Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 5km Bieg opłacono
2 Kurianowicz Wiesław Borkowo 5km Nordic Walking opłacono
3 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
4 MIŁECKA EDYTA BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
5 SAREK GRZEGORZ BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
6 SAREK BARBARA BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
7 Krużycka Aleksandra Częstochowa 5km Nordic Walking Elblaskie wlóczykije opłacono
8 Stachowicz Joanna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
9 Stachowicz Marcin Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
10 Turzyńska - Stopa Maria Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
11 Kuśmierek Jan Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
12 Kuśmierek Beata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
13 Kuśmierek Mateusz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
14 Knitter Tomasz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
15 Rudnik Natalia Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
16 Wirkus Anna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
17 Wojtasik Aldona Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
18 Nazarewicz Barbara Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
19 Ruszkowska Bożena Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
20 Przyborowska Ewa Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije
21 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
22 Łapiński Leszek Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
23 Kozłowska Alina Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
24 Wolna Urszula Elbląg 5km Nordic Walking KS "Elbląskie Włóczy-Kije" opłacono
25 Śliwiński Tadeusz Elbląg 5km Bieg opłacono
26 Kmita Sylwia Elbląg 5km Bieg opłacono
27 Utrata Halina Elbląg 5km Nordic Walking Elblaskie wlóczykije opłacono
28 Utrata Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking Elblaskie wlóczykije opłacono
29 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg Gmina Elblag-Elektromet
30 Pękalska Monika Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
31 Świerczyńska Joanna Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
32 Górska Katarzyna Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
33 Jankowski Mateusz Elbląg 5km Bieg DominTeam
34 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG 5km Nordic Walking Elblaskie wlóczykije opłacono
35 Manthey Marcin Gdańsk 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
36 Rampczyk Beata Gdańsk 5km Nordic Walking Olimpia Osowa Edyta Kędzierska opłacono
37 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km Bieg opłacono
38 Unton Katarzyna Gdańsk 5km Nordic Walking EKG Edyta Kedzierska Olimpia Osowa opłacono
39 Łubkowska Graźyna Gdańsk 5km Bieg opłacono
40 Ochocka Patrycja Gdańsk 5km Nordic Walking EKG Edyta Kedzierska Olimpia Osowa
41 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking opłacono
42 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
43 Karpińska Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking opłacono
44 Towarnicka Izabela Gdynia 5km Nordic Walking Team Deaf opłacono
45 Żygenda Anna Gdynia 5km Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
46 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking Esja Team opłacono
47 Przybylska. Aleksandra Gdynia 5km Bieg Elite Team
48 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Nordic Walking Elite Team opłacono
49 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
50 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg opłacono
51 Jankowski Karol Iława 5km Bieg BGS IŁAWA opłacono
52 KUBUS ZBIGNIEW JEZIERNIK 5km Nordic Walking opłacono
53 Litewska Joanna Juszkowo 5km Nordic Walking Team Deaf
54 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km Bieg opłacono
55 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
56 korzec Anna korzec Kwidzyn 5km Nordic Walking
57 Kogut Piotr Kwidzyn 5km Bieg opłacono
58 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn 5km Bieg opłacono
59 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
60 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
61 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
62 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
63 Herkt Jacek Kwidzyn 5km Bieg opłacono
64 Herkt Kajetan Kwidzyn 5km Bieg opłacono
65 Płotka-Wasylka Justyna Luzino 5km Nordic Walking Dziobaki Team
66 Piwarska Helena Malbork 5km Nordic Walking opłacono
67 Pe Marek Malbork 5km Nordic Walking opłacono
68 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Valdano Team opłacono
69 Dziweńka Beata Malbork 5km Bieg
70 Gorczyńska Anna Malbork 5km Nordic Walking opłacono
71 Strzelecka Paulina Malbork 5km Nordic Walking
72 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg
73 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
74 Watkowska Anna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
75 Watkowska Wiktoria Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
76 Sakwińska Julia Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
77 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
78 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
79 Fiszer Justyna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
80 Satkiewicz Piotr Pasłęk 5km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono
81 Jankowska Beata Pasłęk 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
82 Wójcik Piotr PRABUTY 5km Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono
83 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
84 Rudek Małgorzata Rumia 5km Bieg opłacono
85 NERC DOROTA RUMIA 5km Nordic Walking opłacono
86 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5km Nordic Walking opłacono
87 Koralewska Irena Sadlinki 5km Bieg
88 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km Nordic Walking opłacono
89 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
90 Haftkowska Izabela Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
91 Czarnecki Mateusz Stobiec 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
92 HALMAN GABRIELA SULMIN 5km Nordic Walking opłacono
93 Jabłonowska Anita Tolkmicko 5km Nordic Walking KS "Elbląskie Włóczy-Kije" opłacono
94 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
95 Olejko Radoslaw Zukowo 5km Nordic Walking ESJA TEAM
96 Reseman Sylwia Zukowo 5km Nordic Walking ESJA TEAM
97 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5km Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 2080

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ