Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNAREK ANNA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
2 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
3 | BIELECKA MAŁGORZATA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
4 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | 5km Bieg | Przebiegli Unisław i Okolice | |
5 | CHUDZIO DANUTA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
6 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
7 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
8 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
9 | Gibas Sławomir | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking | BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG | opłacono |
10 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
11 | Górska Katarzyna | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
12 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
13 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
14 | Haftkowska Izabela | Stegna | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
15 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
16 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5km Bieg | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
17 | Herkt Jacek | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
18 | Herkt Jakub | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
19 | Horbach Bohdan | Tczew | Ukraina | 5km Bieg | Press Glass Biegamy i Wspieram | |
20 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
21 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
22 | Jankowski Mateusz | Elbląg | Polska | 5km Bieg | :) | |
23 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
24 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
25 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 5km Bieg | Valdano Team | opłacono |
26 | KĘDZIERSKA EDYTA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
27 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
28 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
29 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
30 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | 5km Bieg | ||
31 | Kossakowska. Wirtualnie Magdalena Izabella | Elbląg | Polska | 5km Bieg | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono |
32 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
33 | Kozłowska Alina | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
34 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
35 | Kuśmierek Beata | Dziemiany | Polska | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
36 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
37 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | Polska | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
38 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
39 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
40 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | 5km Bieg | SHA-LE-NI | opłacono |
41 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
42 | MIŁECKA EDYTA | BRONOWO | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
43 | MUCHA MAŁGORZATA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
44 | Nazarewicz Barbara | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
45 | NERC DOROTA | RUMIA | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
46 | Nowak-Markanicz Kasia | Banino | Polska | 5km Nordic Walking | Olimpia Osowa | opłacono |
47 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking | ESJA Team | |
48 | Olejko Radosław | Żukowo | Polska | 5km Bieg | ESJA Team | opłacono |
49 | Panek Aneta | Kosakowo | Polska | 5km Nordic Walking | ESJATeam | opłacono |
50 | Paruszewska Agnieszka | REDA | Polska | 5km Nordic Walking | ||
51 | Pe Marek | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
52 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
53 | Pękała Bieg Wirtualny Piotr | Koszalin | Polska | 5km Bieg | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono |
54 | PIECHOCKA ANNA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
55 | PIETRUSZEWSKA AGNIESZKA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
56 | Piwarska Helena | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
57 | Pouch Martyna | REDA | Polska | 5km Nordic Walking | ASPW | |
58 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
59 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
60 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
61 | Rudnik Natalia | Dziemiany | Polska | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
62 | Rudowska Dominika Rudowska | Sopot | Polska | 5km Nordic Walking | ESJA Team | |
63 | Ruszkowska Bożena | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
64 | Sakwińska Julia | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
65 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 5km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
66 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
67 | STENKA AGNIESZKA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
68 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
69 | Świerczyńska Joanna | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
70 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna | Face Nordic Walking Team | |
71 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna | Face Nordic Walking Team | |
72 | Szewczyk Mirosław | Sztutowo | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
73 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking | ESJA Team | opłacono |
74 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Polska | 5km Nordic Walking | XV Koło PZERiI Dywity | |
75 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono |
76 | TORENC MAŁGORZATA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
77 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
78 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | 5km Bieg | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
79 | Watkowska Anna | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
80 | Watkowska Wiktoria | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
81 | Widanka Diana | Stegna | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna | ||
82 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | Polska | 5km Nordic Walking | ||
83 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | 5km Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
84 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5km Nordic Walking | ESJA Team | opłacono |
85 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5km Nordic Walking | ESJA Team | opłacono |
86 | ŻURAWSKA-FIAŁEK ANNA | POLSKA | Polska | 5km Nordic Walking | EKG | |
87 | Żygenda Anna | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | |
88 | Żygenda Robert | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | |
89 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono |
Wyświetleń: 8405