Nadwiślański Marsz Nordic Walking - Chodzimy z SZANSĄ
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żurowski Jacek Lublin Marsz 11 km
2 Dusza Elżbieta Annopol Marsz 6 km
3 Antczak Maja Puławy Marsz 11 km
4 Szkutnik Mariusz Puławy Marsz 11 km
5 Sura Teresa Annopol Marsz 6 km
6 Hiller Boguslaw Lublin Marsz 6 km
7 Mazan Czesława Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
8 Sudoł Maria Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
9 Saj Elżbieta Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
10 Studnicki Ryszard Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
11 Kołodziej Halina Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
12 Król Grażyna Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
13 Kozak Teresa Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
14 Mazurkiewicz Krystyna Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
15 Gągorowska Sylwia Sandomierz Marsz 11 km
16 Soboń Maja Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
17 Grochal Norbert Puławy Marsz 11 km Czar BezMiaru
18 Piwowarska Agnieszka Duranów Marsz 6 km
19 Bróka Sławomir Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
20 Soboń Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
21 Kotowska Anna Opole Lubelskie Marsz 6 km
22 Pieprzowska Kamila Lublin Marsz 11 km
23 Żurowska Małgorzata Lublin Marsz 11 km
24 Woźniak Barbara Lublin Marsz 11 km
25 Kałaska Marta Garwolin Marsz 11 km
26 Borowska Katarzyna Kraśnik Marsz 11 km
27 Chmielewska Beata Zielonka Marsz 6 km
28 Jarzyna Beata Wola Trzydnicka Marsz 6 km
29 Suchora Marta Rzeczyca Ziemiańska Marsz 6 km
30 Anzlik Katarzyna Kraśnik Marsz 6 km
31 Kietlińska Małgorzata Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
32 Szwagulińska Jolanta Szwagulińska Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
33 Kurbieko Marcin Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
34 Jasińska Aneta Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
35 Kurbieko Katarzyna Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
36 Chmiel Magdalena Kraśnik Marsz 11 km
37 Dul Cezary Huta Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
38 Dul Anna Huta Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
39 Tęcza Justyna Kraśnik Marsz 11 km
40 Boryc Monika Kraśnik Marsz 11 km
41 Zięba Rafał Kraśnik Marsz 11 km
42 Bzymek Polańska Joanna Zaklików Marsz 11 km
43 Krzyżanowska Anna Zaklików Marsz 11 km
44 Babiracki Łukasz Dąbrowa Marsz 11 km
45 Stefan Julia Sędziszów Małopolski Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
46 Burchi Edoardo Wrzawy Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
47 Serafin Anna Wrzawy Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
48 Stefan Marek Sędziszów Małopolski Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
49 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
50 Woźniak Halina Annopol Marsz 6 km
51 Kobyra Grażyna Annopol Marsz 6 km
52 Kawęcka Dorota Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
53 Gałuszkiewicz Zuzanna Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
54 Łojek Katarzyna Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
55 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
56 Wosk Jacek Ryki Marsz 6 km Lost in sport
57 Timoszuk Dagmara Ryki Marsz 6 km Lost in sport
58 Birska Bozena Lublin Marsz 11 km Lublin chodzi z kijkami
59 Kułaga Marcin Kraśnik Marsz 6 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach
60 Badura Iwona Kraśnik Marsz 6 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach
61 Wyskiel Anna Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
62 Sobolewska Emilia Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
63 Sobolewska Agata Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
64 Pyszczak Joanna Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
65 małodobry andrzej kolbuszowa Marsz 11 km
66 Małodobry Wioletta Kolbuszowa Marsz 11 km
67 Skorupka Maria Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
68 Paćkowska Urszula Annopol Marsz 6 km
69 Janik Anna Trzydnik Mały Marsz 6 km
70 Siemionek Edyta Zychówki Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
71 Puzio Agata ANNOPOL Marsz 6 km
72 Lipniacka Anna Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
73 Pietruszka Iwona Rzeczyca Mokra Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
74 Strojewska Ewa Rzeczyca Mokra Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
75 Koczwara Ilona Annopol Marsz 6 km
76 Dąda Daria Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
77 Grębowiec-Kowalska Paulina Sandomierz Marsz 11 km
78 Rogozińska Magdalena Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
79 Zdybek Renata Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
80 Surma Teresa Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
81 Gałuszkiewicz Joanna Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
82 Szaniawska Alicja Wilkołaz Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
83 Kozera Małgorzata Jakubowice Marsz 11 km
84 Ruta Krzysztof Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
85 Ruta Bożena Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
86 Zając Agnieszka Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
87 Nowicka Natalia Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
88 Nowicka Elżbieta Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
89 Kolec Agnieszka Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
90 Mazur Jadwiga Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
91 Antończyk Elżbieta Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
92 Wiśniowska Natalia Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
93 Wiśniowska Alicja Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
94 Jaskot Elżbieta Annopol Marsz 11 km
95 Biernacka Monika Dębno Marsz 11 km
96 Trętowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz 6 km
97 Trętowicz Beata Kolbuszowa Marsz 6 km
98 Tomczak Beata Tomczak Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
99 Solecka Anna Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
100 Gałęza Małgorzata Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy


Wyświetleń: 1171

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ