Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Masłowski Andrzej Gdynia PÓŁMARATON opłacono
2 Dąbrowski Piotr Gdynia PÓŁMARATON opłacono
3 Stromidło Jan Swarzewo PÓŁMARATON opłacono
4 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór PÓŁMARATON UKS Ekoludek Szczenurze opłacono
5 Labun Zenon Mrzezino PÓŁMARATON
6 Buczkowski Damian Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
7 Czyż Gabriela Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
8 Dzienisz Justyna Robakowo PÓŁMARATON Kaszubi Luzino opłacono
9 Dzienisz Roman Robakowo PÓŁMARATON Kaszubi Luzino opłacono
10 Bernat Antoni Puck PÓŁMARATON opłacono
11 Zawadzka Deręgowska Małgorzata Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
12 Hołysz Seweryn Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
13 Klahs Jakub Połczyno PÓŁMARATON opłacono
14 Klahs Katarzyna Połczyno PÓŁMARATON opłacono
15 Willner Waldemar Domatowko PÓŁMARATON opłacono
16 Mislisz Piotr Osłonino PÓŁMARATON opłacono
17 Cichowska Joanna Ostróda PÓŁMARATON Ostróda Runners
18 Makiewicz Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono
19 Ślęzak Adam Elbląg 1/3 MARATONU NW OSP POGRODZIE
20 Hołowiecka Patrycja Reda 1/3 MARATONU NW opłacono
21 Szlas Laura Gościcino 1/3 MARATONU NW opłacono
22 Litwin Piotr Gdańsk PÓŁMARATON opłacono
23 Zalewski Daniel Susz PÓŁMARATON
24 Durzyński Tomasz Lębork PÓŁMARATON 42,2 Lębork opłacono
25 Krauza Grażyna Bolszewo PÓŁMARATON Run Babys opłacono
26 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo PÓŁMARATON Run Babys opłacono
27 Lademann Artur Bolszewo PÓŁMARATON RunBaby's
28 Lademann Gabriela Bolszewo PÓŁMARATON RunBaby's
29 Raczyńska Ewa Gdynia 1/3 MARATONU NW biegamyrazem.pl opłacono
30 Zieliński Jacek Reda PÓŁMARATON opłacono
31 Necel Marek Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
32 Dzięcielski Tomasz Władysławowo RAJD ROWEROWY
33 Śmigaj Mirosław Gdynia 1/3 MARATONU NW opłacono
34 Karwowska Karolina Mosty RAJD ROWEROWY opłacono
35 Karwowski Tymoteusz Mosty RAJD ROWEROWY Sp Mosty opłacono
36 Kaczykowski Karol Żelistrzewo PÓŁMARATON Korona Żelistrzewo Biega opłacono
37 Klahs Artur Połczyno PÓŁMARATON Połczyno Biega
38 Piernicka Krystyna Chwaszczyno 1/3 MARATONU NW opłacono
39 Boza Beata Gdynia PÓŁMARATON PADŁ NA RYJ TEAM opłacono
40 Jetke Krystian Władysławowo PÓŁMARATON BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono
41 Jetke Agnieszka Władysławowo PÓŁMARATON BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono
42 Szmigielska Marzena Gościcino 1/3 MARATONU NW opłacono
43 Kotfis Ryszard Gdynia 1/3 MARATONU NW opłacono
44 Meyer Łukasz Luzino PÓŁMARATON LUK-CONNECT TRI TEAM
45 Miziarski Paweł Reda PÓŁMARATON LUK-CONNECT TRI TEAM
46 Jeka Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
47 Hapka Paweł Strzelno PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
48 Kobierzyński Paweł Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
49 Jeka Rafał Łebcz PÓŁMARATON opłacono
50 Krumin Dominik Wrocław PÓŁMARATON WKB Piast opłacono
51 Szymański Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono
52 Abucewicz Waldemar Władysławowo PÓŁMARATON MKS Władysławowo opłacono
53 Cyron Bogumił Śliwice PÓŁMARATON Biegające Śliwice opłacono
54 Englert Paweł Gdynia PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
55 Gazarkiewicz Antoni Gdańsk PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
56 Dawidowski Roman Puck 1/3 MARATONU NW Kaszubska Spółdzielnia Przystan
57 Wiśniewski Wojciech Gostkowo PÓŁMARATON opłacono
58 Mielczarek Agnieszka Pogórze PÓŁMARATON
59 Oreszke Jan Karwia PÓŁMARATON BRW KP PSP
60 Pulczyńska Anna Starzyno PÓŁMARATON opłacono
61 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo PÓŁMARATON gosia.sie.buja opłacono
62 Boszk Łukasz Rumia-Jastarnia PÓŁMARATON MOKSIR JASTARNIA opłacono
63 Kręgielewski Mirosław Bojano PÓŁMARATON opłacono
64 Niedbała Ireneusz Wejherowo PÓŁMARATON opłacono
65 Wrzos Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON Virtual Runner Club opłacono
66 Kollek Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
67 Lewińska Dominika Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
68 Tocha Zbigniew Skórcz PÓŁMARATON Aktywni Kociewiacy opłacono
69 Budzisz Joanna Kuźnica 1/3 MARATONU NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹl opłacono
70 Karwowska Danuta Mosty PÓŁMARATON Kosakowski Klub HDK opłacono
71 Karwowski Krystian Mosty PÓŁMARATON opłacono
72 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
73 Oberzig Tomasz Reda PÓŁMARATON ST RUNNERS opłacono
74 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 1/3 MARATONU NW Kaszëbë Łebcz opłacono
75 Dorobczyński Marek Chałupy PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
76 Kozdemba Krzysztof Gdańsk PÓŁMARATON opłacono
77 Borzyszkowska Jolanta Puck 1/3 MARATONU NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
78 Lademann Maciej Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
79 Lademann Alicja Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
80 Kowalik Adam Jastarnia PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
81 Janowicz Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
82 Patalas Angelika Chłapowo PÓŁMARATON opłacono
83 Górska-Stucka Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
84 Wójcik Piotr Gdynia 1/3 MARATONU NW morsik weteran opłacono


Wyświetleń: 1629

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ