Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pieper Jan Jastarnia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
2 Pieper Martyna Jastarnia Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
3 Koszewnik Gabriela Warszawa Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
4 Brożek Marta Bolszewo Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
5 Brożek Mikołaj Bolszewo Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
6 Brożek Kacper Bolszewo Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
7 Wawrzonek Weronika Łódź Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
8 Biskupski Nikodem Poznań Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
9 Wawrzonek Aleksandra Brzeziny Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
10 Bujoczek Milena Bytom Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
11 Kacik Marianna Dobrzewino Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
12 Kacik Robert Dobrzewino Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
13 Kacik Ryszard Dobrzewino Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat)
14 Kacik Olaf Banino Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
15 Kacik Natalia Banino Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
16 Kohnke Leonard Jastarnia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
17 Daniszewski Jan Gdańsk Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat)
18 Król Mateusz Jastarnia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
19 Jaroni Oskar Poznań Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
20 Jaroni Oliwia Poznań Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat)
21 Sambożuk Pola Gdynia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
22 Bigos Liliana Sopot Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
23 Szalla Zosia Gdynia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
24 Koralnik Ewa Legionowo Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
25 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
26 Maras Szymon Siemirowice Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat)
27 Łukasiak Albert London Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
28 Kajak Alicja Warszawa Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
29 Kajak Błażej Warszawa Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
30 Białek Szymon Konstancin-Jeziorna Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
31 Białek Kacper Konstancin-Jeziorna Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
32 Dziemiańczyk Antoni Białystok Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) AKMŻ
33 Walczak Ignacy Gdynia Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) ElektroniczneZapisy.pl Team
34 Walczak Konrad Gdynia Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) ElektroniczneZapisy.pl Team
35 Wawrzonek Dawid Łódź Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) ElektroniczneZapisy.pl Team
36 Wawrzonek Oliwia Brzeziny Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) ElektroniczneZapisy.pl Team
37 Hulewski Antoni Sopot Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) EU Kids
38 Maszota Luiza Hel Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) Liski
39 Hulewski Aleksander Sopot Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) SP 7
40 Dziemiańczyk Julian Białystok Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) SP9
41 Dziemiańczyk Franciszek Białystok Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) SP9
42 Koruch Alicja Białystok Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) SSP BTO nr 3 Białystok
43 Wyka Martyna Gdynia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) Wataha
44 Koralnik Piotr Jan Legionowo Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) Young Athletes Legionowo
45 Koralnik Barbara Legionowo Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) Young Athletes Legionowo
46 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) Znikające punkty
47 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) Znikające punkty


Wyświetleń: 3474

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ