Pizza Run 2021 - VR
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamek Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
2 Attiya Malika Łódź Medal opłacono BM
3 Bednarek Kamila Legionowo Medal + Komin opłacono BM
4 Bizuga Andrzej Łódź Medal opłacono BM
5 Bylica Agnieszka Lipinki Medal opłacono BM
6 Chryplewicz Anita Wrocław Medal opłacono BM
7 Cojg Mateusz Rybnik Medal opłacono BM
8 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś opłacono BM
9 Damaz Jakub Łódź Medal opłacono BM
10 Damaz Żaneta Łódź Medal opłacono BM
11 Dopierała Łukasz Łódź Medal + Komin + Opaska B/S/H/ Łódź Running Team opłacono BM
12 Duś Cezary Turek Medal opłacono BM
13 Dzik Barbara Gorlice Medal opłacono
14 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny Medal opłacono BM
15 Frankowska Ela Wrocław Medal opłacono BM
16 Frankowski Krzysiek Wrocław Medal opłacono BM
17 Frankowski Wojtek Wrocław Medal opłacono BM
18 Furman Sylwia Sosnowiec Medal opłacono
19 Gaj Monika Kietrz Medal Dar-Bud Team opłacono BM
20 Gala-Szot Kasia Łódź Medal opłacono BM
21 Galant Łukasz Łódź Medal opłacono BM
22 Gąsiorek Anna Wrocław Medal opłacono BM
23 Gawrzydek Bartosz Łódź Medal opłacono BM
24 Goeldner Marina Wuerzburg Medal opłacono
25 Grajeta Anna Wrocław Medal opłacono BM
26 Gromek Katarzyna Łódź Medal opłacono BM
27 Głowiński Damian Zagłówki Medal Rajsport Active opłacono BM
28 Hampel Monika Zellingen Medal + Komin + Opaska opłacono
29 Hoffman Artur Łuszczanowice Medal opłacono BM
30 im Julia Łódź Medal Imedia Road Runners opłacono BM
31 Jasiński Artur Zgierz Medal + Opaska opłacono BM
32 Jędrzejczyk Karolina Łódź Medal opłacono
33 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski Medal opłacono BM
34 Kalinowska Agnieszka Płock Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
35 Kalisz Dagmara Łódź Medal opłacono BM
36 Kamińska Dominika Łódź Medal opłacono BM
37 Kludzinski Adam Leszczynek Medal + Komin Kutno Biega opłacono BM
38 Konarczak Kacper Łódź Medal + Komin opłacono BM
39 Konopa Agnieszka Gdynia Medal opłacono
40 Koprowski Łukasz Łódź Medal OAB PK opłacono BM
41 Kosak Daniel Sollentuna Medal opłacono BM
42 Kowalczyk Klaudia Warszawa Medal + Opaska Team ZabieganeDni opłacono
43 Kozłowska Katarzyna Łódź, al. Kościuszki 100/104 m. 12 Medal opłacono BM
44 Krawczyk Katarzyna Spånga Medal + Komin + Opaska opłacono BM
45 Kuchta Monika Łódź Medal opłacono BM
46 Kukielska Karolina Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
47 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria Medal opłacono BM
48 Laskowska Iwona Dąbrowa Górnicza Medal opłacono
49 Lomber Joanna Kraków Medal + Komin opłacono BM
50 Lubelska Dominika Zgierz Medal opłacono BM
51 Makowska Izabela Władysławowo Medal opłacono BM
52 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Medal Sofa Tim opłacono BM
53 Marszałkiewicz Adrianna Chmielinko Medal opłacono BM
54 Matys Maja Łódź Medal opłacono BM
55 Małolepszy Zdzisław Łódź Medal NiktTeam opłacono BM
56 Mertyn Łukasz Łódź Medal opłacono BM
57 Michalik Rafał Kraków Medal + Komin opłacono BM
58 Michalski Marcin Łódź Medal opłacono BM
59 Mielnik Agata Mielnik Grzybno Medal opłacono
60 Milancej Małgorzata Łódź Medal OSP-ORW Łódź opłacono BM
61 Morawiec Weronika Kraków Medal + Komin opłacono BM
62 Mordzak Anna Zgierz Medal opłacono BM
63 Mordzak Karol Zgierz Medal opłacono BM
64 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono
65 Mrozowska Monika Kraków Medal opłacono BM
66 Muskała Mateusz Sosnowiec Medal opłacono
67 Nadrowski Maksymilian Warszawa Medal + Komin Wilk Trenuje Family opłacono BM
68 Nowakowski Przemysław Łódź Medal opłacono BM
69 NOWOSIELSKA MONIKA PŁOCK Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
70 Ochocka Ewa Łódź Medal Biegnięte Laski opłacono BM
71 Olejniczak Sławka Poznań Medal opłacono BM
72 Olesińska Agnieszka Kutno Medal opłacono BM
73 Ossowska Małgorzata Gdańsk Medal opłacono BM
74 Ostrowska Monika Brodnica Medal Szalone Brodniczanki opłacono
75 Osyra Marcin Łódź Medal opłacono BM
76 Pacholska Małgorzata Leszno Medal opłacono BM
77 Paszka Bartosz Gdynia Medal opłacono
78 Paszka Natalia Gdynia Medal + Opaska opłacono
79 Pawlak Katarzyna Luboń Medal opłacono BM
80 Pilarczyk Patrycja Łódź Medal opłacono
81 Podlasin Agnieszka Kutno Medal opłacono
82 Pogorzelski Kamil Białystok Medal + Komin + Opaska opłacono BM
83 Puchowska Krystyna Cegłów Medal + Komin + Opaska opłacono
84 reda alicja warszawa Medal + Komin + Opaska NW CZŁAPSKI TEAM opłacono BM
85 Rogala Piotr Wołów Medal Fc Wołów opłacono BM
86 Rosińska Katarzyna Rosińska zabrze Medal + Opaska opłacono BM
87 Rubinkowski Maciej Łódź Medal Razem Trenujemy Sport opłacono BM
88 Rychlik Monika Aleksandrów Łódzki Medal #malichateam opłacono BM
89 Rychlik Przemysław Aleksandrów Łódzki Medal opłacono BM
90 Schmidt Agnieszka Puck Medal opłacono BM
91 Skonieczny Dawid Kutno Medal Kutno Biega
92 Skorek Marta Boguchwałów Medal Dar-Bud Team opłacono BM
93 Ślubowska Katarzyna Płock Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
94 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój Medal Drink Team opłacono BM
95 Sośnicka Agnieszka Brzeziny Medal opłacono BM
96 Spaczyńska Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
97 Spaczyński Szymon Łódź Medal opłacono BM
98 Stala Marta Częstochowa Medal opłacono BM
99 Sterna Krystian Brzeźnio Medal Złoczew Team opłacono
100 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM


Wyświetleń: 1292

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ