Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
42,2 Lębork
1 Durzyński Tomasz Lębork PÓŁMARATON 42,2 Lębork opłacono
43.bsap FOW
2 Dorobczyński Marek Chałupy PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
3 Kowalik Adam Jastarnia PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
4 Hapka Paweł Strzelno PÓŁMARATON 43.bsap FOW opłacono
Aktywni Kociewiacy
5 Tocha Zbigniew Skórcz PÓŁMARATON Aktywni Kociewiacy opłacono
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
6 Borzyszkowska Jolanta Puck 1/3 MARATONU NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
BEZ KIJA NIE PODCHODŹl
7 Budzisz Joanna Kuźnica 1/3 MARATONU NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹl opłacono
BHMW_GDYNIA
8 Gazarkiewicz Antoni Gdańsk PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
9 Englert Paweł Gdynia PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
10 Jetke Agnieszka Władysławowo PÓŁMARATON BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono
11 Jetke Krystian Władysławowo PÓŁMARATON BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono
BRW KP PSP
12 Oreszke Jan Karwia PÓŁMARATON BRW KP PSP
Biegające Śliwice
13 Cyron Bogumił Śliwice PÓŁMARATON Biegające Śliwice opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
14 Buczkowski Damian Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
15 Kobierzyński Paweł Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
16 Necel Marek Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
17 Hołysz Seweryn Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
18 Górska-Stucka Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
19 Kollek Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
20 Janowicz Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Kaszubi Luzino
21 Dzienisz Roman Robakowo PÓŁMARATON Kaszubi Luzino opłacono
22 Dzienisz Justyna Robakowo PÓŁMARATON Kaszubi Luzino opłacono
Kaszubska Spółdzielnia Przystan
23 Dawidowski Roman Puck 1/3 MARATONU NW Kaszubska Spółdzielnia Przystan
Kaszëbë Łebcz
24 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 1/3 MARATONU NW Kaszëbë Łebcz opłacono
Korona Żelistrzewo Biega
25 Kaczykowski Karol Żelistrzewo PÓŁMARATON Korona Żelistrzewo Biega opłacono
Kosakowski Klub HDK
26 Karwowska Danuta Mosty PÓŁMARATON Kosakowski Klub HDK opłacono
LUK-CONNECT TRI TEAM
27 Miziarski Paweł Reda PÓŁMARATON LUK-CONNECT TRI TEAM
28 Meyer Łukasz Luzino PÓŁMARATON LUK-CONNECT TRI TEAM
MKS Władysławowo
29 Abucewicz Waldemar Władysławowo PÓŁMARATON MKS Władysławowo opłacono
MOKSIR JASTARNIA
30 Boszk Łukasz Rumia-Jastarnia PÓŁMARATON MOKSIR JASTARNIA opłacono
OSP POGRODZIE
31 Ślęzak Adam Elbląg 1/3 MARATONU NW OSP POGRODZIE
Ostróda Runners
32 Cichowska Joanna Ostróda PÓŁMARATON Ostróda Runners
PADŁ NA RYJ TEAM
33 Boza Beata Gdynia PÓŁMARATON PADŁ NA RYJ TEAM opłacono
Połczyno Biega
34 Klahs Artur Połczyno PÓŁMARATON Połczyno Biega
RunBaby's
35 Lademann Gabriela Bolszewo PÓŁMARATON RunBaby's
36 Lademann Artur Bolszewo PÓŁMARATON RunBaby's
Run Babys
37 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo PÓŁMARATON Run Babys opłacono
38 Krauza Grażyna Bolszewo PÓŁMARATON Run Babys opłacono
ST RUNNERS
39 Oberzig Tomasz Reda PÓŁMARATON ST RUNNERS opłacono
Sp Mosty
40 Karwowski Tymoteusz Mosty RAJD ROWEROWY Sp Mosty opłacono
UKS Ekoludek Szczenurze
41 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór PÓŁMARATON UKS Ekoludek Szczenurze opłacono
Virtual Runner Club
42 Wrzos Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON Virtual Runner Club opłacono
WKB Piast
43 Krumin Dominik Wrocław PÓŁMARATON WKB Piast opłacono
_BRAK NAZWY_
44 Litwin Piotr Gdańsk PÓŁMARATON opłacono
45 Lewińska Dominika Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
46 Mislisz Piotr Osłonino PÓŁMARATON opłacono
47 Mielczarek Agnieszka Pogórze PÓŁMARATON
48 Kozdemba Krzysztof Gdańsk PÓŁMARATON opłacono
49 Willner Waldemar Domatowko PÓŁMARATON opłacono
50 Wiśniewski Wojciech Gostkowo PÓŁMARATON opłacono
51 Dzięcielski Tomasz Władysławowo RAJD ROWEROWY
52 Klahs Katarzyna Połczyno PÓŁMARATON opłacono
53 Szlas Laura Gościcino 1/3 MARATONU NW opłacono
54 Hołowiecka Patrycja Reda 1/3 MARATONU NW opłacono
55 Piernicka Krystyna Chwaszczyno 1/3 MARATONU NW opłacono
56 Niedbała Ireneusz Wejherowo PÓŁMARATON opłacono
57 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
58 Pulczyńska Anna Starzyno PÓŁMARATON opłacono
59 Klahs Jakub Połczyno PÓŁMARATON opłacono
60 Szymański Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono
61 Jeka Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
62 Karwowska Karolina Mosty RAJD ROWEROWY opłacono
63 Labun Zenon Mrzezino PÓŁMARATON
64 Patalas Angelika Chłapowo PÓŁMARATON opłacono
65 Zalewski Daniel Susz PÓŁMARATON
66 Karwowski Krystian Mosty PÓŁMARATON opłacono
67 Makiewicz Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono
68 Lademann Alicja Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
69 Zawadzka Deręgowska Małgorzata Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
70 Lademann Maciej Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
71 Jeka Rafał Łebcz PÓŁMARATON opłacono
72 Stromidło Jan Swarzewo PÓŁMARATON opłacono
73 Bernat Antoni Puck PÓŁMARATON opłacono
74 Śmigaj Mirosław Gdynia 1/3 MARATONU NW opłacono
75 Kotfis Ryszard Gdynia 1/3 MARATONU NW opłacono
76 Kręgielewski Mirosław Bojano PÓŁMARATON opłacono
77 Szmigielska Marzena Gościcino 1/3 MARATONU NW opłacono
78 Zieliński Jacek Reda PÓŁMARATON opłacono
79 Dąbrowski Piotr Gdynia PÓŁMARATON opłacono
80 Masłowski Andrzej Gdynia PÓŁMARATON opłacono
81 Czyż Gabriela Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
biegamyrazem.pl
82 Raczyńska Ewa Gdynia 1/3 MARATONU NW biegamyrazem.pl opłacono
gosia.sie.buja
83 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo PÓŁMARATON gosia.sie.buja opłacono
morsik weteran
84 Wójcik Piotr Gdynia 1/3 MARATONU NW morsik weteran opłacono


Wyświetleń: 2791

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ