Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#RutkowskaTEAM | |||||||||
1 | NOWOSIELSKA MONIKA | PŁOCK | Medal | #RutkowskaTEAM | opłacono BM | ||||
2 | Kalinowska Agnieszka | Płock | Medal | #RutkowskaTEAM | opłacono BM | ||||
3 | Ślubowska Katarzyna | Płock | Medal | #RutkowskaTEAM | opłacono BM | ||||
#malichateam | |||||||||
4 | Rychlik Monika | Aleksandrów Łódzki | Medal | #malichateam | opłacono BM | ||||
Biegnięte Laski | |||||||||
5 | Ochocka Ewa | Łódź | Medal | Biegnięte Laski | opłacono BM | ||||
Chmielarz Team | |||||||||
6 | Witkowski Maciej | Poznań | Medal | Chmielarz Team | opłacono BM | ||||
Dar-Bud Team | |||||||||
7 | Skorek Marta | Boguchwałów | Medal | Dar-Bud Team | opłacono BM | ||||
8 | Gaj Monika | Kietrz | Medal | Dar-Bud Team | opłacono BM | ||||
Drink Team | |||||||||
9 | Śmiglarska Aleksandra | Jedlina-Zdrój | Medal | Drink Team | opłacono BM | ||||
Fc Wołów | |||||||||
10 | Rogala Piotr | Wołów | Medal | Fc Wołów | opłacono BM | ||||
Imedia Road Runners | |||||||||
11 | im Julia | Łódź | Medal | Imedia Road Runners | opłacono BM | ||||
Koliber Team | |||||||||
12 | Trawińska Katarzyna | Warszawa | Medal | Koliber Team | opłacono BM | ||||
Kutno Biega | |||||||||
13 | Skonieczny Dawid | Kutno | Medal | Kutno Biega | |||||
NiktTeam | |||||||||
14 | Małolepszy Zdzisław | Łódź | Medal | NiktTeam | opłacono BM | ||||
OAB PK | |||||||||
15 | Koprowski Łukasz | Łódź | Medal | OAB PK | opłacono BM | ||||
OSP-ORW Łódź | |||||||||
16 | Milancej Małgorzata | Łódź | Medal | OSP-ORW Łódź | opłacono BM | ||||
Rajsport Active | |||||||||
17 | Głowiński Damian | Zagłówki | Medal | Rajsport Active | opłacono BM | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
18 | Rubinkowski Maciej | Łódź | Medal | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
SPC | |||||||||
19 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Medal | SPC | opłacono BM | ||||
Siebie Warte | |||||||||
20 | Zioła Marta | Łódź | Medal | Siebie Warte | opłacono BM | ||||
Sofa Tim | |||||||||
21 | Marczak Ola | Jelcz-Laskowice | Medal | Sofa Tim | opłacono BM | ||||
Szalone Brodniczanki | |||||||||
22 | Ostrowska Monika | Brodnica | Medal | Szalone Brodniczanki | opłacono | ||||
Złoczew Team | |||||||||
23 | Sterna Krystian | Brzeźnio | Medal | Złoczew Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
24 | Hoffman Artur | Łuszczanowice | Medal | opłacono BM | |||||
25 | Gąsiorek Anna | Wrocław | Medal | opłacono BM | |||||
26 | Frąchowicz Agnieszka | Brzeziny | Medal | opłacono BM | |||||
27 | Paszka Bartosz | Gdynia | Medal | opłacono | |||||
28 | Konopa Agnieszka | Gdynia | Medal | opłacono | |||||
29 | Kalisz Dagmara | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
30 | Osyra Marcin | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
31 | Teodorczyk Marta | Głuszyca | Medal | opłacono BM | |||||
32 | Pawlak Katarzyna | Luboń | Medal | opłacono BM | |||||
33 | Bylica Agnieszka | Lipinki | Medal | opłacono BM | |||||
34 | Pilarczyk Patrycja | Łódź | Medal | opłacono | |||||
35 | Sośnicka Agnieszka | Brzeziny | Medal | opłacono BM | |||||
36 | Jędrzejczyk Karolina | Łódź | Medal | opłacono | |||||
37 | Goeldner Marina | Wuerzburg | Medal | opłacono | |||||
38 | Wasilewska Ilona | Poznań | Medal | opłacono BM | |||||
39 | Laskowska Iwona | Dąbrowa Górnicza | Medal | opłacono | |||||
40 | Grajeta Anna | Wrocław | Medal | opłacono BM | |||||
41 | Rychlik Przemysław | Aleksandrów Łódzki | Medal | opłacono BM | |||||
42 | Wlazło Martyna | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
43 | Gala-Szot Kasia | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
44 | Lubelska Dominika | Zgierz | Medal | opłacono BM | |||||
45 | Marszałkiewicz Adrianna | Chmielinko | Medal | opłacono BM | |||||
46 | Mordzak Karol | Zgierz | Medal | opłacono BM | |||||
47 | Mordzak Anna | Zgierz | Medal | opłacono BM | |||||
48 | Cojg Mateusz | Rybnik | Medal | opłacono BM | |||||
49 | Kosak Daniel | Sollentuna | Medal | opłacono BM | |||||
50 | Bizuga Andrzej | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
51 | Stala Marta | Częstochowa | Medal | opłacono BM | |||||
52 | Gawrzydek Bartosz | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
53 | Galant Łukasz | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
54 | Michalski Marcin | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
55 | Makowska Izabela | Władysławowo | Medal | opłacono BM | |||||
56 | Wyrwiński Mirosław Wyrwiński | Toruń | Medal | opłacono BM | |||||
57 | wiśniewski bartosz wiśniewski | łódź | Medal | opłacono BM | |||||
58 | Jeżak Konrad | Piotrków Trybunalski | Medal | opłacono BM | |||||
59 | Mertyn Łukasz | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
60 | Podlasin Agnieszka | Kutno | Medal | opłacono | |||||
61 | Sztombka Mateusz | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
62 | Łaski Kamil | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Medal | opłacono BM | |||||
63 | Mielnik Agata Mielnik | Grzybno | Medal | opłacono | |||||
64 | Frankowski Krzysiek | Wrocław | Medal | opłacono BM | |||||
65 | Frankowski Wojtek | Wrocław | Medal | opłacono BM | |||||
66 | Frankowska Ela | Wrocław | Medal | opłacono BM | |||||
67 | Ossowska Małgorzata | Gdańsk | Medal | opłacono BM | |||||
68 | Kuchta Monika | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
69 | Gromek Katarzyna | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
70 | Nowakowski Przemysław | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
71 | Kamińska Dominika | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
72 | Mrozowska Monika | Kraków | Medal | opłacono BM | |||||
73 | Kozłowska Katarzyna | Łódź, al. Kościuszki 100/104 m. 12 | Medal | opłacono BM | |||||
74 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Medal | opłacono BM | |||||
75 | Kwiatkowski Michał | Góra Kalwaria | Medal | opłacono BM | |||||
76 | Matys Maja | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
77 | Wasiak Agata | Dębogórze | Medal | opłacono BM | |||||
78 | Schmidt Agnieszka | Puck | Medal | opłacono BM | |||||
79 | Attiya Malika | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
80 | Spaczyńska Agnieszka | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
81 | Spaczyński Szymon | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
82 | Olesińska Agnieszka | Kutno | Medal | opłacono BM | |||||
83 | Olejniczak Sławka | Poznań | Medal | opłacono BM | |||||
84 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Medal | opłacono | |||||
85 | Duś Cezary | Turek | Medal | opłacono BM | |||||
86 | Adamek Agnieszka | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
87 | Damaz Jakub | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
88 | Damaz Żaneta | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
89 | Chryplewicz Anita | Wrocław | Medal | opłacono BM | |||||
90 | Wlaźlik Aleksandra | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
91 | Wlaźlik Bartłomiej | Łódź | Medal | opłacono BM | |||||
92 | ZALEWSKA JOANNA | OLSZTYNEK | Medal | opłacono BM | |||||
93 | Pacholska Małgorzata | Leszno | Medal | opłacono BM | |||||
94 | Dzik Barbara | Gorlice | Medal | opłacono | |||||
95 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Medal | opłacono |
Wyświetleń: 5459