Pizza Run z Fiero!
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
2 Banasik Adam Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
3 Banasik Igor Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
4 Lis Dawid Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
5 Kamiński Marek Kamiński Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
6 Chojnacki Rafał Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
7 Kunicki Krzysztof Aleksandrów Łódzki bieg główny Rossmann opłacono BM
8 Lis Jarosław Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
9 Kuźmiński Piotr Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
10 Głowinkowska Agnieszka Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
11 Głowinkowski Fabian Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
12 Głowinkowski Błażej Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
13 Korc Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
14 Rzepkowska Julia Babice 6a bieg dziecięcy STEFAN RUN-TEAM opłacono BM
15 Broziński Krzysztof Bedoń-wieś bieg dziecięcy brak opłacono BM
16 Broziński Ireneusz Bedoń-wieś bieg główny brak opłacono BM
17 Jaszczak Radosław Bełchatów bieg główny opłacono BM
18 Janus Jacek Bełchatów bieg główny opłacono BM
19 Janus Gabrysia Bełchatów bieg główny opłacono BM
20 Łątka Radosław Bełchatów bieg główny opłacono BM
21 Bodasińska Marta Bełchatów bieg główny opłacono BM
22 Kuśmierek Ela Bełchatów bieg główny opłacono BM
23 Popkiewicz Ilona Bełchatów bieg główny opłacono BM
24 Jaszczak Wojciech BEŁCHATÓW bieg dziecięcy opłacono BM
25 Jaszczak Filip BEŁCHATÓW bieg dziecięcy opłacono BM
26 Berner Karolina Bełchatów bieg główny opłacono BM
27 Zielińska Iga Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
28 Zielińska Ada Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
29 Jaroszewicz Łukasz Bełchatów bieg główny opłacono BM
30 Jaroszewicz Mikołaj Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
31 Wójciak-Zielińska Marta Bełchatów bieg główny opłacono BM
32 Kolanek Aneta Bełchatów bieg główny opłacono BM
33 Wołoch Dominika BEŁCHATÓW bieg główny opłacono BM
34 Walczak Łukasz Bełchatów bieg główny opłacono BM
35 Jaroszewicz Kamila Bełchatów bieg główny opłacono BM
36 Mencel Agnieszka Bełchatów bieg główny opłacono BM
37 Mencel Hania Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
38 Borowiecka Iga Borowa bieg dziecięcy opłacono BM
39 Borowiecki Tymoteusz Borowa bieg dziecięcy opłacono BM
40 Kowalczyk Olga Bratoszewice bieg główny opłacono BM
41 Balcer Agnieszka Bydgoszcz bieg główny opłacono BM
42 Pachniewicz Zuzanna Czarnocin bieg dziecięcy opłacono BM
43 Tokarska Dominika Czeladź bieg główny opłacono BM
44 Kapusta Joanna Dobra bieg główny opłacono
45 Nowakowska Paulina Garbalin bieg główny opłacono BM
46 Szczerba Maja Głowno bieg dziecięcy opłacono BM
47 Giżewski Grzegorz Głowno bieg główny opłacono BM
48 Szczerba Magdalena Głowno bieg główny opłacono BM
49 Bujacz Ilona Groblice bieg główny opłacono
50 Bujacz Marcelina Groblice bieg dziecięcy opłacono
51 Kacprzak Sławek Justynów bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
52 Pawłowska Dagmara Kalisz bieg główny opłacono
53 Niedziółka Arkadiusz Kamieńsk bieg główny PR Morsświry opłacono
54 Wiśniewska Hanna Kielce bieg główny opłacono BM
55 Helios Bartosz Koluszki bieg główny opłacono BM
56 Studzińska Karina Koluszki bieg główny Ofiary Sportu opłacono BM
57 Banaszczak Ada Koluszki bieg dziecięcy opłacono BM
58 Hymka Kamil Koluszki bieg główny opłacono BM
59 Warda Karolina Koluszki bieg główny opłacono BM
60 Pawlak Michał Koluszki bieg główny opłacono BM
61 MACIASZEK Justyna Konstantynów bieg główny opłacono BM
62 Bogutczak Piotr Konstantynów Łódzki bieg główny opłacono BM
63 Pasternak Amelia Kraków bieg główny opłacono BM
64 Kaźmierska Monika Krośniewice bieg główny opłacono BM
65 Pijanowska Aleksandra Ksawerów bieg główny opłacono BM
66 Kamela Kajetan Kutno bieg dziecięcy opłacono
67 Górska Magdalena Kutno bieg główny opłacono BM
68 Mielczarek Blanka Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
69 Piotrowska Marta Lodz bieg główny opłacono BM
70 Stefaniak Robert Lodz bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
71 Piotrowska Zofia Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
72 Mardofel Stanislaw Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
73 Mielczarek Magda b Lodz bieg główny opłacono BM
74 Stefaniak Adam Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
75 Bobrowski Borys Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
76 Bobrowska Katarzyna Lodz bieg główny opłacono BM
77 Piotrowski Jakub Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
78 Filipiak Maria Lodz bieg dziecięcy Sp 190 opłacono BM
79 Turek Karolina Lodz bieg główny opłacono
80 Sprusinski Sebastian Lodz bieg główny opłacono BM
81 Vovk Yevheniia Lodz bieg główny opłacono BM
82 Zakrzewska Amelia Lutomiersk bieg dziecięcy opłacono BM
83 RZEPKOWSKI MARCIN LUTOMIERSK bieg główny STEFAN RUN-TEAM opłacono BM
84 Kołodziejczak Tomek Łagiewki Nowe bieg główny Łódź Run Crew/Jako team opłacono BM
85 Klimkiewicz Michał Łagiewniki Nowe bieg główny opłacono
86 Boho-Romanowicz Sandra Łask bieg główny Placki opłacono BM
87 Wawrzyniak Jarosława Łask bieg główny opłacono BM
88 Karolak Oliwia Łask bieg główny PączkoŻercy opłacono BM
89 Boho Sara Łask bieg główny opłacono BM
90 Bednarska Sara Łask bieg główny opłacono BM
91 Walczak Radosław Łask bieg główny opłacono
92 Romanowicz Rafał Łask bieg główny Placki opłacono BM
93 Wojda Rafał Łodz bieg główny opłacono BM
94 Krakowiak Maja Łodź bieg dziecięcy opłacono
95 Gabryelczyk Marta Łodź bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
96 Igielski Mariusz Łowicz bieg główny opłacono BM
97 Kardas Marta Łódź bieg główny opłacono BM
98 Czerwińska Maja Łódź bieg dziecięcy opłacono
99 Ślązak Michał Łódź bieg główny opłacono BM
100 Radomska Laura Łódź bieg dziecięcy opłacono


Wyświetleń: 6077

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ