Nadbałtycki Marsz Nordic Walking

Plakat

 

I. Organizator:

  • Stowarzyszenie „Carpe Diem Semper”

II. Termin i miejsce:

  • 04.09.2021 r., godzina 10:00, Lubiatowo - parking przy plaży Wejście nr 44

Trasa:

III. Program imprezy:

9:30  -otwarcie biura zapisów

10:00 - powitanie uczestników
10:05 - wspólna rozgrzewka
10:30 - start Nadbałtyckiego Marszu Nordic Walking
12:00 zakończenie marszu, catering

 

Aktywność fizyczna ma korzystny wpływ na wiele aspektów naszego zdrowia nie tylko fizycznego, ale także psychicznego. Nordic Walking jest sportem, który mobilizuje naprawdę wiele mięśni - nie tylko nogi, lecz także barki, biodra i głębokie mięśnie tułowia, odciąża też stawy i kręgosłup. Podczas nordyckiego spaceru można spalić od 400 do 500 kalorii na godzinę, a niekiedy nawet więcej! Odpowiednio wykonany “spacer z kijkami” najlepiej pod okiem intruktora wydaję się być najbardziej optymalną formą aktywności fizycznej dla seniorów i jednocześnie bardzo atrakcyjną dla osób młodszych i dzieci.

Na wszystkich uczestników będą czekały pakiety startowe, w których nie zabraknie niespodzianek. Na mecie marszu każdy będzie też mógł posilić się zdrowymi, lokalnymi przekąskami.

Niezapomniane widoki, towarzystwo pięknej przyrody, nadmorski klimat – to wszystko uczestnicy tegorocznego marszu mają już zapewnione. Teraz liczymy już tylko na sprzyjającą pogodę i Wasze uczestnictwo!

-Zachęcam wszystkich do udziału w wydarzeniu. Będzie miło, aktywnie i na pewno nie będziecie się nudzić. Widzimy się w sobotę 4 września w Lubiatowie przy wejściu na plażę nr 44. Startujemy o godzinie 10. Do zobaczenia! - zaprasza Malwina Wypych – instruktor Nordic Walking.

Więcej szczegółów znajdziecie też na profilu facebookowym Stowarzyszenia Carpe Diem Semper

 

nordic walking

 

 

Wyświetleń: 1853

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ