Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Atlas Running Team
1 Malek Andrzej Koscierzyna 5km Bieg Atlas Running Team opłacono
BAŻANT NW ELBLĄG
2 GIBAS JOANNA ELBLĄG 5km Nordic Walking BAŻANT NW ELBLĄG opłacono
3 GIBAS SŁAWOMIR ELBLĄG 5km Nordic Walking BAŻANT NW ELBLĄG opłacono
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
4 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
5 Kuśmierek Mateusz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
6 Wirkus Anna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
7 Kuśmierek Jan Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
8 Kuśmierek Beata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
9 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
10 Stachowicz Marcin Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
11 Stachowicz Joanna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
Deaf team
12 Litewska Joanna Juszkowo 5km Nordic Walking Deaf team
DominTeam
13 Jankowski Mateusz Elbląg 5km Bieg DominTeam
ESJA Team
14 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking ESJA Team
Elite Team
15 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Bieg Elite Team opłacono
Face Nordic Walking Team
16 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
17 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
Gmina Elblag-Elektromet
18 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg Gmina Elblag-Elektromet
KB Wyszków
19 Wyszyńska Małgorzata Wyszków 5km Bieg KB Wyszków opłacono
KS "Elbląskie Włóczy-Kije"
20 Jabłonowska Anita Tolkmicko 5km Nordic Walking KS "Elbląskie Włóczy-Kije" opłacono
21 Wolna Urszula Elbląg 5km Nordic Walking KS "Elbląskie Włóczy-Kije" opłacono
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
22 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
KWIDZYN BIEGA
23 Wójcik Piotr PRABUTY 5km Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono
Klub Biegacza Provident
24 Kacprzak Radosław Łódź 5km Bieg Klub Biegacza Provident opłacono
Klub Elblaskie wlóczykije
25 Krużycka Aleksandra Elbląg 5km Nordic Walking Klub Elblaskie wlóczykije opłacono
Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije
26 Wiśniewska Teresa Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
27 Łapiński Leszek Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
28 Świerczyńska Joanna Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
29 Rzepa Maciej Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
30 Nazarewicz Barbara Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
31 Ruszkowska Bożena Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
Krioterapia GDANSK
32 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km Bieg Krioterapia GDANSK opłacono
Kwidzyn Biega
33 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
LKS ZANTYR SZTUM
34 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
35 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
LKS Zantyr Sztum
36 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 5km Nordic Walking LKS Zantyr Sztum opłacono
Nordic Walking Pasłęk
37 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
Polipack Team GWE
38 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
Przebiegli Unisław i Okolice
39 Brzozowska Iwona Unisław 5km Bieg Przebiegli Unisław i Okolice
Rozbiegane Braniewo
40 Matczuk Agnieszka Braniewo 5km Bieg Rozbiegane Braniewo opłacono
Rozbiegany Pasłęk
41 Satkiewicz Piotr Pasłęk 5km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono
SP MIKOSZEWO
42 Sakwińska Julia Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna SP MIKOSZEWO
SP Manowo /SOSW Koszalin
43 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
Team Deaf
44 Towarnicka Izabela Gdynia 5km Nordic Walking Team Deaf opłacono
To my
45 Gonia Krzysztof Banino 5km Nordic Walking To my opłacono
Traktor team gm kwidzyn
46 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
Valdano Team
47 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Valdano Team opłacono
_BRAK NAZWY_
48 Kozłowska Alina Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
49 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km Nordic Walking opłacono
50 SOWA Sylwester Elbląg 5km Bieg
51 Sowa Renata Elbląg 5km Bieg
52 Herkt Mirosława Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
53 Herkt Jacek Herkt Kwidzyn 5km Bieg opłacono
54 Pe Marek Malbork 5km Nordic Walking opłacono
55 Piwarska Helena Malbork 5km Nordic Walking opłacono
56 Reliszka Agnieszka Łódź 5km Nordic Walking opłacono
57 Prasal Konrad Łódź 5km Bieg opłacono
58 Prasal Artur Łódź 5km Bieg opłacono
59 Szewczyk Mirosław Sztutowo 5km Bieg opłacono
60 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
61 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg opłacono
62 Kmita Sylwia Elbląg 5km Bieg opłacono
63 Śliwiński Tadeusz Elbląg 5km Bieg opłacono
64 Wiaderski Wojciech Junoszyno 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
65 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG 5km Nordic Walking opłacono
66 Kwidzińska Karolina Gdynia 5km Nordic Walking
67 Rudek Małgorzata Rumia 5km Bieg opłacono
68 Kuncewicz Monika Gdańsk 5km Nordic Walking
69 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn 5km Bieg opłacono
70 NERC DOROTA RUMIA 5km Nordic Walking
71 Czarnecka Ewa Stobiec 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
72 Koralewska Irena Sadlinki 5km Bieg
73 Górska Katarzyna Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
74 Pękalska Monika Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
75 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5km Nordic Walking opłacono
76 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5km Nordic Walking opłacono
77 Wiaderska Grażyna Junoszyno 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
78 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 5km Bieg opłacono
79 Łubkowska Graźyna Gdańsk 5km Bieg opłacono
80 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking opłacono
81 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5km Bieg opłacono
82 Drzażdżyńska Beata MIKOSZEWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
83 Strzelecka Paulina Malbork 5km Nordic Walking opłacono
84 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 5km Bieg opłacono
85 Kogut Piotr Kwidzyn 5km Bieg opłacono
86 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km Bieg opłacono
87 Karpińska Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking opłacono
88 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
89 KUBUS ZBIGNIEW JEZIERNIK 5km Nordic Walking opłacono
90 MIŁECKA EDYTA BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
91 SAREK GRZEGORZ BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
92 Sarek Barbara BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
93 Celej Nastazja Drewnica 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
94 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
95 Haftkowska Izabela Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
96 Gorczyńska Anna Malbork 5km Nordic Walking opłacono
97 Czarnecki Mateusz Stobiec 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
98 Fiszer Justyna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna


Wyświetleń: 4306

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ