V Mazurska Pętla Biegowa -Olecko
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Romotowski Tomasz Olecko Bieg Bobra - 5,0 km
2 Romotowska Emilia Olecko Bieg Bobra - 5,0 km
3 Piwowar Mateusz Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
4 Walczak Zuzia Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
5 Korotko Mateusz Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
6 Przeździak Adam Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
7 Bida Szymon Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
8 Wasilewski Adam Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
9 Żamojtuk Oliwier Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
10 Morek Katarzyna Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
11 Morek Katarzyna Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
12 Morek Zuzia Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
13 Januszkiewicz Iwo Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
14 Januszkiewicz Miłosz Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
15 Kondraciuk Majka Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
16 Glińska Paulina Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
17 Zieliński Michał Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
18 Mejcz Jan Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
19 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
20 Makowska Nastka Giżycko Bieg Jeża - 2,5 km
21 Rynkiewicz Jędrzej martiany Bieg Łosia - 10 km
22 Jachimowicz Izabela Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
23 Kosciuczyk Szymon Grabówka Bieg Jeża - 2,5 km
24 Lewandowski Damian Szreńsk Bieg Jeża - 2,5 km Następny Krok Team
25 Borawski Tomasz Przyborowo Bieg Bobra - 5,0 km
26 Dziekońska Magdalena Dziekońska Giżycko Bieg Bobra - 5,0 km 15 brygada zmechanizowana
27 Suchodolska Edyta Olecko Bieg Łosia - 10 km Olecko Biega
28 Warykowski Stanislaw Olecko Bieg Łosia - 10 km Olecko Biega
29 Chmielewska Dorota Olecko Bieg Bobra - 5,0 km Olecko Biega
30 duchnowski łukasz ełk Bieg Bobra - 5,0 km Run Team Tygrysy Orzysz
31 Przemielewska Ewa Stożne Bieg Łosia - 10 km Olecko Biega
32 Syczew Rafał Mrągowo Bieg Bobra - 5,0 km Dąbrowski Team / KPP Mrągowo
33 Laszkowski Łukasz Olecko Bieg Bobra - 5,0 km
34 Drażba Justyna Raczki Bieg Jeża - 2,5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
35 Olszewska Julia Raczki Bieg Jeża - 2,5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
36 Olszewska Natalia Raczki Bieg Jeża - 2,5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
37 Fiedorczyk Janusz Ełk Bieg Łosia - 10 km
38 Pliszka Maria Pliszka mrągowo Bieg Jeża - 2,5 km
39 Kościuczyk Krzysztof Augustów Bieg Łosia - 10 km MKiK
40 Wierzbicka Monika Augustów Bieg Jeża - 2,5 km MKiK
41 Karwowski Krzysztof Giżycko Bieg Łosia - 10 km
42 Tatarek Patryk Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZST i ZSLiZ Olecko
43 Arodż Filip Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZST i ZSLiZ Olecko
44 Sałaj Szymon Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZST i ZSLiZ Olecko
45 Sulżycki Wojciech Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZST i ZSLiZ Olecko
46 Trofimiuk Wiktoria Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
47 Głowacki Przemysław Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
48 Plaga Aleksandra olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
49 Gałaszewski Darek Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Nauczyciel ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
50 Bożeń Barbara Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km Krav Maga Suwałki
51 Filipowicz Monika Rutka-Tartak Bieg Bobra - 5,0 km
52 Musiałczyk Jolanta Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km Krav Maga Suwałki
53 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg Bobra - 5,0 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
54 Sowul Norbert Świętajno Bieg Łosia - 10 km
55 Danowski Piotr Danowski Suwałki Bieg Łosia - 10 km
56 Kuleszka Anna Węgorzewo Bieg Łosia - 10 km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
57 Krywiecki Matwiej Suwałki Bieg Jeża - 2,5 km
58 Krywiecki Mikołaj Krywietski Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km
59 Ptaszyński Michał Ptaszyński Olecko Bieg Jeża - 2,5 km
60 Ptaszyńska Celina Olecko Bieg Jeża - 2,5 km
61 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg Łosia - 10 km Maratonka Grajewo
62 Nowicka Monika Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km
63 Sznurkowska Sylwia Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km Team Kopeć
64 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg Łosia - 10 km Maratonka Grajewo
65 Poniatowski Marek Bełda Bieg Łosia - 10 km Maratonka Grajewo
66 Poniatowski Adam Bełda Bieg Łosia - 10 km Maratonka Grajewo
67 Kurpiewska Dorota Pisz Bieg Bobra - 5,0 km Klub Morsów w Piszu
68 Popławski Maciej Drygały Bieg Bobra - 5,0 km
69 Jegliński Kamil Olecko Bieg Bobra - 5,0 km
70 śniosek Diana KOWALKI Bieg Jeża - 2,5 km ks Kowalki
71 śniosek Patrycja KOWALKI Bieg Jeża - 2,5 km ks Kowalki
72 Pliszka Mariusz Pliszka mrągowo Bieg Łosia - 10 km
73 Sowa Kamil Olecko Bieg Bobra - 5,0 km PFK Team Olecko
74 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Bobra - 5,0 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
75 Śniosek Patryk KOWALKI Bieg Bobra - 5,0 km ks Kowalki
76 Śniosek Krzysztof KOWALKI Bieg Bobra - 5,0 km ks Kowalki
77 Wojtanowska Aneta Galiny Bieg Łosia - 10 km
78 Łaskowska Marzena Olecko Bieg Łosia - 10 km
79 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg Łosia - 10 km
80 Suchodolski Paweł Olecko Bieg Łosia - 10 km Olecko Biega
81 Omilian Przemek Olecko Bieg Bobra - 5,0 km Olecko Biega
82 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Bieg Łosia - 10 km BBL GIŻYCKO
83 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg Bobra - 5,0 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
84 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg Łosia - 10 km
85 Jurgielewicz Anna Giżycko Bieg Bobra - 5,0 km
86 Drażba Martyna Raczki Bieg Jeża - 2,5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
87 Drażba Łukasz Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
88 Kuczyńska Kinga Giżycko Bieg Bobra - 5,0 km Bbl Wydminy
89 Kozak Monika Giżycko Bieg Bobra - 5,0 km


Wyświetleń: 1309

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ