Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Biazik Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
202 | Walewska Urszula | Łódź | Polska | bieg główny | Maszerujemy z nogami w chmurach ŁSNW | opłacono BM |
203 | Kałczak Igor | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
204 | Buczkowski Mateusz Buczkowski | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
205 | Walewski Maciej | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
206 | Borowiec Andżelika | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono | |
207 | Lesisz Barbara | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
208 | Szymański Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
209 | Dominiak Paula | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
210 | Błaszczyk Barbara Błaszczyk | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
211 | Kierzkowski Radoslaw | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
212 | Domalążek Piotr | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
213 | Bujakowska Oliwka | ŁÓDŹ | Polska | bieg dziecięcy | DoRoboty | opłacono BM |
214 | Bujakowski Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny | DoRoboty | opłacono BM |
215 | Jakubowski Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
216 | Wcisło Emilia | Łódź | Indie | bieg główny | opłacono BM | |
217 | Bajerski Kamil | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
218 | Paśnik Jarosław | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
219 | Paśnik Renata | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
220 | Bajerski Robert | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
221 | Rak Feliks | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | ||
222 | Gryszanowicz Zuzanna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
223 | Rak Borys | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | ||
224 | Domańska Sylwia | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
225 | Ostrowska Dominika | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
226 | Podlasek Rafał | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
227 | Nowik Karolina | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | NAKRĘCENI BIEGANIEM | opłacono BM |
228 | Nowik Tatiana | Łódź | Polska | bieg główny | NAKRĘCENI BIEGANIEM | opłacono BM |
229 | Nita Michał | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
230 | Micor Jola | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
231 | Smolarek Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
232 | Caban Kamil | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
233 | DZIKOWSKI Wojtek | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
234 | Miller Ida | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
235 | Miller Marek | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
236 | Kopański Tomasz | Piotrków Trybunalski | Polska | bieg główny | opłacono | |
237 | Kopańska Oliwia | Piotrków Trybunalski | Polska | bieg dziecięcy | SP 12 Piotrków Trybunalski | opłacono |
238 | Kopańska Wiktoria | Piotrków Trybunalski | Polska | bieg dziecięcy | SP 12 Piotrków Trybunalski | opłacono |
239 | Kowalczyk Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
240 | Krysiak Martyna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
241 | Jakubowska Weronika | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
242 | Szczepaniak Rafał | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
243 | Cywińska Ewa | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
244 | Błaszczyk Szymon | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
245 | Szymczak Michał | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
246 | Szymczak Antonina | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
247 | Chojnacki Rafał | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
248 | Sobala Piotr | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
249 | Pawłowska Julia | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
250 | Wrzosek Małgorzata | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
251 | Barański Marcin | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
252 | Wieraszka Filip | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
253 | Gostomska Maja | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
254 | Kolasa Adam | Łódź | Polska | bieg główny | ||
255 | Tokarska Dominika | Czeladź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
256 | Komorowski Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
257 | PIETRASIAK JAKUB | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
258 | Świąder Julia | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
259 | Olejniczak Damian | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
260 | Olejniczak Karolina | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
261 | Lewandowski Mateusz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
262 | Rogut Weronika | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
263 | Antoniak Magdalena | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
264 | Rogut Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
265 | Stoliński Adrian | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
266 | Tobera Mariusz | Zgierz | Polska | bieg główny | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
267 | Zimińska Kinga | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
268 | Komorowski Aleksander | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
269 | Antoniak Mateusz | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
270 | Zimińska Joanna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
271 | Adamczyk Jakub | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
272 | Borkowski Jasiek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
273 | Matachowski Mariusz | Regny | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
274 | Borkowska Paulina | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
275 | Potargowicz Bogumiła | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
276 | Kazimierczak Michał | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
277 | Matachowska Marta | Regny | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
278 | Biegańska Renata | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
279 | Miller Kacper | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
280 | Miller Michał | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
281 | Jankowska Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
282 | Tobera Sylwia | Zgierz | Polska | bieg główny | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
283 | Kazimierczak Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
284 | Jankowski Igor | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
285 | Matachowska Adrianna | Regny | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
286 | Jankowski Igor | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
287 | Kłysiak Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
288 | Hajduk Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
289 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
290 | Grezel Jakub | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
291 | Matachowski Wojciech | Regny | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
292 | Grezel Marzena | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
293 | Szczerba Maja | Głowno | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
294 | Szmigielski Jarosław | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
295 | Popkiewicz Ilona | Bełchatów | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
296 | Szmigielska Hanna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
297 | Łacwik Anna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
298 | Gałkiewicz Karolina | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
299 | Suszanowicz Julia | Opole | Polska | bieg główny | Tuptający Zwierzyniec Team | opłacono BM |
300 | Bednarek Kamila | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM |
Wyświetleń: 12761