Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
1 | Dul Cezary | Huta | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
2 | Dul Anna | Huta | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
3 | Gałuszkiewicz Zuzanna | Annopol | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
4 | Łojek Katarzyna | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
5 | Sobolewska Emilia | Annopol | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
6 | Sobolewska Agata | Annopol | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
7 | Siemionek Edyta | Zychówki | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
8 | Lipniacka Anna | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
9 | Gałuszkiewicz Joanna | Annopol | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
10 | Szaniawska Alicja | Wilkołaz | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
11 | Zając Agnieszka | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
12 | Ufniarz Marzena | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
13 | Lipniacki Jerzy | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
14 | Grzesik Karolina | Annopol | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
15 | Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena | Annopol | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
16 | Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech | Annopol | Marsz 6 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
Czar BezMiaru | |||||||||
17 | Grochal Norbert | Puławy | Marsz 11 km | Czar BezMiaru | |||||
18 | Krawczyk Elżbieta | Puławy | Marsz 11 km | Czar BezMiaru | |||||
Czar Bezmiaru | |||||||||
19 | Pyszczak Joanna | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
20 | Skorupka Maria | Puławy | Marsz 6 km | Czar Bezmiaru | |||||
21 | Ruta Krzysztof | Puławy | Marsz 6 km | Czar Bezmiaru | |||||
22 | Ruta Bożena | Puławy | Marsz 6 km | Czar Bezmiaru | |||||
23 | Tomczak Beata Tomczak | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
24 | Solecka Anna | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
25 | Miłek Maryla | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
26 | Bojarszczuk Jolanta | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
27 | Wojciechowski Paweł | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
28 | Stefan Julia | Sędziszów Małopolski | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
29 | Burchi Edoardo | Wrzawy | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
30 | Serafin Anna | Wrzawy | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
31 | Stefan Marek | Sędziszów Małopolski | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
32 | Oleś-Ferfecka Edyta | Ropczyce | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
Forma na Ostro | |||||||||
33 | Kietlińska Małgorzata | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
34 | Szwagulińska Jolanta Szwagulińska | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
35 | Kurbieko Marcin | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
36 | Jasińska Aneta | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
37 | Kurbieko Katarzyna | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||||||
38 | Kawęcka Dorota | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
39 | Wyskiel Anna | Dwikozy | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
40 | Pietruszka Iwona | Rzeczyca Mokra | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
41 | Strojewska Ewa | Rzeczyca Mokra | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
42 | Dąda Daria | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
43 | Rogozińska Magdalena | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
44 | Zdybek Renata | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
45 | Surma Teresa | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
46 | Nowicka Natalia | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
47 | Nowicka Elżbieta | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
48 | Kolec Agnieszka | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
49 | Mazur Jadwiga | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
50 | Antończyk Elżbieta | Dwikozy | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
51 | Wiśniowska Natalia | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
52 | Wiśniowska Alicja | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
53 | Gałęza Małgorzata | Dwikozy | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||||||
54 | Kułaga Marcin | Kraśnik | Marsz 6 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||
55 | Badura Iwona | Kraśnik | Marsz 6 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||
56 | Kołazińska_Bieleń Magdalena | Kraśnik | Marsz 11 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||
57 | Bieleń Paweł | Kraśnik | Marsz 11 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||
Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||||||
58 | Mazan Czesława | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
59 | Sudoł Maria | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
60 | Saj Elżbieta | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
61 | Studnicki Ryszard | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
62 | Kołodziej Halina | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
63 | Król Grażyna | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
64 | Kozak Teresa | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
65 | Mazurkiewicz Krystyna | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
66 | Styga Krystyna | Kolbuszowa | Marsz 6 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||
LGT | |||||||||
67 | Hiller Jerzy | Lublin | Marsz 6 km | LGT | |||||
Lost in sport | |||||||||
68 | Wosk Jacek | Ryki | Marsz 6 km | Lost in sport | |||||
69 | Timoszuk Dagmara | Ryki | Marsz 6 km | Lost in sport | |||||
Lubelski Bank Spòłdzielczy | |||||||||
70 | Guzek Małgorzata | Puławy | Marsz 11 km | Lubelski Bank Spòłdzielczy | |||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
71 | Słupczyńska Renata | Lublin | Marsz 6 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
72 | Słupczyński Cezary | Lublin | Marsz 6 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
73 | Łysiak Monika | Lublin | Marsz 6 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
74 | Chudzik Ewa | Lublin | Marsz 11 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
75 | Birska Bozena | Lublin | Marsz 11 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
76 | Żurowski Jacek | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
77 | Dusza Elżbieta | Annopol | Marsz 6 km | ||||||
78 | Antczak Maja | Puławy | Marsz 11 km | ||||||
79 | Szkutnik Mariusz | Puławy | Marsz 11 km | ||||||
80 | Sura Teresa | Annopol | Marsz 6 km | ||||||
81 | Hiller Boguslaw | Lublin | Marsz 6 km | ||||||
82 | Gągorowska Sylwia | Sandomierz | Marsz 11 km | ||||||
83 | Soboń Maja | Ostrowiec Świętokrzyski | Marsz 6 km | ||||||
84 | Piwowarska Agnieszka | Duranów | Marsz 6 km | ||||||
85 | Bróka Sławomir | Ostrowiec Świętokrzyski | Marsz 6 km | ||||||
86 | Soboń Rafał | Ostrowiec Świętokrzyski | Marsz 6 km | ||||||
87 | Kotowska Anna | Opole Lubelskie | Marsz 6 km | ||||||
88 | Pieprzowska Kamila | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
89 | Żurowska Małgorzata | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
90 | Woźniak Barbara | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
91 | Kałaska Marta | Garwolin | Marsz 11 km | ||||||
92 | Borowska Katarzyna | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
93 | Chmielewska Beata | Zielonka | Marsz 6 km | ||||||
94 | Jarzyna Beata | Wola Trzydnicka | Marsz 6 km | ||||||
95 | Suchora Marta | Rzeczyca Ziemiańska | Marsz 6 km | ||||||
96 | Anzlik Katarzyna | Kraśnik | Marsz 6 km | ||||||
97 | Chmiel Magdalena | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
98 | Tęcza Justyna | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
99 | Boryc Monika | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
100 | Zięba Rafał | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
101 | Bzymek Polańska Joanna | Zaklików | Marsz 11 km | ||||||
102 | Krzyżanowska Anna | Zaklików | Marsz 11 km | ||||||
103 | Babiracki Łukasz | Dąbrowa | Marsz 11 km | ||||||
104 | Woźniak Halina | Annopol | Marsz 6 km | ||||||
105 | Kobyra Grażyna | Annopol | Marsz 6 km | ||||||
106 | małodobry andrzej | kolbuszowa | Marsz 11 km | ||||||
107 | Małodobry Wioletta | Kolbuszowa | Marsz 11 km | ||||||
108 | Paćkowska Urszula | Annopol | Marsz 6 km | ||||||
109 | Janik Anna | Trzydnik Mały | Marsz 6 km | ||||||
110 | Puzio Agata | ANNOPOL | Marsz 6 km | ||||||
111 | Koczwara Ilona | Annopol | Marsz 6 km | ||||||
112 | Grębowiec-Kowalska Paulina | Sandomierz | Marsz 11 km | ||||||
113 | Kozera Małgorzata | Jakubowice | Marsz 11 km | ||||||
114 | Jaskot Elżbieta | Annopol | Marsz 11 km | ||||||
115 | Biernacka Monika | Dębno | Marsz 11 km | ||||||
116 | Trętowicz Aleksandra | Kolbuszowa | Marsz 6 km | ||||||
117 | Trętowicz Beata | Kolbuszowa | Marsz 6 km | ||||||
118 | Buwaj Aleksandra | Krasnik | Marsz 11 km | ||||||
119 | Piątowska Katarzyna | Annopol | Marsz 6 km | ||||||
120 | Jacniacka Krystyna | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
121 | Berej Marcin | Jastków | Marsz 6 km | ||||||
122 | Berej Elwira | Jastków | Marsz 6 km | ||||||
123 | Cieślik Paweł Cieślik | Kaśnik | Marsz 11 km | ||||||
124 | Pluskwa-Bieniek Agnieszka | Kraśnik | Marsz 6 km |
Wyświetleń: 4645