Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kasperczyk Kinga Chorzów Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
2 Sawecki Grzegorz Będzin Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
3 Krawczyk Dariusz Ruda Śląska Polska Marsz NW 5 km Wartkie Pierony opłacono on-line
4 Stolarski Paweł Czechowice-Dziedzice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
5 Kozielska Magdalena Warszawa Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
6 Dąbrowski Łukasz Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
7 Lidke Zuzanna Ruda Śląska Polska Bieg na 10 km Slow Jogging Gliwice opłacono
8 Gwara Marta Czeladź Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
9 Griman Joanna Rybnik Polska Bieg na 10 km Mojżysz Team/ERIGO opłacono on-line
10 Rosół Adrian Piekary Śląskie Polska Bieg na 10 km Shark Top Team Bytom opłacono on-line
11 Graboń Karolina Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
12 Kuśmierczyk Jacek Zabrze Polska Bieg na 5 km opłacono
13 Strączek Jan Radlin Polska Bieg na 5 km opłacono
14 Wojnowska Anna Knurów Polska Bieg na 5 km opłacono
15 Mendyk Przemysław Bobrek Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
16 Kobielska Grażyna Siemianowice Śląskie Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
17 Werner Mariola Molna Polska Bieg na 5 km opłacono
18 Dragan Marek Kędzierzyn-Koźle Polska Marsz NW 5 km Klub Ziomali opłacono on-line
19 Dragan Justyna Kędzierzyn-Koźle Polska Marsz NW 5 km Klub Ziomali opłacono on-line
20 Fedorowicz Marta Pyskowice Polska Marsz NW 5 km Klub Ziomali opłacono on-line
21 FILIPCZYK - SIKORA JOLANTA KATOWICE Polska Bieg na 5 km opłacono
22 Udro Przemysław Pyskowice Polska Marsz NW 5 km Klub Ziomali opłacono on-line
23 Darska Katarzyna Zawiercie Polska Bieg na 10 km Leśni Olimpijczycy opłacono on-line
24 Janowski Piotr Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
25 Janowski Michał Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono
26 Bara Anna Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
27 Byczek Magdalena Olkusz Polska Bieg na 10 km MUKS Ilkus Olkusz opłacono
28 Gajewska Izabela Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
29 Gajewski Jacek Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
30 Studencka Karolina Żywiec Polska Bieg na 10 km ***** *** opłacono on-line
31 Romańska Klaudia Dabrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km opłacono
32 Gwara Radosław Czeladź Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
33 Muszyńska Bożena Bieruń Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
34 Muszyński Piotr Bieruń Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
35 Banaś Mateusz Katowice Polska Bieg na 10 km Cyborg Maraton opłacono on-line
36 Ludwig Dorota chorzów Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
37 Męczkowska Aleksandra Chorzów Polska Bieg na 5 km opłacono
38 Swoboda Jacek Piekary Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
39 Szulcek Dorota Zabrze Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
40 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
41 Baran Mateusz Sosnowiec Polska Marsz NW 5 km Sp 29 opłacono on-line
42 Profus Robert Katowice Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
43 Profus Katarzyna Katowice Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
44 Błach Agnieszka Kraków Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
45 Gostyńska Weronika Kraków Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
46 Chrobasik Monika Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
47 Szczepanik Izabela Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
48 Śmiejka Seweryn Będzin Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
49 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
50 Prusak Mateusz Katowice Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
51 Prusak Magdalena Katowice Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
52 KOCH KRZYSTOF Katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
53 Kwarcińska Maria Katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
54 Michalak-Jurzyca Sandra Ruda Śląska Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
55 Małecka-Smyk Beata Katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
56 Mysiak Krzysztof Katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
57 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 5 km
58 Mrowiec Marta Katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
59 Gajewski Mateusz KATOWICE Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
60 Gajewski Marek Katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
61 sułkowski aleksander katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
62 Paszkowski Mariusz Gródków Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
63 Wójtowicz-Paszkowska Monika Gródków Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
64 Batejko Marta Chorzów Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
65 Inglese Giusy Siemianowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
66 Krochmalska Jagoda Bytom Polska Bieg na 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
67 Górska Agnieszka Katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
68 Bizuga Magda Katowice Polska Bieg na 5 km BDB Team opłacono on-line
69 Bomba Maciej Ruda Śląska Polska Bieg na 10 km SznapsRunners opłacono on-line
70 Bojda Jakub Ruda Śląska Polska Bieg na 10 km SznapsRunners opłacono on-line
71 Kaczmarczyk Klaudia Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono
72 Feluks Barbara Bytom Polska Marsz NW 5 km SZTURM opłacono
73 Barczyk Katarzyna Chorzów Polska Bieg na 5 km Press Focus opłacono on-line
74 Chojnowska Magdalena Będzin Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
75 Kowalska Karolina Ruda Śląska Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
76 Sonnenfeld Marek Katowice Polska Marsz NW 5 km
77 Hruby Anna Siemianowice Śląskie Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
78 Stankiewicz Łukasz Zabrze Polska Bieg na 5 km opłacono
79 Sonnenfeld Elżbieta Katowice Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
80 Sichma Karol Świętochłowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
81 Ogłaza Mateusz Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
82 Ogłaza Joanna Katowice Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
83 Ogłaza Marek Katowice Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
84 Wrodarczyk Tomasz Piekary Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
85 Kłobusiński Marek Chorzów Polska Bieg na 5 km Press Focus opłacono on-line
86 Barczyk Norbert Chorzów Polska Marsz NW 5 km Press Focus opłacono on-line
87 Słonina Patryk Zabrze Polska Bieg na 10 km
88 Gładyś Natalia Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
89 Moszyk Hania Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 5 km
90 Rybak Tomasz Ruda Śląska Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
91 Rogala Zuzanna Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 5 km MERITUM opłacono on-line
92 Piłko Lena Dąbrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km BiegajZeMną opłacono
93 Piłko Marcin Dąbrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km BiegajZeMną opłacono
94 Saliński Bartosz Katowice Polska Bieg na 5 km AugusTeam/Wkurw_team opłacono on-line
95 Bara Ewa Mikołów Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
96 Krzyżowski Grzegorz Katowice Polska Bieg na 10 km Brak opłacono on-line
97 Badura Artur Rybnik Polska Bieg na 5 km Jejkowice Biegają opłacono on-line
98 Malik Adam Siemianowice Śląskie Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
99 Szulcek Arkadiusz Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono
100 Janowska Magda Katowice Polska Bieg na 10 km TriDivision Triathlon Team opłacono


Wyświetleń: 16774

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ