Pizza Run 2021 - VR
Medal
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hoffman Artur Łuszczanowice Medal opłacono BM
2 Gąsiorek Anna Wrocław Medal opłacono BM
3 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny Medal opłacono BM
4 Paszka Bartosz Gdynia Medal opłacono
5 Konopa Agnieszka Gdynia Medal opłacono
6 Kalisz Dagmara Łódź Medal opłacono BM
7 Osyra Marcin Łódź Medal opłacono BM
8 Teodorczyk Marta Głuszyca Medal opłacono BM
9 Pawlak Katarzyna Luboń Medal opłacono BM
10 Bylica Agnieszka Lipinki Medal opłacono BM
11 Skonieczny Dawid Kutno Medal Kutno Biega
12 Pilarczyk Patrycja Łódź Medal opłacono
13 Sośnicka Agnieszka Brzeziny Medal opłacono BM
14 Jędrzejczyk Karolina Łódź Medal opłacono
15 Trawińska Katarzyna Warszawa Medal Koliber Team opłacono BM
16 Zioła Marta Łódź Medal Siebie Warte opłacono BM
17 Goeldner Marina Wuerzburg Medal opłacono
18 Wasilewska Ilona Poznań Medal opłacono BM
19 Laskowska Iwona Dąbrowa Górnicza Medal opłacono
20 Grajeta Anna Wrocław Medal opłacono BM
21 Rychlik Przemysław Aleksandrów Łódzki Medal opłacono BM
22 Wlazło Martyna Łódź Medal opłacono BM
23 Sterna Krystian Brzeźnio Medal Złoczew Team opłacono
24 Gala-Szot Kasia Łódź Medal opłacono BM
25 Lubelska Dominika Zgierz Medal opłacono BM
26 Marszałkiewicz Adrianna Chmielinko Medal opłacono BM
27 Rychlik Monika Aleksandrów Łódzki Medal #malichateam opłacono BM
28 Mordzak Karol Zgierz Medal opłacono BM
29 Mordzak Anna Zgierz Medal opłacono BM
30 Rubinkowski Maciej Łódź Medal Razem Trenujemy Sport opłacono BM
31 Cojg Mateusz Rybnik Medal opłacono BM
32 Kosak Daniel Sollentuna Medal opłacono BM
33 Bizuga Andrzej Łódź Medal opłacono BM
34 Stala Marta Częstochowa Medal opłacono BM
35 Gawrzydek Bartosz Łódź Medal opłacono BM
36 Galant Łukasz Łódź Medal opłacono BM
37 Michalski Marcin Łódź Medal opłacono BM
38 Makowska Izabela Władysławowo Medal opłacono BM
39 Wyrwiński Mirosław Wyrwiński Toruń Medal opłacono BM
40 Skorek Marta Boguchwałów Medal Dar-Bud Team opłacono BM
41 Gaj Monika Kietrz Medal Dar-Bud Team opłacono BM
42 wiśniewski bartosz wiśniewski łódź Medal opłacono BM
43 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski Medal opłacono BM
44 Mertyn Łukasz Łódź Medal opłacono BM
45 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój Medal Drink Team opłacono BM
46 Podlasin Agnieszka Kutno Medal opłacono
47 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM
48 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Medal opłacono BM
49 NOWOSIELSKA MONIKA PŁOCK Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
50 Mielnik Agata Mielnik Grzybno Medal opłacono
51 Frankowski Krzysiek Wrocław Medal opłacono BM
52 Frankowski Wojtek Wrocław Medal opłacono BM
53 Frankowska Ela Wrocław Medal opłacono BM
54 Ossowska Małgorzata Gdańsk Medal opłacono BM
55 Kuchta Monika Łódź Medal opłacono BM
56 Gromek Katarzyna Łódź Medal opłacono BM
57 Nowakowski Przemysław Łódź Medal opłacono BM
58 Kamińska Dominika Łódź Medal opłacono BM
59 Mrozowska Monika Kraków Medal opłacono BM
60 Ostrowska Monika Brodnica Medal Szalone Brodniczanki opłacono
61 im Julia Łódź Medal Imedia Road Runners opłacono BM
62 Kozłowska Katarzyna Łódź, al. Kościuszki 100/104 m. 12 Medal opłacono BM
63 Milancej Małgorzata Łódź Medal OSP-ORW Łódź opłacono BM
64 Łoszajć Justyna Sosnowiec Medal opłacono BM
65 Małolepszy Zdzisław Łódź Medal NiktTeam opłacono BM
66 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria Medal opłacono BM
67 Kalinowska Agnieszka Płock Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
68 Matys Maja Łódź Medal opłacono BM
69 Ślubowska Katarzyna Płock Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
70 Wasiak Agata Dębogórze Medal opłacono BM
71 Schmidt Agnieszka Puck Medal opłacono BM
72 Ochocka Ewa Łódź Medal Biegnięte Laski opłacono BM
73 Attiya Malika Łódź Medal opłacono BM
74 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Medal Sofa Tim opłacono BM
75 Spaczyńska Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
76 Spaczyński Szymon Łódź Medal opłacono BM
77 Olesińska Agnieszka Kutno Medal opłacono BM
78 Olejniczak Sławka Poznań Medal opłacono BM
79 Witkowski Maciej Poznań Medal Chmielarz Team opłacono BM
80 Wojtanis Magdalena Toruń Medal SPC opłacono BM
81 Głowiński Damian Zagłówki Medal Rajsport Active opłacono BM
82 Muskała Mateusz Sosnowiec Medal opłacono
83 Duś Cezary Turek Medal opłacono BM
84 Adamek Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
85 Damaz Jakub Łódź Medal opłacono BM
86 Damaz Żaneta Łódź Medal opłacono BM
87 Chryplewicz Anita Wrocław Medal opłacono BM
88 Wlaźlik Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
89 Wlaźlik Bartłomiej Łódź Medal opłacono BM
90 ZALEWSKA JOANNA OLSZTYNEK Medal opłacono BM
91 Rogala Piotr Wołów Medal Fc Wołów opłacono BM
92 Koprowski Łukasz Łódź Medal OAB PK opłacono BM
93 Pacholska Małgorzata Leszno Medal opłacono BM
94 Dzik Barbara Gorlice Medal opłacono
95 Furman Sylwia Sosnowiec Medal opłacono


Wyświetleń: 1276

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ