BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z HISTORIA  W TLE - MUZEUM TRADYCJI SZLACHECKIEJ W WAPLEWIE WIELKIM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marek Zuzanna Elbląg Bieg dla dzieci
2 Marek Daniel Elbląg Bieg 5km opłacono BM
3 Marek Kamil Elbląg Bieg 5km opłacono BM
4 Dulęba Wioletta Szymankowo Nordic Walking 5km opłacono BM
5 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
6 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
7 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 5km opłacono BM
8 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Nordic Walking 5km opłacono BM
9 Pe Marek Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
10 Piwarska Helena Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
11 Danielewska Magdalena Stary Targ Bieg 5km opłacono BM
12 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
13 Kowalska Anna Kwidzyn Nordic Walking 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
14 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Bieg dla dzieci
15 Gdańska Aneta Kowal Nordic Walking 5km opłacono BM
16 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
17 Malinowska Monika Sztum Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
18 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking 5km ZANTYR LKS opłacono BM
19 Szarko Maciej Elbląg Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono BM
20 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg 5km opłacono BM
21 Strzelecka Kaja Malbork Bieg dla dzieci
22 Maraszek Mirosław Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
23 Oliński Wojciech Malbork Bieg 5km Active Malbork opłacono BM
24 Suliński Darek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
25 Kołecki Michał Iława Bieg 5km MiSiEk Runner / Jeziorak Iława / #Iławskie_dziki opłacono BM
26 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
27 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Nordic Walking 5km opłacono BM
28 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
29 Gretkowska Antonina Kwidzyn Bieg dla dzieci
30 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
31 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
32 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
33 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono BM
34 Stępniak Barbara Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
35 Sawczuk Hanna Dzierzgon Bieg dla dzieci
36 Malec Julia Elbląg Bieg dla dzieci
37 Wiśniewska Ewa Sadlinki Nordic Walking 5km opłacono BM
38 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono BM
39 Krasiński Cezary Rodowo Bieg dla dzieci
40 Krasińska Jadwiga Rodowo Bieg dla dzieci
41 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg 5km opłacono BM
42 Troka Jakub Starogard Gdański Bieg dla dzieci PSP 4
43 Jaśtak Justyna Sztum Bieg 5km opłacono BM
44 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono BM
45 Markowicz Kacper Malbork Bieg dla dzieci
46 Markowicz Kornelia Malbork Bieg dla dzieci
47 Lulińska Bożena Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
48 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg 5km opłacono BM
49 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
50 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum Biega opłacono BM
51 Cebula Bogdan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
52 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
53 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
54 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono BM
55 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
56 Strzelecka Paulina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
57 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 5km opłacono BM
58 Paprocka Dorota Sztum Bieg 5km LKS Zantyr opłacono BM
59 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
60 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Bieg dla dzieci
61 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono BM


Wyświetleń: 2063

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ