Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karpińska Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking opłacono
2 Celej Nastazja Drewnica 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
3 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG 5km Nordic Walking opłacono
4 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5km Nordic Walking opłacono
5 Prasal Artur Łódź 5km Bieg opłacono
6 Drzażdżyńska Beata MIKOSZEWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
7 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km Nordic Walking opłacono
8 Prasal Konrad Łódź 5km Bieg opłacono
9 Sarek Barbara BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
10 Wiaderski Wojciech Junoszyno 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
11 SAREK GRZEGORZ BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
12 MIŁECKA EDYTA BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
13 KUBUS ZBIGNIEW JEZIERNIK 5km Nordic Walking opłacono
14 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn 5km Bieg opłacono
15 Śliwiński Tadeusz Elbląg 5km Bieg opłacono
16 Kmita Sylwia Elbląg 5km Bieg opłacono
17 Kozłowska Alina Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
18 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 5km Bieg opłacono
19 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg opłacono
20 Kuncewicz Monika Gdańsk 5km Nordic Walking
21 Kogut Piotr Kwidzyn 5km Bieg opłacono
22 Haftkowska Izabela Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
23 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
24 Reliszka Agnieszka Łódź 5km Nordic Walking opłacono
25 Piwarska Helena Malbork 5km Nordic Walking opłacono
26 Pe Marek Malbork 5km Nordic Walking opłacono
27 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5km Nordic Walking opłacono
28 Rudek Małgorzata Rumia 5km Bieg opłacono
29 Herkt Jacek Herkt Kwidzyn 5km Bieg opłacono
30 Herkt Mirosława Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
31 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 5km Bieg opłacono
32 Czarnecki Mateusz Stobiec 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
33 Gorczyńska Anna Malbork 5km Nordic Walking opłacono
34 Pękalska Monika Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
35 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5km Bieg opłacono
36 Górska Katarzyna Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
37 Koralewska Irena Sadlinki 5km Bieg
38 Szewczyk Mirosław Sztutowo 5km Bieg opłacono
39 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking opłacono
40 Sowa Renata Elbląg 5km Bieg
41 SOWA Sylwester Elbląg 5km Bieg
42 Strzelecka Paulina Malbork 5km Nordic Walking opłacono
43 Wiaderska Grażyna Junoszyno 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
44 Czarnecka Ewa Stobiec 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
45 NERC DOROTA RUMIA 5km Nordic Walking
46 Kwidzińska Karolina Gdynia 5km Nordic Walking
47 Łubkowska Graźyna Gdańsk 5km Bieg opłacono
48 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km Bieg opłacono
49 Fiszer Justyna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
50 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
51 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
52 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg Gmina Elblag-Elektromet
53 Malek Andrzej Koscierzyna 5km Bieg Atlas Running Team opłacono
54 GIBAS SŁAWOMIR ELBLĄG 5km Nordic Walking BAŻANT NW ELBLĄG opłacono
55 GIBAS JOANNA ELBLĄG 5km Nordic Walking BAŻANT NW ELBLĄG opłacono
56 Stachowicz Joanna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
57 Stachowicz Marcin Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
58 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
59 Kuśmierek Beata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
60 Kuśmierek Jan Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
61 Wirkus Anna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
62 Kuśmierek Mateusz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
63 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
64 Litewska Joanna Juszkowo 5km Nordic Walking Deaf team
65 Jankowski Mateusz Elbląg 5km Bieg DominTeam
66 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Bieg Elite Team opłacono
67 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking ESJA Team
68 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
69 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
70 Wyszyńska Małgorzata Wyszków 5km Bieg KB Wyszków opłacono
71 Kacprzak Radosław Łódź 5km Bieg Klub Biegacza Provident opłacono
72 Krużycka Aleksandra Elbląg 5km Nordic Walking Klub Elblaskie wlóczykije opłacono
73 Łapiński Leszek Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
74 Wiśniewska Teresa Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
75 Rzepa Maciej Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
76 Ruszkowska Bożena Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
77 Nazarewicz Barbara Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
78 Świerczyńska Joanna Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
79 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km Bieg Krioterapia GDANSK opłacono
80 Wolna Urszula Elbląg 5km Nordic Walking KS "Elbląskie Włóczy-Kije" opłacono
81 Jabłonowska Anita Tolkmicko 5km Nordic Walking KS "Elbląskie Włóczy-Kije" opłacono
82 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
83 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
84 Wójcik Piotr PRABUTY 5km Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono
85 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 5km Nordic Walking LKS Zantyr Sztum opłacono
86 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
87 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
88 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
89 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
90 Brzozowska Iwona Unisław 5km Bieg Przebiegli Unisław i Okolice
91 Matczuk Agnieszka Braniewo 5km Bieg Rozbiegane Braniewo opłacono
92 Satkiewicz Piotr Pasłęk 5km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono
93 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
94 Sakwińska Julia Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna SP MIKOSZEWO
95 Towarnicka Izabela Gdynia 5km Nordic Walking Team Deaf opłacono
96 Gonia Krzysztof Banino 5km Nordic Walking To my opłacono
97 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
98 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Valdano Team opłacono


Wyświetleń: 5341

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ