Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Olejko Radosław Żukowo 5km Bieg ESJA Team opłacono
2 Herkt Jakub Kwidzyn 5km Bieg opłacono
3 Herkt Jacek Kwidzyn 5km Bieg opłacono
4 Pe Marek Malbork 5km Nordic Walking opłacono
5 Piwarska Helena Malbork 5km Nordic Walking opłacono
6 STENKA AGNIESZKA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
7 ŻURAWSKA-FIAŁEK ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
8 BEDNAREK ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
9 BIELECKA MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
10 MUCHA MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
11 CHUDZIO DANUTA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
12 TORENC MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
13 PIECHOCKA ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
14 PIETRUSZEWSKA AGNIESZKA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
15 KĘDZIERSKA EDYTA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
16 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km Bieg opłacono
17 Żygenda Robert Gdynia 5km Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
18 Nowak-Markanicz Kasia Banino 5km Nordic Walking Olimpia Osowa opłacono
19 Sakwińska Julia Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
20 Dziweńka Beata Malbork 5km Bieg opłacono
21 Rudnik Natalia Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
22 Knitter Tomasz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
23 Kuśmierek Mateusz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
24 Kuśmierek Beata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
25 Kuśmierek Jan Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
26 Gibas Sławomir Elblag 5km Nordic Walking BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG opłacono
27 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Valdano Team opłacono
28 Horbach Bohdan Tczew 5km Bieg Press Glass Biegamy i Wspieram
29 Karpińska Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking opłacono
30 Jankowska Beata Pasłęk 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
31 Nazarewicz Barbara Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
32 Stańczak Edward Malbork 5km Nordic Walking opłacono
33 Kozłowska Alina Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
34 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
35 Szewczyk Mirosław Sztutowo 5km Bieg opłacono
36 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
37 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
38 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
39 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
40 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5km Nordic Walking opłacono
41 Watkowska Wiktoria Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
42 Żygenda Anna Gdynia 5km Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
43 Kogut Piotr Kwidzyn 5km Bieg opłacono
44 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5km Nordic Walking
45 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
46 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 5km Bieg opłacono
47 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km Bieg opłacono
48 Łubkowska Graźyna Gdańsk 5km Bieg opłacono
49 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5km Bieg opłacono
50 Świerczyńska Joanna Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
51 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
52 Koralewska Irena Sadlinki 5km Bieg
53 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
54 Pouch Martyna REDA 5km Nordic Walking ASPW
55 Paruszewska Agnieszka REDA 5km Nordic Walking
56 Kossakowska. Wirtualnie Magdalena Izabella Elbląg 5km Bieg Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
57 Ruszkowska Bożena Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
58 MIŁECKA EDYTA BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
59 Mikołajczyk Anna Rotmanka 5km Bieg opłacono
60 Widanka Diana Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
61 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
62 Michaluk Damian Łosice 5km Bieg SHA-LE-NI opłacono
63 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
64 Górska Katarzyna Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
65 Pękalska Monika Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
66 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking XV Koło PZERiI Dywity
67 Haftkowska Izabela Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
68 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
69 Gorczyńska Anna Malbork 5km Nordic Walking opłacono
70 NERC DOROTA RUMIA 5km Nordic Walking opłacono
71 Czarnecki Mateusz Stobiec 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
72 Fiszer Justyna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
73 Watkowska Anna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
74 Jankowski Mateusz Elbląg 5km Bieg :)
75 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
76 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
77 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km Nordic Walking opłacono
78 Nowy Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking ESJA Team
79 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 5km Nordic Walking ESJA Team
80 Wójcik Piotr PRABUTY 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
81 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
82 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
83 Panek Aneta Kosakowo 5km Nordic Walking ESJATeam opłacono
84 Rudek Małgorzata Rumia 5km Bieg opłacono
85 Strzelecka Paulina Malbork 5km Nordic Walking opłacono
86 Zientkiewicz Witold Banino 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
87 Zientkiewicz Aga Banino 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
88 Brzozowska Iwona Unisław 5km Bieg Przebiegli Unisław i Okolice
89 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Nordic Walking Elite Team opłacono


Wyświetleń: 5512

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ