V Rodzinny Rajd po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej - 18 września 2021 r.

 

 

W celu dokonania prawidłowej rejestracji uczestnictwa w V Rajdzie po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej który odbędzie się 18 września 2021 roku, konieczne jest dostarczenie osobiście wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia udziału w „V RAJDZIE ROWEROWYM PO AGLOMERACJI KALISKO-OSTROWSKIEJ” dla osoby pełnoletniej lub w przypadku dziecka (osoby niepełnoletniej) karty zgłoszenia udziału w „V RAJDZIE ROWEROWYM PO AGLOMERACJI KALISKO-OSTROWSKIEJ” dla osoby niepełnoletniej.

Karta zgłoszenia oraz niezbędne informacje o V Rajdzie po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej który odbędzie 18 września 2021 roku, dostępne są w plikach do pobrania.

 

Kartę zgłoszenia będzie można otrzymać i uzupełnić w siedzibie Urzędu Miasta Kalisza - portiernia RATUSZ, warunkiem w tym przypadku jest wcześniejsza rejestracja udziału na stronie elektroniczne zapisy.

 

Wypełnioną kartę dostarczamy:

Portiernia - RATUSZ

Główny Rynek 20
62-800 Kalisz

Celem V Rajdu po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej jest zachęcenie mieszkańców całej Aglomeracji do aktywniejszego spędzania czasu, wyboru bardziej ekologicznego środku transportu na co dzień, co w rezultacie prowadzi do prowadzenia zdrowszego stylu życia.

Wybrana trasa prowadzi częściowo przez ścieżki rowerowe sfinansowane ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach Strategii ZIT dla rozwoju AKO, a organizowany rajd jest okazją do promocji podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Trasa rajdu liczyć będzie około 48 km i przebiegać będzie między innymi przez Miasto Kalisz, gminę Blizanów i gminę Gołuchów.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2021 

https://dniotwarte.eu

 

Wyświetleń: 3127

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ