BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z HISTORIA  W TLE - MUZEUM TRADYCJI SZLACHECKIEJ W WAPLEWIE WIELKIM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marek Zuzanna Elbląg Bieg dla dzieci
2 Marek Daniel Elbląg Bieg 5km opłacono BM
3 Marek Kamil Elbląg Bieg 5km opłacono BM
4 Dulęba Wioletta Szymankowo Nordic Walking 5km opłacono BM
5 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
6 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 5km
7 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
8 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 5km opłacono BM
9 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Nordic Walking 5km opłacono BM
10 Pe Marek Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
11 Piwarska Helena Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
12 Danielewska Magdalena Stary Targ Bieg 5km opłacono BM
13 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
14 Kowalska Anna Kwidzyn Nordic Walking 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
15 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Bieg dla dzieci
16 Gdańska Aneta Kowal Nordic Walking 5km opłacono BM
17 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
18 Malinowska Monika Sztum Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
19 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking 5km ZANTYR LKS opłacono BM
20 Szarko Maciej Elbląg Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono BM
21 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg 5km opłacono BM
22 Strzelecka Kaja Malbork Bieg dla dzieci
23 Maraszek Mirosław Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
24 Oliński Wojciech Malbork Bieg 5km Active Malbork opłacono BM
25 Suliński Darek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
26 Kołecki Michał Iława Bieg 5km MiSiEk Runner / Jeziorak Iława / #Iławskie_dziki opłacono BM
27 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
28 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Nordic Walking 5km opłacono BM
29 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
30 Gretkowska Antonina Kwidzyn Bieg dla dzieci
31 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
32 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
33 Sypniewska Hanna Gdynia Bieg 5km
34 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
35 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking 5km Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
36 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono BM
37 Stępniak Barbara Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
38 Sawczuk Hanna Dzierzgon Bieg dla dzieci
39 Malec Julia Elbląg Bieg dla dzieci
40 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km Polipack Team GWE
41 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf
42 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team
43 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km Valdano Team
44 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
45 Wiśniewska Ewa Sadlinki Nordic Walking 5km opłacono BM
46 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono BM
47 Krasiński Cezary Rodowo Bieg dla dzieci
48 Krasińska Jadwiga Rodowo Bieg dla dzieci
49 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg 5km opłacono BM
50 Jankowski Mateusz Elbląg Bieg 5km :)
51 Gąsior Pawel Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz
52 Troka Jakub Starogard Gdański Bieg dla dzieci PSP 4
53 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg 5km S...K...S...
54 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Nordic Walking 5km Speed Ladies
55 Jaśtak Justyna Sztum Bieg 5km opłacono BM
56 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono BM
57 Markowicz Łukasz Malbork Bieg 5km
58 Markowicz Kacper Malbork Bieg dla dzieci
59 Markowicz Kornelia Malbork Bieg dla dzieci
60 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km
61 Lulińska Bożena Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
62 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg 5km opłacono BM
63 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
64 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum Biega opłacono BM
65 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team
66 Treć Leon Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum
67 Cebula Bogdan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
68 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
69 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
70 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono BM
71 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
72 Strzelecka Paulina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
73 Żemetro Edyta Waplewo Wielkie Nordic Walking 5km
74 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg 5km LKS Zantyr Sztum
75 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 5km opłacono BM
76 Paprocka Dorota Sztum Bieg 5km LKS Zantyr opłacono BM
77 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
78 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Bieg dla dzieci
79 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono BM
80 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME


Wyświetleń: 2064

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ