Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Bednarska Sara | Łask | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
402 | Kłos Zuzanna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
403 | Bartosik Krystyna | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
404 | Cyzowska Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
405 | Karwacki Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny | Wataha - Łączy Nas Bieganie | opłacono BM |
406 | Rzepkowska Julia | Babice 6a | Polska | bieg dziecięcy | STEFAN RUN-TEAM | opłacono BM |
407 | Bocian Arleta | ŁÓDŹ | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
408 | Polakowska Renata | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
409 | Piotrowski Jakub | Lodz | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
410 | Filipczak Justyna | łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
411 | Grabicka Sara | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
412 | Kołodyńska-Kłos Anna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
413 | Michałowicz Bartłomiej | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
414 | Jędrzejczak Anna Krystyna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
415 | Jurek Helena | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
416 | Grabarczyk Marta | Pabianice | Polska | bieg główny | Rookies Fabryka Dzika | opłacono BM |
417 | Patura Karolina | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
418 | Dobiński Michał | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
419 | Rosiński Sebastian | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny | opłacono | |
420 | Boho Sara | Łask | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
421 | Bielecka Marlena | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
422 | Aleksandrowicz Rysio | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
423 | Stefaniak Adam | Lodz | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
424 | Grodecka Dorota | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
425 | Banat Magdalena | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
426 | RZEPKOWSKI MARCIN | LUTOMIERSK | Polska | bieg główny | STEFAN RUN-TEAM | opłacono BM |
427 | Błazik Weronika | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
428 | Wójcik Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
429 | Płachta Daniel | Tuszyn | Polska | bieg główny | SHARK ŁÓDŹ | opłacono BM |
430 | Mastalerz Martyna | Pabianice | Polska | bieg główny | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
431 | Pakuła Piotr | Rokiciny-Kolonia | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
432 | Aleksandrowicz Staś | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
433 | Jabczyńska Marta | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
434 | Mielczarek Magda b | Lodz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
435 | Grabicki Rafał | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
436 | Tomczak Krzysztof | Tychy | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
437 | Klotowska-Lesiak Ewa | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
438 | Mardofel Stanislaw | Lodz | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
439 | Salata Klaudia | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
440 | Pawlak Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
441 | Ferszowicz Kamil | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
442 | Piotrowska Zofia | Lodz | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
443 | DZIKOWSKA Oliwia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
444 | Trzciński Paweł | Rąbień AB | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
445 | Miszczuk Ewelina | Zgierz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
446 | Płóciennik Jarosław Płóciennik | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
447 | Kameduła Anna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
448 | Attiya Lidia | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
449 | Czyżewska Adaś | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Słowiki Biegają | opłacono BM |
450 | Osiński Aleksander | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
451 | Kardas Karolina | PABIANICE | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
452 | Kalinowski Cezary | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
453 | Grabarz Natalia | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
454 | Lenartowicz Anna | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
455 | Sidowski Damian | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
456 | Stefaniak Robert | Lodz | Polska | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
457 | DZIKOWSKA Wiktoria | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
458 | Herman AGATA | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
459 | Piotrowska Marta | Lodz | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
460 | Pawlak Hanna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM |
461 | Jarosz Dawid | Łódź | Polska | bieg główny | Fizjoświrki | opłacono BM |
462 | Kazimierczak Emilia | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
463 | Kapusta Joanna | Dobra | Polska | bieg główny | opłacono | |
464 | Mikuta Barbara | Pabianice | Polska | bieg dziecięcy | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
465 | Szewczyk Jakub | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
466 | Błazik Marek | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
467 | Lentas Aleksandra | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
468 | Duszkiewicz Igor | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
469 | Madej Elżbieta | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
470 | Wawrzyniak Jarosława | Łask | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
471 | Pasternak Amelia | Kraków | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
472 | Strugiński Tymon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
473 | Biedrzykowski Wiktor | Rzgów | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
474 | Wiśniewska Hanna | Kielce | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
475 | KAPUŚCIŃSKA Natalia | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
476 | Boczkowski Marcin | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
477 | Krawczyk Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
478 | Mielczarek Blanka | Lodz | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
479 | Bauer Piotr | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
480 | Makowski Robert | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
481 | Jaskólska Katarzyna Jaskólska | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
482 | Boho-Romanowicz Sandra | Łask | Polska | bieg główny | Placki | opłacono BM |
483 | Lis Dawid | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
484 | Karda Tomasz | Łódź | Polska | bieg główny | Biegusy | opłacono |
485 | Malanowski Miłosz | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
486 | Puchalski Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono | |
487 | Czyżewska Hania | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Słowiki Biegają | opłacono BM |
488 | Rachwał Danuta | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
489 | Król Patrycja | Pabianice | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
490 | Broziński Krzysztof | Bedoń-wieś | Polska | bieg dziecięcy | brak | opłacono BM |
491 | Górska Marlena | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
492 | Ostrowska-Lentas Iwona | Łódź | Polska | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono |
493 | Orłowski Witold | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
494 | Trzcińska Natalia | Rąbień AB | Polska | bieg dziecięcy | brak | opłacono BM |
495 | Gaszewski Janusz | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
496 | Czarny Piotr | Łódź | Polska | bieg główny | Poradnia Dietetyczna SZCZYPIOREK | opłacono BM |
497 | Jaroszewski Kamil | Łódź | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
498 | Żołek Maria | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | #teamGrażynki | opłacono BM |
499 | Nowakowska Paulina | Garbalin | Polska | bieg główny | opłacono BM | |
500 | Szewczyk Mateusz | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono |
Wyświetleń: 12700