Nadwiślański Marsz Nordic Walking - Chodzimy z SZANSĄ
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Chodzimy z SZANSĄ
1 Dul Cezary Huta Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
2 Dul Anna Huta Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
3 Gałuszkiewicz Zuzanna Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
4 Łojek Katarzyna Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
5 Sobolewska Emilia Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
6 Sobolewska Agata Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
7 Siemionek Edyta Zychówki Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
8 Lipniacka Anna Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
9 Gałuszkiewicz Joanna Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
10 Szaniawska Alicja Wilkołaz Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
11 Zając Agnieszka Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
12 Ufniarz Marzena Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
13 Lipniacki Jerzy Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
14 Grzesik Karolina Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
15 Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
16 Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
Czar BezMiaru
17 Grochal Norbert Puławy Marsz 11 km Czar BezMiaru
18 Krawczyk Elżbieta Puławy Marsz 11 km Czar BezMiaru
Czar Bezmiaru
19 Pyszczak Joanna Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
20 Skorupka Maria Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
21 Ruta Krzysztof Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
22 Ruta Bożena Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
23 Tomczak Beata Tomczak Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
24 Solecka Anna Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
25 Miłek Maryla Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
26 Bojarszczuk Jolanta Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
27 Wojciechowski Paweł Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
Face Nordic Walking Team
28 Stefan Julia Sędziszów Małopolski Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
29 Burchi Edoardo Wrzawy Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
30 Serafin Anna Wrzawy Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
31 Stefan Marek Sędziszów Małopolski Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
32 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
Forma na Ostro
33 Kietlińska Małgorzata Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
34 Szwagulińska Jolanta Szwagulińska Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
35 Kurbieko Marcin Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
36 Jasińska Aneta Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
37 Kurbieko Katarzyna Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
38 Kawęcka Dorota Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
39 Wyskiel Anna Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
40 Pietruszka Iwona Rzeczyca Mokra Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
41 Strojewska Ewa Rzeczyca Mokra Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
42 Dąda Daria Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
43 Rogozińska Magdalena Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
44 Zdybek Renata Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
45 Surma Teresa Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
46 Nowicka Natalia Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
47 Nowicka Elżbieta Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
48 Kolec Agnieszka Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
49 Mazur Jadwiga Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
50 Antończyk Elżbieta Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
51 Wiśniowska Natalia Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
52 Wiśniowska Alicja Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
53 Gałęza Małgorzata Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach
54 Kułaga Marcin Kraśnik Marsz 6 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach
55 Badura Iwona Kraśnik Marsz 6 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach
56 Kołazińska_Bieleń Magdalena Kraśnik Marsz 11 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach
57 Bieleń Paweł Kraśnik Marsz 11 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
58 Mazan Czesława Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
59 Sudoł Maria Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
60 Saj Elżbieta Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
61 Studnicki Ryszard Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
62 Kołodziej Halina Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
63 Król Grażyna Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
64 Kozak Teresa Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
65 Mazurkiewicz Krystyna Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
66 Styga Krystyna Kolbuszowa Marsz 6 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
LGT
67 Hiller Jerzy Lublin Marsz 6 km LGT
Lost in sport
68 Wosk Jacek Ryki Marsz 6 km Lost in sport
69 Timoszuk Dagmara Ryki Marsz 6 km Lost in sport
Lubelski Bank Spòłdzielczy
70 Guzek Małgorzata Puławy Marsz 11 km Lubelski Bank Spòłdzielczy
Lublin chodzi z kijkami
71 Słupczyńska Renata Lublin Marsz 6 km Lublin chodzi z kijkami
72 Słupczyński Cezary Lublin Marsz 6 km Lublin chodzi z kijkami
73 Łysiak Monika Lublin Marsz 6 km Lublin chodzi z kijkami
74 Chudzik Ewa Lublin Marsz 11 km Lublin chodzi z kijkami
Lublin chodzi z kijkami
75 Birska Bozena Lublin Marsz 11 km Lublin chodzi z kijkami
_BRAK NAZWY_
76 Żurowski Jacek Lublin Marsz 11 km
77 Dusza Elżbieta Annopol Marsz 6 km
78 Antczak Maja Puławy Marsz 11 km
79 Szkutnik Mariusz Puławy Marsz 11 km
80 Sura Teresa Annopol Marsz 6 km
81 Hiller Boguslaw Lublin Marsz 6 km
82 Gągorowska Sylwia Sandomierz Marsz 11 km
83 Soboń Maja Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
84 Piwowarska Agnieszka Duranów Marsz 6 km
85 Bróka Sławomir Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
86 Soboń Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
87 Kotowska Anna Opole Lubelskie Marsz 6 km
88 Pieprzowska Kamila Lublin Marsz 11 km
89 Żurowska Małgorzata Lublin Marsz 11 km
90 Woźniak Barbara Lublin Marsz 11 km
91 Kałaska Marta Garwolin Marsz 11 km
92 Borowska Katarzyna Kraśnik Marsz 11 km
93 Chmielewska Beata Zielonka Marsz 6 km
94 Jarzyna Beata Wola Trzydnicka Marsz 6 km
95 Suchora Marta Rzeczyca Ziemiańska Marsz 6 km
96 Anzlik Katarzyna Kraśnik Marsz 6 km
97 Chmiel Magdalena Kraśnik Marsz 11 km
98 Tęcza Justyna Kraśnik Marsz 11 km
99 Boryc Monika Kraśnik Marsz 11 km
100 Zięba Rafał Kraśnik Marsz 11 km
101 Bzymek Polańska Joanna Zaklików Marsz 11 km
102 Krzyżanowska Anna Zaklików Marsz 11 km
103 Babiracki Łukasz Dąbrowa Marsz 11 km
104 Woźniak Halina Annopol Marsz 6 km
105 Kobyra Grażyna Annopol Marsz 6 km
106 małodobry andrzej kolbuszowa Marsz 11 km
107 Małodobry Wioletta Kolbuszowa Marsz 11 km
108 Paćkowska Urszula Annopol Marsz 6 km
109 Janik Anna Trzydnik Mały Marsz 6 km
110 Puzio Agata ANNOPOL Marsz 6 km
111 Koczwara Ilona Annopol Marsz 6 km
112 Grębowiec-Kowalska Paulina Sandomierz Marsz 11 km
113 Kozera Małgorzata Jakubowice Marsz 11 km
114 Jaskot Elżbieta Annopol Marsz 11 km
115 Biernacka Monika Dębno Marsz 11 km
116 Trętowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz 6 km
117 Trętowicz Beata Kolbuszowa Marsz 6 km
118 Buwaj Aleksandra Krasnik Marsz 11 km
119 Piątowska Katarzyna Annopol Marsz 6 km
120 Jacniacka Krystyna Lublin Marsz 11 km
121 Berej Marcin Jastków Marsz 6 km
122 Berej Elwira Jastków Marsz 6 km
123 Cieślik Paweł Cieślik Kaśnik Marsz 11 km
124 Pluskwa-Bieniek Agnieszka Kraśnik Marsz 6 km


Wyświetleń: 2590

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ