Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Olejko Radosław Żukowo Polska 5km Bieg ESJA Team opłacono
2 Herkt Jakub Kwidzyn Polska 5km Bieg opłacono
3 Herkt Jacek Kwidzyn Polska 5km Bieg opłacono
4 Pe Marek Malbork Polska 5km Nordic Walking opłacono
5 Piwarska Helena Malbork Polska 5km Nordic Walking opłacono
6 Kucharczyk Adam Kmiecin Polska 5km Bieg opłacono
7 Nowak-Markanicz Kasia Banino Polska 5km Nordic Walking Olimpia Osowa opłacono
8 Sakwińska Julia Mikoszewo Polska 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
9 Dziweńka Beata Malbork Polska 5km Bieg opłacono
10 Rudnik Natalia Dziemiany Polska 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
11 Knitter Tomasz Dziemiany Polska 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
12 Kuśmierek Mateusz Dziemiany Polska 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
13 Kuśmierek Beata Dziemiany Polska 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
14 Kuśmierek Jan Dziemiany Polska 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
15 Gibas Sławomir Elblag Polska 5km Nordic Walking BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG opłacono
16 Kaszubowski Zenon Malbork Polska 5km Bieg Valdano Team opłacono
17 Karpińska Katarzyna Gdynia Polska 5km Nordic Walking opłacono
18 Jankowska Beata Pasłęk Polska 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
19 Nazarewicz Barbara Elblag Polska 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
20 Stańczak Edward Malbork Polska 5km Nordic Walking opłacono
21 Kozłowska Alina Elbląg Polska 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
22 Lewandowski Roman Kwidzyn Polska 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
23 Szewczyk Mirosław Sztutowo Polska 5km Bieg opłacono
24 Wądołowski Sławomir Braniewo Polska 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
25 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Polska 5km Nordic Walking opłacono
26 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Polska 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
27 Jankowski Marcin Elbląg Polska 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
28 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Polska 5km Nordic Walking opłacono
29 Watkowska Wiktoria Mikoszewo Polska 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
30 Kogut Piotr Kwidzyn Polska 5km Bieg opłacono
31 SALEWSKI JAN GDYNIA Polska 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
32 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Polska 5km Bieg opłacono
33 Karpiński Zbigniew Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono
34 Łubkowska Graźyna Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono
35 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Polska 5km Bieg opłacono
36 Świerczyńska Joanna Elbląg Polska 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
37 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Polska 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
38 Hapke Tomasz Wilkowo Polska 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
39 Kossakowska. Wirtualnie Magdalena Izabella Elbląg Polska 5km Bieg Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
40 Ruszkowska Bożena Elbląg Polska 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
41 MIŁECKA EDYTA BRONOWO Polska 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
42 Mikołajczyk Anna Rotmanka Polska 5km Bieg opłacono
43 Widanka Diana Stegna Polska 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
44 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin Polska 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
45 Michaluk Damian Łosice Polska 5km Bieg SHA-LE-NI opłacono
46 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Polska 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
47 Górska Katarzyna Elbląg Polska 5km Nordic Walking opłacono
48 Pękalska Monika Elbląg Polska 5km Nordic Walking opłacono
49 Haftkowska Izabela Stegna Polska 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
50 Szpilman Katarzyna Gdynia Polska 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
51 Gorczyńska Anna Malbork Polska 5km Nordic Walking opłacono
52 NERC DOROTA RUMIA Polska 5km Nordic Walking opłacono
53 Czarnecki Mateusz Stobiec Polska 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
54 Fiszer Justyna Mikoszewo Polska 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
55 Watkowska Anna Mikoszewo Polska 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
56 Białk Roman Gdańsk Polska 5km Nordic Walking opłacono
57 Toporek Rafał Przodkowo Polska 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
58 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Polska 5km Nordic Walking opłacono
59 Wójcik Piotr PRABUTY Polska 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
60 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Polska 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
61 Świsłocka Ewa Mikoszewo Polska 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
62 Panek Aneta Kosakowo Polska 5km Nordic Walking ESJATeam opłacono
63 Rudek Małgorzata Rumia Polska 5km Bieg opłacono
64 Strzelecka Paulina Malbork Polska 5km Nordic Walking opłacono
65 Zientkiewicz Witold Banino Polska 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
66 Zientkiewicz Aga Banino Polska 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
67 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska 5km Nordic Walking Elite Team opłacono


Wyświetleń: 6289

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ