Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójcik Piotr Gdynia 1/3 MARATONU NW morsik weteran opłacono
2 Borzyszkowska Jolanta Puck 1/3 MARATONU NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
3 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 1/3 MARATONU NW Kaszëbë Łebcz opłacono
4 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
5 Budzisz Joanna Kuźnica 1/3 MARATONU NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹl opłacono
6 Dawidowski Roman Puck 1/3 MARATONU NW Kaszubska Spółdzielnia Przystan
7 Kotfis Ryszard Gdynia 1/3 MARATONU NW opłacono
8 Szmigielska Marzena Gościcino 1/3 MARATONU NW opłacono
9 Piernicka Krystyna Chwaszczyno 1/3 MARATONU NW opłacono
10 Śmigaj Mirosław Gdynia 1/3 MARATONU NW opłacono
11 Raczyńska Ewa Gdynia 1/3 MARATONU NW biegamyrazem.pl opłacono
12 Szlas Laura Gościcino 1/3 MARATONU NW opłacono
13 Hołowiecka Patrycja Reda 1/3 MARATONU NW opłacono
14 Ślęzak Adam Elbląg 1/3 MARATONU NW OSP POGRODZIE
15 Zawadzka Deręgowska Małgorzata Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
16 Górska-Stucka Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
17 Patalas Angelika Chłapowo PÓŁMARATON opłacono
18 Janowicz Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
19 Kowalik Adam Jastarnia PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
20 Lademann Alicja Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
21 Lademann Maciej Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
22 Kozdemba Krzysztof Gdańsk PÓŁMARATON opłacono
23 Dorobczyński Marek Chałupy PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
24 Oberzig Tomasz Reda PÓŁMARATON ST RUNNERS opłacono
25 Karwowski Krystian Mosty PÓŁMARATON opłacono
26 Karwowska Danuta Mosty PÓŁMARATON Kosakowski Klub HDK opłacono
27 Tocha Zbigniew Skórcz PÓŁMARATON Aktywni Kociewiacy opłacono
28 Lewińska Dominika Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
29 Kollek Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
30 Wrzos Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON Virtual Runner Club opłacono
31 Niedbała Ireneusz Wejherowo PÓŁMARATON opłacono
32 Kręgielewski Mirosław Bojano PÓŁMARATON opłacono
33 Boszk Łukasz Rumia-Jastarnia PÓŁMARATON MOKSIR JASTARNIA opłacono
34 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo PÓŁMARATON gosia.sie.buja opłacono
35 Pulczyńska Anna Starzyno PÓŁMARATON opłacono
36 Oreszke Jan Karwia PÓŁMARATON BRW KP PSP
37 Mielczarek Agnieszka Pogórze PÓŁMARATON
38 Wiśniewski Wojciech Gostkowo PÓŁMARATON opłacono
39 Gazarkiewicz Antoni Gdańsk PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
40 Englert Paweł Gdynia PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
41 Cyron Bogumił Śliwice PÓŁMARATON Biegające Śliwice opłacono
42 Abucewicz Waldemar Władysławowo PÓŁMARATON MKS Władysławowo opłacono
43 Krumin Dominik Wrocław PÓŁMARATON WKB Piast opłacono
44 Jeka Rafał Łebcz PÓŁMARATON opłacono
45 Kobierzyński Paweł Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
46 Hapka Paweł Strzelno PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
47 Jeka Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
48 Miziarski Paweł Reda PÓŁMARATON LUK-CONNECT TRI TEAM
49 Meyer Łukasz Luzino PÓŁMARATON LUK-CONNECT TRI TEAM
50 Jetke Agnieszka Władysławowo PÓŁMARATON BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono
51 Jetke Krystian Władysławowo PÓŁMARATON BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono
52 Boza Beata Gdynia PÓŁMARATON PADŁ NA RYJ TEAM opłacono
53 Klahs Artur Połczyno PÓŁMARATON Połczyno Biega
54 Kaczykowski Karol Żelistrzewo PÓŁMARATON Korona Żelistrzewo Biega opłacono
55 Necel Marek Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
56 Zieliński Jacek Reda PÓŁMARATON opłacono
57 Lademann Gabriela Bolszewo PÓŁMARATON RunBaby's
58 Lademann Artur Bolszewo PÓŁMARATON RunBaby's
59 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo PÓŁMARATON Run Babys opłacono
60 Krauza Grażyna Bolszewo PÓŁMARATON Run Babys opłacono
61 Durzyński Tomasz Lębork PÓŁMARATON 42,2 Lębork opłacono
62 Zalewski Daniel Susz PÓŁMARATON
63 Litwin Piotr Gdańsk PÓŁMARATON opłacono
64 Cichowska Joanna Ostróda PÓŁMARATON Ostróda Runners
65 Mislisz Piotr Osłonino PÓŁMARATON opłacono
66 Willner Waldemar Domatowko PÓŁMARATON opłacono
67 Klahs Katarzyna Połczyno PÓŁMARATON opłacono
68 Klahs Jakub Połczyno PÓŁMARATON opłacono
69 Hołysz Seweryn Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
70 Bernat Antoni Puck PÓŁMARATON opłacono
71 Dzienisz Roman Robakowo PÓŁMARATON Kaszubi Luzino opłacono
72 Dzienisz Justyna Robakowo PÓŁMARATON Kaszubi Luzino opłacono
73 Czyż Gabriela Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
74 Buczkowski Damian Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
75 Labun Zenon Mrzezino PÓŁMARATON
76 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór PÓŁMARATON UKS Ekoludek Szczenurze opłacono
77 Stromidło Jan Swarzewo PÓŁMARATON opłacono
78 Dąbrowski Piotr Gdynia PÓŁMARATON opłacono
79 Masłowski Andrzej Gdynia PÓŁMARATON opłacono
80 Szymański Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono
81 Karwowski Tymoteusz Mosty RAJD ROWEROWY Sp Mosty opłacono
82 Karwowska Karolina Mosty RAJD ROWEROWY opłacono
83 Dzięcielski Tomasz Władysławowo RAJD ROWEROWY
84 Makiewicz Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono


Wyświetleń: 2453

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ