Bieg Starszego Marynarza - 5 lat

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 187 KRZAK GRZEGORZ M 2016 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
2 169 SZWEDEK KAROL M 2016 Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
3 49 DRAGOSZ FILIP M 2016 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
4 51 JASTRZĘBSKI HUBERT M 2016 GDYNIA JASTRZĘBIE Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
5 176 BZOWSKI EMIL M 2016 GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
6 53 MOSZCZYŃSKI KAJETAN M 2016 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
7 54 WENTA MATEUSZ M 2016 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
8 47 BIERNACKA ZOFIA K 2016 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
9 195 HULEWSKI ANTONI M 2016 Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
10 171 PIOTRKOWSKI JAN M 2016 Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
PK 193 MIMASHCHENKO ASKOLD M 2017 Bieg MARYNARZA - do 4 lat
PK 192 BABKOV-DASHKEVYCH JAROSLAV M 2017 Bieg MARYNARZA - do 4 lat

Bieg Mata - 6 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 65 KAMIŃSKA WIKTORIA K 2015 GDYNIA ACTIV FLOW Bieg MATA - 6 lat
2 62 GAŁUSZYŃSKA MAJA K 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
3 56 BOREK BARBARA K 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
4 188 JANKOWSKA MALWINA K 2015 Bieg MATA - 6 lat
5 59 DOKRZEWSKA JULIA K 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
6 194 STANKIEWICZ OLIWIA K 2015 Bieg MATA - 6 lat
7 64 KAMIŃSKA MALINA K 2015 MOSTY Bieg MATA - 6 lat
8 68 MICHALSKA OLIWIA K 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat

Bieg Mata - 6 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 183 GÓRZYCKI MACIEJ M 2015 Bieg MATA - 6 lat
2 60 DOMRAZEK TOMASZ M 2015 GDYNIA KARATE KLUB GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
3 73 ZESZUTEK ZIEMOWIT M 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
4 61 DOSTATNI JAN M 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
5 173 MARCINIAK IGOR M 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
6 72 WILCZKOWIAK MICHAŁ M 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
7 71 TUROWSKI MAKS M 2015 GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
PK 196 HULEWSKI ALEKSANDER M 2014 Bieg BOSMANA - 7 lat
PK 202 MARTYNIUK YANA K 2015 Bieg MATA - 6 lat

Bieg Bosmana - 7 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 80 MIOTKE KORNELIA K 2014 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg BOSMANA - 7 lat
2 81 MOKŁOWICZ KLARA K 2014 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY Bieg BOSMANA - 7 lat
3 75 GĘBALA TOLA K 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
4 190 WŁODARSKA ALEKSANDRA K 2014 Bieg BOSMANA - 7 lat
5 87 WASILKE PAULINA K 2014 WEJHEROWO Bieg BOSMANA - 7 lat
6 84 SUKIENNICKA BLANKA K 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
7 181 WYSOCKA ZOFIA K 2014 Bieg BOSMANA - 7 lat
8 203 JANIAK NATASZA K 2014 Bieg BOSMANA - 7 lat
9 76 JABŁOŃSKA EWA K 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat

Bieg Bosmana - 7 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 89 ŻYTNY STANISŁAW M 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
2 88 WRONA MAXIMILIAN M 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
3 74 DOSTATNI FRANCISZEK M 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
4 85 SWYSTUN ANTONI M 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
5 79 MIŁOŚ MICHAŁ M 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
6 170 PIOTRKOWSKI MICHAŁ M 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
7 82 RĄPAŁA KOSTEK M 2014 GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
PK 102 PARUSZYŃSKI KUBA M 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat

Bieg Chorążego - 8 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 108 TESKA MARTYNA K 2013 GDYNIA ZORZA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
2 104 SKOTNIEWSKA OLA K 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
3 101 MAJEWSKA KONSTANCJA K 2013 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
4 111 WOLAŃSKA LENA K 2013 RUMIA ACTIVE FLOW Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
5 172 BUDZIWOJSKA MILENA K 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
6 110 WIŚNIEWSKA JULIA K 2013 GDYNIA SP 40 Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
7 98 KRASOWSKA MILENA K 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
8 174 MARCINIAK MAJA K 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
9 91 DOKRZEWSKA MARTA K 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
10 168 PASZKOWSKA LILIANNA K 2013 Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
11 92 DOMRAZEK WIKTORIA K 2013 GDYNIA CHEERLEADERS GDYNIA JUNIOR Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
12 96 JASTRZĘBSKA MATYLDA K 2013 GDYNIA JASTRZĘBIE Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat

Bieg Chorążego - 8 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 109 WASZKOWICZ IWO M 2013 POGORZE AP BAŁTYK GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
2 94 GRABOWSKI OSKAR M 2013 GDAŃSK WWW.FAMILYWEEKEND.PL Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
3 90 BOMBA BARTOSZ M 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
4 93 GLAUBERT FILIP M 2013 KOMOROWO ŻUŁAWSKIE Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
5 199 KRYGER JAN M 2013 TCZEW Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
6 95 JABŁOŃSKI DOMINIK M 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
7 100 LASSIN RADOSŁAW M 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
8 97 KAŁUŻNY TYMON M 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
9 103 PIOTROWSKI TOMASZ M 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
10 105 SOSIŃSKI JAN M 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
11 99 LASSIN KACPER M 2013 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat

Bieg Porucznika - 9 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok Urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 114 GAŁUSZYŃSKA NINA K 2012 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
2 120 SKOTNIEWSKA KAROLINA K 2012 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
3 191 BURDEŃSKA ALICJA K 2012 Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
4 197 SZCZYPKA ADRIANNA K 2012 Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
5 123 WASILKE JULIA K 2012 WEJHEROWO Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
6 119 PLAVINSKAYA ALIYA K 2012 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
7 206 VESTALI VIKTORIA K 2012 Bieg PORUCZNIKA - 9 lat

Bieg Porucznika - 9 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 118 PEPLIŃSKI PAWEŁ M 2012 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
2 117 MIŁOŚ KAROL M 2012 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
3 122 UZDROWSKI PIOTR M 2012 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat

Bieg Kapitana - 10 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok Urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 136 MOKŁOWICZ ELIZA K 2011 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY Bieg KAPITANA - 10 lat
2 133 KRUK MAJA K 2011 GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
3 129 JANUSZEWSKA EWA K 2011 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W GDYNI Bieg KAPITANA - 10 lat
4 139 WOLAŃSKA JULIA K 2011 RUMIA ACTIVE FLOW Bieg KAPITANA - 10 lat

Bieg Kapitana - 10 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 132 KIERSZKA IGNACY M 2011 GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
2 137 PRĄTNICKI MIŁOSZ M 2011 GDYNIA ZORZA GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
3 127 CHMIELARSKI GRZEGORZ M 2011 GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
4 189 KAZIECZKO JEREMI M 2011 Bieg KAPITANA - 10 lat
5 134 KWIDZIŃSKI MICHAŁ M 2011 GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
6 135 ŁAPIGROWSKI SEBASTIAN M 2011 GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat

Bieg Komandora - 11 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 144 MIŁOŚ IZA K 2010 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
2 198 RUPIŃSKA AGATA K 2010 Bieg KOMANDORA - 11 lat
3 147 TRUSZKOWSKA AMELIA K 2010 RUMIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
4 145 PASIKOWSKA MARTYNA K 2010 GDYNIA GRASSHOPPERS GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
5 207 DRAGAN DOROTA K 2010 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
6 185 MARCINIAK MAGDALENA K 2010 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
7 143 MAĆKIEWICZ ANTONINA K 2010 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat

Bieg Komandora - 11 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 200 KRYGER PAWEŁ M 2010 Bieg KOMANDORA - 11 lat
2 149 WILCZKOWIAK TOMASZ M 2010 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
3 140 DOKRZEWSKI ADAM M 2010 GDYNIA SP 42 Bieg KOMANDORA - 11 lat
4 146 SZPUNAR MIKOŁAJ M 2010 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat

Bieg Kontradmirała - 12-13 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 157 TESKA PATRYCJA K 2008 GDYNIA ZORZA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
2 154 MAJCHROWSKA JAGODA K 2008 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
3 151 JANUSZEWSKA HELENA K 2009 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W GDYNI Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
4 205 JASIŃSKA MAGDALENA K 2009 Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
5 150 JAKUBOWSKA WERONIKA K 2008 GDYNIA SCALAR Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat

Bieg Kontradmirała - 12-13 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 201 KRYGER PATRYK M 2009 TCZEW Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
2 182 SOBICZEWSKI PAWEŁ M 2008 Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
3 155 PIOTROWSKI ŁUKASZ M 2009 GDYNIA SP 35 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat

Bieg Admirała - 14-18 lat - dziewczęta

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 160 MILŻYŃSKA MAJA K 2006 GDYNIA GAT GDAŃSK Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
2 204 JASIŃSKA MARIA K 2006 Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
3 163 ROGOCKA NICOLE K 2005 GDYNIA GENETIX TEAM Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
4 167 TOKARSKA WIKTORIA K 2004 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
5 166 TOKARSKA LAURA K 2005 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
PK 208 HONZYK YELYZAVETA K 2009 Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
PK 209 MIHASHCHENKO ANASTASIIA K 2009 Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat

Bieg Admirała - 14-18 lat - chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Dystans
1 165 SOBIERAJ JAN M 2005 GDAŃSK BELTA TEAM Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
2 161 PIOTROWSKI PAWEŁ M 2006 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
3 159 DOKRZEWSKI MICHAŁ M 2007 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
4 162 PRZYBYŁA JAKUB M 2007 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ