Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
42,2 Lębork
1 Durzyński Tomasz Lębork PÓŁMARATON 42,2 Lębork opłacono
43.bsap FOW
2 Hapka Paweł Strzelno PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
3 Dorobczyński Marek Chałupy PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
4 Kowalik Adam Jastarnia PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
Aktywni Kociewiacy
5 Tocha Zbigniew Skórcz PÓŁMARATON Aktywni Kociewiacy opłacono
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
6 Borzyszkowska Jolanta Puck 1/3 MARATONU NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
BEZ KIJA NIE PODCHODŹl
7 Budzisz Joanna Kuźnica 1/3 MARATONU NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹl opłacono
BHMW_GDYNIA
8 Englert Paweł Gdynia PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
9 Gazarkiewicz Antoni Gdańsk PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
10 Jetke Krystian Władysławowo PÓŁMARATON BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono
11 Jetke Agnieszka Władysławowo PÓŁMARATON BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono
BRW KP PSP
12 Oreszke Jan Karwia PÓŁMARATON BRW KP PSP
Biegające Śliwice
13 Cyron Bogumił Śliwice PÓŁMARATON Biegające Śliwice opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
14 Hołysz Seweryn Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
15 Necel Marek Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
16 Kobierzyński Paweł Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
17 Górska-Stucka Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
18 Buczkowski Damian Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
19 Kollek Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
20 Janowicz Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Kaszubi Luzino
21 Dzienisz Justyna Robakowo PÓŁMARATON Kaszubi Luzino opłacono
22 Dzienisz Roman Robakowo PÓŁMARATON Kaszubi Luzino opłacono
Kaszubska Spółdzielnia Przystan
23 Dawidowski Roman Puck 1/3 MARATONU NW Kaszubska Spółdzielnia Przystan
Kaszëbë Łebcz
24 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 1/3 MARATONU NW Kaszëbë Łebcz opłacono
Korona Żelistrzewo Biega
25 Kaczykowski Karol Żelistrzewo PÓŁMARATON Korona Żelistrzewo Biega opłacono
Kosakowski Klub HDK
26 Karwowska Danuta Mosty PÓŁMARATON Kosakowski Klub HDK opłacono
LUK-CONNECT TRI TEAM
27 Meyer Łukasz Luzino PÓŁMARATON LUK-CONNECT TRI TEAM
28 Miziarski Paweł Reda PÓŁMARATON LUK-CONNECT TRI TEAM
MKS Władysławowo
29 Abucewicz Waldemar Władysławowo PÓŁMARATON MKS Władysławowo opłacono
MOKSIR JASTARNIA
30 Boszk Łukasz Rumia-Jastarnia PÓŁMARATON MOKSIR JASTARNIA opłacono
OSP POGRODZIE
31 Ślęzak Adam Elbląg 1/3 MARATONU NW OSP POGRODZIE
Ostróda Runners
32 Cichowska Joanna Ostróda PÓŁMARATON Ostróda Runners
PADŁ NA RYJ TEAM
33 Boza Beata Gdynia PÓŁMARATON PADŁ NA RYJ TEAM opłacono
Połczyno Biega
34 Klahs Artur Połczyno PÓŁMARATON Połczyno Biega
RunBaby's
35 Lademann Artur Bolszewo PÓŁMARATON RunBaby's
36 Lademann Gabriela Bolszewo PÓŁMARATON RunBaby's
Run Babys
37 Krauza Grażyna Bolszewo PÓŁMARATON Run Babys opłacono
38 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo PÓŁMARATON Run Babys opłacono
ST RUNNERS
39 Oberzig Tomasz Reda PÓŁMARATON ST RUNNERS opłacono
Sp Mosty
40 Karwowski Tymoteusz Mosty RAJD ROWEROWY Sp Mosty opłacono
UKS Ekoludek Szczenurze
41 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór PÓŁMARATON UKS Ekoludek Szczenurze opłacono
Virtual Runner Club
42 Wrzos Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON Virtual Runner Club opłacono
WKB Piast
43 Krumin Dominik Wrocław PÓŁMARATON WKB Piast opłacono
_BRAK NAZWY_
44 Masłowski Andrzej Gdynia PÓŁMARATON opłacono
45 Dąbrowski Piotr Gdynia PÓŁMARATON opłacono
46 Stromidło Jan Swarzewo PÓŁMARATON opłacono
47 Labun Zenon Mrzezino PÓŁMARATON
48 Czyż Gabriela Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
49 Bernat Antoni Puck PÓŁMARATON opłacono
50 Zawadzka Deręgowska Małgorzata Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
51 Klahs Jakub Połczyno PÓŁMARATON opłacono
52 Klahs Katarzyna Połczyno PÓŁMARATON opłacono
53 Willner Waldemar Domatowko PÓŁMARATON opłacono
54 Mislisz Piotr Osłonino PÓŁMARATON opłacono
55 Makiewicz Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono
56 Hołowiecka Patrycja Reda 1/3 MARATONU NW opłacono
57 Szlas Laura Gościcino 1/3 MARATONU NW opłacono
58 Litwin Piotr Gdańsk PÓŁMARATON opłacono
59 Zalewski Daniel Susz PÓŁMARATON
60 Zieliński Jacek Reda PÓŁMARATON opłacono
61 Dzięcielski Tomasz Władysławowo RAJD ROWEROWY
62 Śmigaj Mirosław Gdynia 1/3 MARATONU NW opłacono
63 Karwowska Karolina Mosty RAJD ROWEROWY opłacono
64 Piernicka Krystyna Chwaszczyno 1/3 MARATONU NW opłacono
65 Szmigielska Marzena Gościcino 1/3 MARATONU NW opłacono
66 Kotfis Ryszard Gdynia 1/3 MARATONU NW opłacono
67 Jeka Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
68 Jeka Rafał Łebcz PÓŁMARATON opłacono
69 Szymański Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono
70 Wiśniewski Wojciech Gostkowo PÓŁMARATON opłacono
71 Mielczarek Agnieszka Pogórze PÓŁMARATON
72 Pulczyńska Anna Starzyno PÓŁMARATON opłacono
73 Kręgielewski Mirosław Bojano PÓŁMARATON opłacono
74 Niedbała Ireneusz Wejherowo PÓŁMARATON opłacono
75 Lewińska Dominika Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
76 Karwowski Krystian Mosty PÓŁMARATON opłacono
77 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
78 Kozdemba Krzysztof Gdańsk PÓŁMARATON opłacono
79 Lademann Maciej Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
80 Lademann Alicja Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
81 Patalas Angelika Chłapowo PÓŁMARATON opłacono
biegamyrazem.pl
82 Raczyńska Ewa Gdynia 1/3 MARATONU NW biegamyrazem.pl opłacono
gosia.sie.buja
83 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo PÓŁMARATON gosia.sie.buja opłacono
morsik weteran
84 Wójcik Piotr Gdynia 1/3 MARATONU NW morsik weteran opłacono


Wyświetleń: 2462

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ