V Mazurska Pętla Biegowa -Olecko
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rynkiewicz Jędrzej martiany Bieg Łosia - 10 km
2 Romotowska Emilia Olecko Bieg Bobra - 5,0 km
3 Romotowski Tomasz Olecko Bieg Bobra - 5,0 km
4 Borawski Tomasz Przyborowo Bieg Bobra - 5,0 km
5 Kozak Monika Giżycko Bieg Bobra - 5,0 km
6 Wojtanowska Aneta Galiny Bieg Łosia - 10 km
7 Pliszka Maria Pliszka mrągowo Bieg Jeża - 2,5 km
8 Ptaszyńska Celina Olecko Bieg Jeża - 2,5 km
9 Jegliński Kamil Olecko Bieg Bobra - 5,0 km
10 Ptaszyński Michał Ptaszyński Olecko Bieg Jeża - 2,5 km
11 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg Łosia - 10 km
12 Filipowicz Monika Rutka-Tartak Bieg Bobra - 5,0 km
13 Makowska Nastka Giżycko Bieg Jeża - 2,5 km
14 Karwowski Krzysztof Giżycko Bieg Łosia - 10 km
15 Nowicka Monika Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km
16 Danowski Piotr Danowski Suwałki Bieg Łosia - 10 km
17 Sowul Norbert Świętajno Bieg Łosia - 10 km
18 Pliszka Mariusz Pliszka mrągowo Bieg Łosia - 10 km
19 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg Łosia - 10 km
20 Łaskowska Marzena Olecko Bieg Łosia - 10 km
21 Popławski Maciej Drygały Bieg Bobra - 5,0 km
22 Krywiecki Mikołaj Krywietski Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km
23 Laszkowski Łukasz Olecko Bieg Bobra - 5,0 km
24 Krywiecki Matwiej Suwałki Bieg Jeża - 2,5 km
25 Jurgielewicz Anna Giżycko Bieg Bobra - 5,0 km
26 Fiedorczyk Janusz Ełk Bieg Łosia - 10 km
27 Kosciuczyk Szymon Grabówka Bieg Jeża - 2,5 km
28 Gałaszewski Darek Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Nauczyciel ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
29 Jachimowicz Izabela Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
30 Plaga Aleksandra olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
31 Głowacki Przemysław Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
32 Trofimiuk Wiktoria Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
33 Dziekońska Magdalena Dziekońska Giżycko Bieg Bobra - 5,0 km 15 brygada zmechanizowana
34 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg Bobra - 5,0 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
35 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Bobra - 5,0 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
36 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg Bobra - 5,0 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
37 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Bieg Łosia - 10 km BBL GIŻYCKO
38 Kuczyńska Kinga Giżycko Bieg Bobra - 5,0 km Bbl Wydminy
39 Syczew Rafał Mrągowo Bieg Bobra - 5,0 km Dąbrowski Team / KPP Mrągowo
40 Kurpiewska Dorota Pisz Bieg Bobra - 5,0 km Klub Morsów w Piszu
41 Musiałczyk Jolanta Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km Krav Maga Suwałki
42 Bożeń Barbara Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km Krav Maga Suwałki
43 śniosek Patrycja KOWALKI Bieg Jeża - 2,5 km ks Kowalki
44 śniosek Diana KOWALKI Bieg Jeża - 2,5 km ks Kowalki
45 Śniosek Krzysztof KOWALKI Bieg Bobra - 5,0 km ks Kowalki
46 Śniosek Patryk KOWALKI Bieg Bobra - 5,0 km ks Kowalki
47 Kuleszka Anna Węgorzewo Bieg Łosia - 10 km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
48 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
49 Mejcz Jan Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
50 Zieliński Michał Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
51 Glińska Paulina Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
52 Kondraciuk Majka Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
53 Januszkiewicz Miłosz Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
54 Januszkiewicz Iwo Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
55 Morek Zuzia Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
56 Morek Katarzyna Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
57 Morek Katarzyna Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
58 Żamojtuk Oliwier Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
59 Wasilewski Adam Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
60 Bida Szymon Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
61 Przeździak Adam Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
62 Korotko Mateusz Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
63 Walczak Zuzia Gołdap Bieg Jeża - 2,5 km LA OSiR Gołdap
64 Piwowar Mateusz Gołdap Bieg Bobra - 5,0 km LA OSiR Gołdap
65 Poniatowski Adam Bełda Bieg Łosia - 10 km Maratonka Grajewo
66 Poniatowski Marek Bełda Bieg Łosia - 10 km Maratonka Grajewo
67 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg Łosia - 10 km Maratonka Grajewo
68 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg Łosia - 10 km Maratonka Grajewo
69 Wierzbicka Monika Augustów Bieg Jeża - 2,5 km MKiK
70 Kościuczyk Krzysztof Augustów Bieg Łosia - 10 km MKiK
71 Lewandowski Damian Szreńsk Bieg Jeża - 2,5 km Następny Krok Team
72 Przemielewska Ewa Stożne Bieg Łosia - 10 km Olecko Biega
73 Suchodolski Paweł Olecko Bieg Łosia - 10 km Olecko Biega
74 Chmielewska Dorota Olecko Bieg Bobra - 5,0 km Olecko Biega
75 Warykowski Stanislaw Olecko Bieg Łosia - 10 km Olecko Biega
76 Suchodolska Edyta Olecko Bieg Łosia - 10 km Olecko Biega
77 Omilian Przemek Olecko Bieg Bobra - 5,0 km Olecko Biega
78 Sowa Kamil Olecko Bieg Bobra - 5,0 km PFK Team Olecko
79 duchnowski łukasz ełk Bieg Bobra - 5,0 km Run Team Tygrysy Orzysz
80 Sulżycki Wojciech Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZST i ZSLiZ Olecko
81 Sałaj Szymon Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZST i ZSLiZ Olecko
82 Arodż Filip Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZST i ZSLiZ Olecko
83 Tatarek Patryk Olecko Bieg Jeża - 2,5 km Szkoła ZST i ZSLiZ Olecko
84 Sznurkowska Sylwia Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km Team Kopeć
85 Olszewska Natalia Raczki Bieg Jeża - 2,5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
86 Olszewska Julia Raczki Bieg Jeża - 2,5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
87 Drażba Justyna Raczki Bieg Jeża - 2,5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
88 Drażba Łukasz Suwałki Bieg Bobra - 5,0 km www.fizjoterapia-suwalki.pl
89 Drażba Martyna Raczki Bieg Jeża - 2,5 km www.fizjoterapia-suwalki.pl


Wyświetleń: 1312

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ