V Mazurska Pętla Biegowa -Krutyń
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Orzoł Mirosław Orzoł Bieg Bociana 10 km Morsy Szczytno #Reset
2 Frej Justyna Pisz Bieg Bociana 10 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji
3 Lewandowski Damian Szreńsk Bieg Jaskółki 2,5 km Następny Krok Team
4 Ptaszyński Michał Olecko Bieg Jaskółki 2,5 km
5 Ptaszyńska Celina Olecko Bieg Jaskółki 2,5 km
6 Stolarska-Jasińska Marta Giżycko Bieg Czapli - 5 km
7 Jasiński Mateusz Giżycko Bieg Bociana 10 km
8 Rynkiewicz Jedrzej Ketrzyn Bieg Bociana 10 km
9 Lewandowski Damian Szreńsk Bieg Czapli - 5 km Następny Krok Team
10 Kurpiewska Dorota Pisz Bieg Czapli - 5 km Klub Morsów w Piszu
11 Krajza Przemysław Jedwabno Bieg Bociana 10 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
12 Rzosiński Paweł Piecki Bieg Czapli - 5 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
13 Różewicz Michał Ruciane-Nida Bieg Czapli - 5 km
14 Pupek Aleksandra Ruciane-Nida Bieg Czapli - 5 km RUN Ruciane-Nida
15 Wiśniewski Mariusz Łyse Bieg Jaskółki 2,5 km
16 Jadeszko Michał Ełk Bieg Bociana 10 km
17 Zaborowska Iza Szczytno Bieg Czapli - 5 km Morsy Szczytno #Reset
18 Kaczmarczyk Monika Szczytno Bieg Czapli - 5 km Morsy Szczytno #Reset
19 Koziatek Jakub Szczytno Bieg Czapli - 5 km
20 Pliszka Mariusz Pliszka mrągowo Bieg Bociana 10 km
21 Szarmacher Artur Działdowo Bieg Czapli - 5 km
22 Gajewska Barbara Olsztyn Bieg Czapli - 5 km GAJÓWKA
23 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn Bieg Bociana 10 km GAJÓWKA
24 Wojtanowska Aneta Galiny Bieg Bociana 10 km
25 Pudlis Marcin Mikołajki Bieg Bociana 10 km Bbl Mikołajki
26 Roszkowska Sylwia Roszkowska Łódź Bieg Bociana 10 km
27 Łaskowska Marzena Olecko Bieg Bociana 10 km
28 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg Bociana 10 km
29 GRUDKOWSKI TOMASZ SZCZYTNO Bieg Czapli - 5 km AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM
30 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg Czapli - 5 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
31 Bastek Zuzanna Pisz Bieg Bociana 10 km
32 Zawrotny Jan Marcinkowo Bieg Bociana 10 km
33 Stańczak Józef Wodzisław śląski Bieg Czapli - 5 km
34 Strumiłowski Karol Rosocha Bieg Bociana 10 km
35 Kojro Kinga Szczytno Bieg Czapli - 5 km Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb”
36 Kojro Bartosz Szczytno Bieg Bociana 10 km Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb”
37 Gontarczyk Piotr Szczytno Bieg Bociana 10 km
38 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Bieg Bociana 10 km BBL GIŻYCKO
39 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg Bociana 10 km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
40 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg Bociana 10 km
41 Hermanowska Milena Ruciane-Nida Bieg Czapli - 5 km RUN Ruciane-Nida
42 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Czapli - 5 km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
43 Kuczyńska Kinga Giżycko Bieg Czapli - 5 km Bbl Wydminy
44 Kozak Monika Giżycko Bieg Czapli - 5 km Bbl Wydminy


Wyświetleń: 1360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ