||||||||
3 | Banaszkiewicz Arkadiusz | Bełchatów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |||||||||
4 | Łuczak-Nowacka Ewelina | Bełchatów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |||||
5 | Tokarek Iwona | Bełchatów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |||||
6 | Kunysz Renata | Bełchatów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |||||
7 | Siewierska Urszula | Bełchatów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |||||
8 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |||||
CBL Justynów | |||||||||
9 | Jach Andrzej | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | CBL Justynów | |||||
10 | Szakiel Bartłomiej | Zielona Góra | Rudy Rajd do Rudy około 12km | CBL Justynów | |||||
11 | Jach-Szakiel EMILIA | Zielona Góra | Rudy Rajd do Rudy około 12km | CBL Justynów | |||||
12 | Woźna Halina | Andrespol | Rudy Rajd do Rudy około 12km | CBL Justynów | |||||
13 | Kacprzak Sławek | Justynów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | CBL Justynów | |||||
Epoka Nordica Łódź | |||||||||
14 | Rubacha Marek | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Epoka Nordica Łódź | |||||
Epoka Nordica Łódź | |||||||||
15 | Grabowski Andrzej | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Epoka Nordica Łódź | |||||
FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||||||
16 | Raszewska Izabela | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
17 | Jarek Małgorzata | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
18 | Jarek Sergiusz | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
19 | Rychtelski Paweł | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
20 | Wągrowska Kamila | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
21 | Piechowska Ewa | Łask | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
22 | RÓŻAŃSKA DOMINIKA | Łask | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
23 | Idzikowska-Markowska Marzena | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
24 | Korycka Mariola | Zgierz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
25 | FILIPIAK Danuta | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
26 | Watarski Mariusz | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
27 | Frejlich Tomasz Frejlich | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
28 | Frejlich Ewa | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
Forma na piątkę nordic walking | |||||||||
29 | Trzonek-Nita Monika | Pawlikowice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Forma na piątkę nordic walking | |||||
GarossaTeamNW | |||||||||
30 | Sulej Teresa | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | GarossaTeamNW | |||||
LZS Justynów | |||||||||
31 | Trzeciak Edyta | Justynów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | LZS Justynów | |||||
Maszerujemyz NogamiWchmurach | |||||||||
32 | Dzierzgowska Magdalena | Wrocław | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Maszerujemyz NogamiWchmurach | |||||
33 | PIEPRZOWSKI ROBERT | ŁÓDŹ | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Maszerujemyz NogamiWchmurach | |||||
NWPL Garrosa Team | |||||||||
34 | Świtała Monika | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
35 | Dembowska Sylwia | Zduńska Wola | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
36 | Gołab Mirek | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
37 | Gołab Agata | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
38 | Szwed Justyna | sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
39 | Białek Edyta | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
40 | Jaworska Izabela | Dzierlin | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
41 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
42 | Jędrzejak Ewelina | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
43 | Pietrzak Maria | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
44 | Reszpondek-Zaton Dominika | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
45 | Kubik Jan | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
46 | Kaczmarek Anna | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
47 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
48 | Jerka-Mikołajczyk Joanna Jerka-Mikołajczyk | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
49 | Pietrzyk Aneta | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | NWPL Garrosa Team | |||||
Parakulos Kowal | |||||||||
50 | Wrześniak Barbara | Kowal | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Parakulos Kowal | |||||
RAJSPORT ACTIVE | |||||||||
51 | Modranka Damian | Ruda | Rudy Rajd do Rudy około 12km | RAJSPORT ACTIVE | |||||
Spartakus Bełchatów | |||||||||
52 | Domański Jarosław | Bełchatów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Spartakus Bełchatów | |||||
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||||||
53 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||||||
54 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||
55 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||
Z Kijami Przez Życie | |||||||||
56 | Ul Bea | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Z Kijami Przez Życie | |||||
57 | Hoffmann Magdalena | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Z Kijami Przez Życie | |||||
58 | Walot Joanna | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Z Kijami Przez Życie | |||||
Zawsze Młodzi Nordic Walking | |||||||||
59 | Orlinska Beata | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Zawsze Młodzi Nordic Walking | |||||
60 | Olejniczak Bogna | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Zawsze Młodzi Nordic Walking | |||||
Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | |||||||||
61 | Ogrodzka Dominika | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | |||||
62 | Przybylska Grażyna | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | |||||
63 | Błądek Jolanta | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | |||||
64 | Błądek Witold | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
65 | Tobiasz Alina | Pyszków 18 | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
66 | Ejchman Urszula | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
67 | Mroczkowski Janusz | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
68 | Chmielewski Dominik | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
69 | Kozłowska Agata | Zdunska Wola | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
70 | Gabryś Dominika | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
71 | Sipowicz Aleksanda | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
72 | Galas Donata | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
73 | Galas Zbigniew | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
74 | Miller Barbara | Szadek | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
75 | Wojciechowska Bożena | Zduńska Wola | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
76 | Cłapińska Renata | Krobanów | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
77 | Wojsa Janusz | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
78 | Kaczmarek Robert | Sieradz | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
79 | Stężewska Malgorzata | Kowal | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
80 | Ignaczak Katarzyna | Kowal | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
81 | Jasińska Krystyna | Kowal | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
82 | Paszkiewicz-Kęsiak Anita | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
83 | Kosecki Marek | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
84 | Kosecka Katarzyna | Pabianice | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
85 | Gibczynska Małgorzata Gibczynska | Łódź | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
86 | Banasik Wioletta | Łęczyca | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
87 | Galant Magdalena | Łęczyca | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
88 | Chmielecka Agnieszka | Łęczyca | Rudy Rajd do Rudy około 12km | ||||||
Łódzka Szkoła Nordic Walking | |||||||||
89 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | Rudy Rajd do Rudy około 12km | Łódzka Szkoła Nordic Walking |
Wyświetleń: 2678