Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozłowska Alina Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
2 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km Nordic Walking opłacono
3 Gonia Krzysztof Banino 5km Nordic Walking To my opłacono
4 GIBAS JOANNA ELBLĄG 5km Nordic Walking BAŻANT NW ELBLĄG opłacono
5 GIBAS SŁAWOMIR ELBLĄG 5km Nordic Walking BAŻANT NW ELBLĄG opłacono
6 Herkt Mirosława Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
7 Herkt Jacek Herkt Kwidzyn 5km Bieg opłacono
8 Kuśmierek Mateusz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
9 Wirkus Anna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
10 Kuśmierek Jan Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
11 Kuśmierek Beata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
12 Pe Marek Malbork 5km Nordic Walking opłacono
13 Piwarska Helena Malbork 5km Nordic Walking opłacono
14 Reliszka Agnieszka Łódź 5km Nordic Walking opłacono
15 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
16 Stachowicz Marcin Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
17 Stachowicz Joanna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
18 Prasal Konrad Łódź 5km Bieg opłacono
19 Prasal Artur Łódź 5km Bieg opłacono
20 Towarnicka Izabela Gdynia 5km Nordic Walking Team Deaf opłacono
21 Szewczyk Mirosław Sztutowo 5km Bieg opłacono
22 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
23 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
24 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
25 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
26 Wiśniewska Teresa Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
27 Łapiński Leszek Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
28 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
29 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
30 Sakwińska Julia Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna SP MIKOSZEWO
31 Jabłonowska Anita Tolkmicko 5km Nordic Walking KS "Elbląskie Włóczy-Kije" opłacono
32 Wolna Urszula Elbląg 5km Nordic Walking KS "Elbląskie Włóczy-Kije" opłacono
33 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg opłacono
34 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 5km Nordic Walking LKS Zantyr Sztum opłacono
35 Kmita Sylwia Elbląg 5km Bieg opłacono
36 Śliwiński Tadeusz Elbląg 5km Bieg opłacono
37 Wiaderski Wojciech Junoszyno 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
38 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG 5km Nordic Walking opłacono
39 Kwidzińska Karolina Gdynia 5km Nordic Walking
40 Rudek Małgorzata Rumia 5km Bieg opłacono
41 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
42 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km Bieg Krioterapia GDANSK opłacono
43 Malek Andrzej Koscierzyna 5km Bieg Atlas Running Team opłacono
44 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn 5km Bieg opłacono
45 Krużycka Aleksandra Elbląg 5km Nordic Walking Klub Elblaskie wlóczykije opłacono
46 Czarnecka Ewa Stobiec 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
47 Świerczyńska Joanna Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
48 Wyszyńska Małgorzata Wyszków 5km Bieg KB Wyszków opłacono
49 Górska Katarzyna Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
50 Pękalska Monika Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
51 Rzepa Maciej Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
52 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5km Nordic Walking opłacono
53 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5km Nordic Walking opłacono
54 Wiaderska Grażyna Junoszyno 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
55 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 5km Bieg opłacono
56 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Bieg Elite Team opłacono
57 Matczuk Agnieszka Braniewo 5km Bieg Rozbiegane Braniewo opłacono
58 Satkiewicz Piotr Pasłęk 5km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono
59 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Valdano Team opłacono
60 Łubkowska Graźyna Gdańsk 5km Bieg opłacono
61 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking opłacono
62 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5km Bieg opłacono
63 Nazarewicz Barbara Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
64 Ruszkowska Bożena Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
65 Drzażdżyńska Beata MIKOSZEWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
66 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
67 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
68 Strzelecka Paulina Malbork 5km Nordic Walking opłacono
69 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 5km Bieg opłacono
70 Kogut Piotr Kwidzyn 5km Bieg opłacono
71 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km Bieg opłacono
72 Karpińska Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking opłacono
73 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
74 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
75 KUBUS ZBIGNIEW JEZIERNIK 5km Nordic Walking opłacono
76 MIŁECKA EDYTA BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
77 SAREK GRZEGORZ BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
78 Sarek Barbara BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
79 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
80 Celej Nastazja Drewnica 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
81 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
82 Haftkowska Izabela Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
83 Gorczyńska Anna Malbork 5km Nordic Walking opłacono
84 Wójcik Piotr PRABUTY 5km Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono
85 Czarnecki Mateusz Stobiec 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
86 Fiszer Justyna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
87 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
88 Kacprzak Radosław Łódź 5km Bieg Klub Biegacza Provident opłacono


Wyświetleń: 4176

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ