Bieg na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Stolarski Paweł Czechowice-Dziedzice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
2 Kozielska Magdalena Warszawa Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
3 Dąbrowski Łukasz Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
4 Lidke Zuzanna Ruda Śląska Polska Bieg na 10 km Slow Jogging Gliwice opłacono
5 Griman Joanna Rybnik Polska Bieg na 10 km Mojżysz Team/ERIGO opłacono on-line
6 Rosół Adrian Piekary Śląskie Polska Bieg na 10 km Shark Top Team Bytom opłacono on-line
7 Graboń Karolina Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
8 Mendyk Przemysław Bobrek Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
9 Darska Katarzyna Zawiercie Polska Bieg na 10 km Leśni Olimpijczycy opłacono on-line
10 Janowski Piotr Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
11 Janowski Michał Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono
12 Bara Anna Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
13 Byczek Magdalena Olkusz Polska Bieg na 10 km MUKS Ilkus Olkusz opłacono
14 Gajewska Izabela Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
15 Gajewski Jacek Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
16 Studencka Karolina Żywiec Polska Bieg na 10 km ***** *** opłacono on-line
17 Romańska Klaudia Dabrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km opłacono
18 Gwara Radosław Czeladź Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
19 Muszyńska Bożena Bieruń Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
20 Muszyński Piotr Bieruń Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
21 Banaś Mateusz Katowice Polska Bieg na 10 km Cyborg Maraton opłacono on-line
22 Swoboda Jacek Piekary Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
23 Szulcek Dorota Zabrze Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
24 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
25 Szczepanik Izabela Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
26 Śmiejka Seweryn Będzin Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
27 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
28 Bomba Maciej Ruda Śląska Polska Bieg na 10 km SznapsRunners opłacono on-line
29 Bojda Jakub Ruda Śląska Polska Bieg na 10 km SznapsRunners opłacono on-line
30 Kaczmarczyk Klaudia Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono
31 Wrodarczyk Tomasz Piekary Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
32 Słonina Patryk Zabrze Polska Bieg na 10 km
33 Gładyś Natalia Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
34 Piłko Lena Dąbrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km BiegajZeMną opłacono
35 Piłko Marcin Dąbrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km BiegajZeMną opłacono
36 Bara Ewa Mikołów Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
37 Krzyżowski Grzegorz Katowice Polska Bieg na 10 km Brak opłacono on-line
38 Szulcek Arkadiusz Gliwice Polska Bieg na 10 km opłacono
39 Janowska Magda Katowice Polska Bieg na 10 km TriDivision Triathlon Team opłacono
40 Kosiba Krzysztof Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
41 Blaut-Kubanek Anna Ruda Śląska Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
42 Koźmin Paulina Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
43 Grabowska Grazyna Kraków Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
44 Geisler Tomasz Czerwionka - Leszczyny Polska Bieg na 10 km Gang Ulanych Wieprzy opłacono on-line
45 Ciepiela Anna Wojkowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
46 Ciepiela Rafał Wojkowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
47 Wyszyński Damian Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
48 Mastalska-Grabka Agnieszka Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
49 Kostrzewska Małgorzata Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
50 Kumiega Sandra Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km ADS Masna opłacono on-line
51 Różewicz Ewa Tychy Polska Bieg na 10 km PANCE opłacono on-line
52 Różewicz Dariusz Tychy Polska Bieg na 10 km PANCE opłacono on-line
53 Maciejczyk Witold Czerwionka-Leszczyny Polska Bieg na 10 km Gang Ulanych Wieprzy opłacono
54 Kędzior Paweł Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono
55 Wiesiołek Paweł Katowice Polska Bieg na 10 km BAGNO
56 Maciąga Maciej Katowice Polska Bieg na 10 km SMC opłacono on-line
57 Cader Wojciech Chorzów Polska Bieg na 10 km Latający Klimzowiec opłacono
58 Krawacki Ryszard Świętochłowice Polska Bieg na 10 km opłacono
59 Hoczek Adam Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
60 Klos Krzysztof Świętochłowice Polska Bieg na 10 km opłacono
61 Roehrich Krzysztof Łąka Polska Bieg na 10 km opłacono
62 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
63 Chmielorz Józef Lędziny Polska Bieg na 10 km Carbon Silesia Sport opłacono on-line
64 Peteja Bartłomiej Bytom Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
65 Sierant Michal Kraków Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
66 Bury Artur Czeladź Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
67 Pacyna Przybylak Agnieszka Tarnowskie Góry Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
68 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
69 Wilk Mariusz Pyskowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
70 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km BKB opłacono on-line
71 Drozd Wojciech Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
72 Mendel Mateusz Częstochowa Polska Bieg na 10 km Crossfit Częstochowa opłacono on-line
73 Dutkiewicz Magda Siemianowice Śl Polska Bieg na 10 km opłacono
74 Przybylski Tomasz Witaszyce Polska Bieg na 10 km KS Sprinterzy.com Kraków opłacono on-line
75 Gruchlik Bartosz Siemianowice Polska Bieg na 10 km The Howsers opłacono on-line
76 Szwed Bożena Siemianowice Polska Bieg na 10 km The Howsers opłacono on-line
77 Wincierz Slawomir Raciborz Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
78 Stochnij Karol Chorzów Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
79 Rak Agata Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
80 Stochnij Katarzyna Chorzów Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
81 Wyszyński Mariusz Wojkowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
82 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
83 Tojka Barbara Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
84 Zabłocka Agnieszka Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
85 Tomala Adriana Świerklany Polska Bieg na 10 km Smaki Biegania opłacono on-line
86 Uhorczak Jakub Będzin Polska Bieg na 10 km opłacono
87 Kołodziej Dariusz Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
88 Moszyk Hania Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km
89 Stanisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km Nowa Elektro opłacono on-line
90 Szafarczyk Tomasz Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
91 Borowski Sebastian Chorzów Polska Bieg na 10 km opłacono
92 Reclik Jacek Rybnik Polska Bieg na 10 km Smaki Biegania opłacono on-line
93 Lazar Grażyna Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km Endurance Team opłacono on-line
94 Rymarczyk Piotr Jaworzno Polska Bieg na 10 km Night Runners opłacono on-line
95 Świdzińska Milena Katowice Polska Bieg na 10 km Niezniszczalni opłacono on-line
96 Kozlowski Slawomir Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
97 Kukla Maciej Chorzów Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
98 Rurka Piotr Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
99 Górnikiewicz Agnieszka Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
100 Rychlik Sebastian Klucze Polska Bieg na 10 km Lisy pustyni opłacono on-line


Wyświetleń: 16796

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ