BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z HISTORIA  W TLE - MUZEUM TRADYCJI SZLACHECKIEJ W WAPLEWIE WIELKIM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
2 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
3 Paprocka Dorota Sztum Bieg 5km LKS Zantyr opłacono BM
4 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 5km opłacono BM
5 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg 5km LKS Zantyr Sztum
6 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
7 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono BM
8 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
9 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
10 Cebula Bogdan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
11 Treć Leon Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum
12 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum Biega opłacono BM
13 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
14 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg 5km opłacono BM
15 Lulińska Bożena Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
16 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km
17 Markowicz Łukasz Malbork Bieg 5km
18 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono BM
19 Jaśtak Justyna Sztum Bieg 5km opłacono BM
20 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg 5km S...K...S...
21 Gąsior Pawel Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz
22 Jankowski Mateusz Elbląg Bieg 5km :)
23 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg 5km opłacono BM
24 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono BM
25 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
26 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km Valdano Team
27 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team
28 Stępniak Barbara Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
29 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono BM
30 Sypniewska Hanna Gdynia Bieg 5km
31 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
32 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
33 Kołecki Michał Iława Bieg 5km MiSiEk Runner / Jeziorak Iława / #Iławskie_dziki opłacono BM
34 Suliński Darek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
35 Oliński Wojciech Malbork Bieg 5km Active Malbork opłacono BM
36 Maraszek Mirosław Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
37 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg 5km opłacono BM
38 Szarko Maciej Elbląg Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono BM
39 Danielewska Magdalena Stary Targ Bieg 5km opłacono BM
40 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 5km opłacono BM
41 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
42 Marek Kamil Elbląg Bieg 5km opłacono BM
43 Marek Daniel Elbląg Bieg 5km opłacono BM
44 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Bieg dla dzieci
45 Markowicz Kornelia Malbork Bieg dla dzieci
46 Markowicz Kacper Malbork Bieg dla dzieci
47 Troka Jakub Starogard Gdański Bieg dla dzieci PSP 4
48 Krasińska Jadwiga Rodowo Bieg dla dzieci
49 Krasiński Cezary Rodowo Bieg dla dzieci
50 Malec Julia Elbląg Bieg dla dzieci
51 Sawczuk Hanna Dzierzgon Bieg dla dzieci
52 Gretkowska Antonina Kwidzyn Bieg dla dzieci
53 Strzelecka Kaja Malbork Bieg dla dzieci
54 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Bieg dla dzieci
55 Marek Zuzanna Elbląg Bieg dla dzieci
56 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono BM
57 Żemetro Edyta Waplewo Wielkie Nordic Walking 5km
58 Strzelecka Paulina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
59 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team
60 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Nordic Walking 5km Speed Ladies
61 Wiśniewska Ewa Sadlinki Nordic Walking 5km opłacono BM
62 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf
63 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km Polipack Team GWE
64 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking 5km Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
65 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
66 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
67 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Nordic Walking 5km opłacono BM
68 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
69 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking 5km ZANTYR LKS opłacono BM
70 Malinowska Monika Sztum Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
71 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
72 Gdańska Aneta Kowal Nordic Walking 5km opłacono BM
73 Kowalska Anna Kwidzyn Nordic Walking 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
74 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
75 Piwarska Helena Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
76 Pe Marek Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
77 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Nordic Walking 5km opłacono BM
78 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
79 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 5km
80 Dulęba Wioletta Szymankowo Nordic Walking 5km opłacono BM


Wyświetleń: 2065

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ